piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Artystka występuje ale z k.k

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka występuje ale z k.k

Już miałam się nie odzywać do ciebie, ale co tam...

Hehe zezowaty podeślij linka skąd bierzesz te grypsy, bo niektóre są nawet śmieszne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka występuje ale z k.k

zamieszkaj w namiocie, gotuj na ognisku,to nie będziesz placic za energię,za wode tez pewnie drogo placisz?, wiec pozostaje opcja -namiot nad rzeką,powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka występuje ale z k.k

Za 5 dych Cię zawiozę :)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka występuje ale z k.k

Sprzedam gry ps3 Shift 2
WRC
Hot pursuit
oraz sprzedam ps3 160 gb slim gg 8915037

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka występuje ale z k.k

W Poznaniu wykopali biskupa Paetza

A w Łomży jego Kurialni i Seminaryjni przydupnicy poplecznicy i włazi dupki solidarnie kisili między sobą (ogóry) owoce swojego zakłamania manipulacji obłudy hipokryzji i całej zło tej sakra mentalnej bezgranicznej bezkarności.

Kościołów w bród a w nich syf, brud i smród pomazanych gównem kapłańskiej fałszywości ...

Kościoły z betonu i stali diabli nadali a raczej zbudowali za przysłowiowe 30 Srebrników

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka występuje ale z k.k

Od 01-02-2012r Toyoty Corolli nikt Ci nie ubezpieczy za marne grosze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka występuje ale z k.k

a ja polecam bardzo Pana Iwanowskiego z Jedwabnego tanio i co ważne bardzo dobrze uczy polecam z własnego doświadczenia bo uczył mnie ten Pan i no cóż jestem zadowolona bardzo profesjonalne podejście do nauki nie jezdzenie po mieście ale zwracał naprawdę uwagę na takie szczegóły co bardzo pomaga przy zdawaniu egzaminu no cóz co tu dużo pisać zdałam za pierwszym razem pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Artystka występuje ale z k.k

Co kilka dni pojawiaja sie posty na forum, ze ktos jedzie z lomzy do wawy albo odwrotnie i chetnie zabierze kogos ze soba, jesli macie konto na FB to jest tam taka fajna strona Tansport Łomża <-> Warszawa albo jakos podobnie, tam sie sporo osob oglasza i mysle ze duzo latwiej bedzie wam znalezc transport albo osoby chetnie do zabrania. Pozdrawiam :-)





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org