czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
No to ładnie! Hodowla dla własnych potrzeb.

BRAK NICKA

ty nie tylko jesteś brak nicka ale i brak rozumu,
Ja pracowałem tam b.krótko, sprawa była zgłoszona gdzie trzeba ale w Łomży racje ma ten kto ma pieniądze he he nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodzi.Inspektor posiedział kilka godzin wypił kawusie i kazał nam iść do sądu, i dał jasno do zrozumienia że darmy nasz trud, złożylismy dokumenty i okazało się że czegoś brakuje to podpis musi być czytelny i takie tam bzdety np: data była żle wpisana.
Nikt mnie na forum nie zapraszał i nikt nie będzie mnie z niego wyper......dalał !!!
Zdecydowałem się zabrać głos w tej sprawie po to aby przestrzec innych. O pracodawcach Łomżyńskich mam swoje zdanie i uwierz mi nie jest ono najlepsze.
Nie zastanawia ciebie odmowa naszych sędziów w sprawie rozpatrzenia sprawy Pana S z ratusza. Można by było dużo jeszcze pisać i pisac tylko co to da. A ja dzisiaj wiem że pracodawcy to jedna wielka klika trudno nam było znaleźć pracę.

BRAK NICKA

mam dla ciebie rade, pierd...nij baranka w kaloryfer zanim coś napiszesz
Sorki ze używam takiego słownictwa do którego nie przywykłem ale jeśli walczyć to taką samą bronią.

Na tym kończę z Tobą tą dyskusję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to ładnie! Hodowla dla własnych potrzeb.

pracuje się żeby zarobić a nie żeby komuś zrobić przyjemność

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to ładnie! Hodowla dla własnych potrzeb.

co tu się dowiadywać sam miałem osobiście wątpliwą przyjemnośc dowiedzieć się o nich czego trzeba ja przestapili mnie drogę i zaczepili - tak więc chyba wszystko juz wiem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to ładnie! Hodowla dla własnych potrzeb.

PIP? czemu nie zgłosiłeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to ładnie! Hodowla dla własnych potrzeb.

Przy rozmowie kwalifikacyjnej nie musisz podawać takich danych, dziwne to jest . Jak sama nazwa wskazuje, jest to rozmowa wstępna i poważnego pracodawcę nie powinny interesować takie rzeczy.
Nawet w CV nie piszesz nr. PESEL.

Ktoś po prostu organizuje bazę danych do dalszego przetwarzania. To jest NIELEGALNE, jak nie podpiszesz, że zgadzasz się na to.

PS: na dole zawsze powinno być, że wyrażasz zgodę TYLKO do konkretnych celów, np rekrutacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to ładnie! Hodowla dla własnych potrzeb.

Obelix to ja w lepszych czasach tej firmy pracowałem, bo mimo podstawy mieliśmy płacone dodatkowo 20 gr za kilometr za Sprintera/Craftera/Iveco i Manika, dodatkowo za tą śmieszną przyczepkę dorzucali 5 gr, zarobki po takim zapierdolu jak piszesz wynosiły w granicach 2800-3000 PLN w sezonach, poza sezonami w granicach 2000 PLN. Na pewno teraz bym tam nie wsiadł za kierownicę za samo podstawę by się ciągać po tych śmiesznych kiermaszach, Wólce Kosowskiej i po magazynach w Warszawie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to ładnie! Hodowla dla własnych potrzeb.

hurtownik

widzę że wiesz o czym pisz, teraz jest tam podobno jeszcze gorzej, obroty spadają i wyzysk jest jeszcze większy.

Brzeczyszczykiewicz

po prostu ręce opadają jak uświadomisz sobie z czym się zderzasz

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to ładnie! Hodowla dla własnych potrzeb.

o wolnych miejscach ? nie rozśmieszaj, chyba pierwszy raz się wypuszczasz w miasto :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to ładnie! Hodowla dla własnych potrzeb.

Tak ci cali uchodźcy to banda darmozjadów i nierobów nie wiem czego się tutaj dowiadywać wszystko o nich wiadomo jacy są naprawdę.A ta cała fundacja to dobra jest dla jakiś ludzi o lewackich poglądach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to ładnie! Hodowla dla własnych potrzeb.

czesio, jesteś RZADKI jak więzienna zupa !

Teraz nie na temat , ale wali mnie to, co taki PSI KU.TAS jak ty ma do powiedzenia w KAŻDYM temacie, jesteś FIU.CIE niewiarygodny, sam zawsze musisz dorzucić do pieca jakieś ch...we słowo !

PS: nie jestem fanem fundacji " Ocalenie ".

CZYM CIĘ OJCIEC ZROBIŁ ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to ładnie! Hodowla dla własnych potrzeb.


http://www.youtube.com/watch?v=YhK-RFzy_xw&feature=endscreen&NR=1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to ładnie! Hodowla dla własnych potrzeb.

Mr_Andrzej - nareszcie odezwała się osoba, do której był zwrócony temat. To raz, po drugie gratuluję wypowiedzi - było to mistrzowskie - 20 słów w temacie reszta to jakaś agitacja i teoria spiskowa która nie powinna mieć miejsca w dziale ogólnym.

Oczywiście post o waszym zwycięstwie wciąż obowiązuje.
Moim marzeniem jeszcze jest wypowiedź paplik-a...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to ładnie! Hodowla dla własnych potrzeb.

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to ładnie! Hodowla dla własnych potrzeb.

Skąd takie spostrzeżenia, co kogo obchodzi skąd Ty jesteś, ważne żebyś była na czas w pracy i wykonywała dobrze swoje obowiązki.

Mała, a może coś innego nie pasowało, choćby Twoje wykształcenie czy umiejętności ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to ładnie! Hodowla dla własnych potrzeb.

Lalka,a co Cię boli?

ps.kiedy dasz mi ten kalendarz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No to ładnie! Hodowla dla własnych potrzeb.

to się dowiedziałem bardzo dużo dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org