środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakie to smutne, a dla Polski i Polaków tragiczne.

Hehe wesoło będzie na pewno jak same baby w samochodzie :) ale czy dobrze nauczą,to już inna sprawa :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie to smutne, a dla Polski i Polaków tragiczne.

Czy to też aborcja społeczno ekonomiczna w wykonana na "dojrzałym" płodzie
Czy to też chrześcijanin obrządku Rzymsko kat. ?



Zło to sakra mentalne nie zna granic i jest nieobliczalne.

Świadectwo dane Prawdzie w Ewangelii Jezusa

Mówi o tym że ludzie którzy reprezentują Boga i nazywają się pośrednikami duchowymi tak naprawdę nie mają Boga w sercu i...

... są źródłem zła w społeczeństwie sprowadzanym religijnie na manowce wiary po liturgicznym płaszczykiem Komunii z Bogiem
i całej reszty masy sakra mentalnych obrzędów z których nikt poza sprawującymi je Kapłanami tak naprawdę nie ma nic dobrego.

Nawet Bóg padł ofiarą sakra mentalnej argumentacji kapłanów i uczonych w Piśmie których macie za swoich przywódców Ojców Dyrektorów niebezinteresownych dychowych.

O czym to świadczy ...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie to smutne, a dla Polski i Polaków tragiczne.

żal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie to smutne, a dla Polski i Polaków tragiczne.

już dawno nie widziałem na tym forum, żeby ktoś zakładał temat o uchodźcach i jak dla mnie ten artykuł to kolejna prowokacja...

była jakiś czas temu cisza i spokój, to nie kamilek musi dorzucić do pieca i tylko czekam na kolejny artykuł, aby 1% oddać na poszkodowanych anonimowych hazardzistów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie to smutne, a dla Polski i Polaków tragiczne.

prezentacje maturalne: matura12@spoko.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie to smutne, a dla Polski i Polaków tragiczne.

Witam . Czy ktoś może się orientować do czego pracodawcy jego dane osobowe wraz z numerem PESEL w orzeczeniu przy rozmowie kwalifikacyjnej ? Stykałem się z ludzmi którzy informowali ze na rozmowie pracodawca wymaga kopii orzeczenia w ktorym jest pesel . Czy pracodawca jak nie zatrudni pracownika a ma jego dokumenty może je jakoś wykorzystać ? Np na dofinansowanie , dostosowanie stanowiska, gdy ta osoba nie jest nawet zatrudniona . Proszę o poważne wypowiedzi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie to smutne, a dla Polski i Polaków tragiczne.

zgadza się adamulos środki nie są wystarczające ale nie można opierać szkółki tylko na dotacji z Urzędu Miasta, któremu i tak trzeba dziękować, że przekazane środki są znaczące. Podziękować za to co jest i szukać pieniędzy dalej.
duuuże pieniądze wpływają ze składek - nie poruszę kwestii ich wydatkowania.
duże pieniądze leżą do podniesienia:
-w urzędzie marszałkowskim
-w ministerstwie sportu.
pieniądze od sponsorów to osobna kwestia ponieważ trzeba umieć ich przekonać.
Wiem, że łatwo się mówi ale taka jest prawda. Jeżeli ktoś nie potrafi zebrać więcej pieniędzy niech posłucha innych ale w Łomży z stowarzyszeniach jest dziwna reguła. Każdy kolejny Zarząd nie wyciąga wniosków z błędów poprzedników tylko brnie w te same błędy co jest głupotą.
Nie potrafimy działać wspólnie, a chyba o to chodzi w stowarzyszeniach. To jest Łomżyński Klub Sportowy nie prywatna firma, a większość myśli inaczej i to też jest skazane na porażkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie to smutne, a dla Polski i Polaków tragiczne.

masakra i wy piszecie o szczęściu i narzekacie na swoje połówki
będzie dużo dzieci z jednym rodzicem coraz więcej to widać





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakie to smutne, a dla Polski i Polaków tragiczne.

FORUM 4 LOMZA JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org