niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poseł PiS chce usunięcia określeń \"przed naszą erą\" i \"naszej ery\" z podręczników i muzeów

Konsul wielie dzieki za informacje.Chodzilo mi wlasnie o takie skupy zlomu w Łomży ktore podales.Juz dzownilem tam i wiem na czym stoje i ile gdzie placa za takie rzeczy co mam u siebie.Dzieki raz jeszcze.
Zyzio mam jeden grzejnik zeberkowy i inne rzeczy tympodobne ale niesprawne, beuzyteczne a wiec nadaja sie wlasnie tylko i wylacznie na skup zlomu a nie na uzutek wlasny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiS chce usunięcia określeń \\\"przed naszą erą\\\" i \\\"naszej ery\\\" z podręczników i muzeów

ok 200 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiS chce usunięcia określeń \\\"przed naszą erą\\\" i \\\"naszej ery\\\" z podręczników i muzeów

ta a możne 5??
jest to ważne gdyż chodzi mi o egzamin na B i nie wiem już jak to jest, instruktor kolegi mówił ze do skrzyżowania, a mój ze na progu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiS chce usunięcia określeń \\\"przed naszą erą\\\" i \\\"naszej ery\\\" z podręczników i muzeów

o ile mi wiadomo w takiej strfie nie można więcej jak 20.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiS chce usunięcia określeń \\\"przed naszą erą\\\" i \\\"naszej ery\\\" z podręczników i muzeów

to tylko twoje uprzedzenie. Pisze wyważone opinie i sprawiedliwe.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiS chce usunięcia określeń \\\"przed naszą erą\\\" i \\\"naszej ery\\\" z podręczników i muzeów

niewiadomo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiS chce usunięcia określeń \\\"przed naszą erą\\\" i \\\"naszej ery\\\" z podręczników i muzeów

Fretki się kastruje, by wydłużyć ich życie i zapobiec chorobom.
Ruja u samicy może ją nawet zabić, nawet dopuszczanie tu nic nie da. Dodatkowo dzięki zabiegowi zmniejsza się zapach zwierzęcia.

Venge jeśli się nie znasz na zwierzakach, daruj sobie komentarze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiS chce usunięcia określeń \\\"przed naszą erą\\\" i \\\"naszej ery\\\" z podręczników i muzeów

No tak, tak : -) tylko z tym wyjątkiem że tak się złożyło że... : -) nie wypada być troszeczkę ,,procentowym" kolegą ,,dziadkakalesony" : -) choć byłbym bardziej otwarty hahaahahahaha : -)) Do ujrzenia dzieci ; -) ,lecz nie wiem czy dzisiejszego ; P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł PiS chce usunięcia określeń \\\"przed naszą erą\\\" i \\\"naszej ery\\\" z podręczników i muzeów

besensu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org