niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Miękkie parówy z KONFEDERACJI , tak Cejrowski określił zbieraninę tych oszołomów z kanapowych partii .

Ale cyrk.Morelka sie boi ze jej fretka w miasto pojdzie.Ha ,ha kastracja fretki .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miękkie parówy z KONFEDERACJI , tak Cejrowski określił zbieraninę tych oszołomów z kanapowych partii .

ja miałem taką sytuację. wystarczył strzał ostrzegawczy i banda uciekła.kupcie sobie pukawke i po problemie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miękkie parówy z KONFEDERACJI , tak Cejrowski określił zbieraninę tych oszołomów z kanapowych partii .

ja powiedzialem ze glosuje na PO to mi jeszcze szluga dali na droge

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miękkie parówy z KONFEDERACJI , tak Cejrowski określił zbieraninę tych oszołomów z kanapowych partii .

Jak widzę to opinie forumowiczów różnią się bardzo, więc jeśli faktycznie tak jest, Ks. Tomaszu, że jesteś księdzem, to być może że mówisz prawdę, bo ja jeszcze nie spotkałem księdza na forum, więc może jest to nowy sposób na pozyskiwanie przyjaciół (nie chodzi o wiernych, bo niewierni na pewno nie przyjdą), lecz może gdy ci czas pozwoli i się oswoisz z tutejszą młodzieżą, zaproponuj spotkanie z uczestnikami tego forum i nie tylko. Niedługo będzie wiosna, więc można nawet na świeżym powietrzu, nawet wyżej proponowano byś się ujawnił. W sumie w tym mieście mamy więcej kościołów jak Biedronek, ale podejrzewam by nie było problemu znaleźć kościół i ciebie. Jeśli ktoś by się odważył może byś wyciągnął jakieś wspólne relacje z tego spotkania, lecz co do wiary to trudno i naprawdę bardzo trudno byłoby zmienić nurt Narwii za pomocą kija, bo niestety ale jeśli ktoś ma pracę to pierwszym egzekutorem w tym kierunku jest nasza wiara a później urząd skarbowy, bo tu niestety rodzisz się, płacisz, przyjmujesz komunię, płacisz, bierzmowanie, płacisz, ślub, płacisz, umrzesz to już wina spada na twoich bliskich, lecz też płacą. Ja jestem wierzący, lecz niepraktykujący pomimo że syn był osiem lat ministrantem, to się zastanawiam jak większość z nas, czy na tą wiarę nas stać, lecz jeśli na to cię stać i chcesz dopiąć swego, to poradzę tylko jedno, głowa do góry i nie poddawaj się, zawsze jest warto spróbować, jeśli jesteś człowiekiem. Powodzenia.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miękkie parówy z KONFEDERACJI , tak Cejrowski określił zbieraninę tych oszołomów z kanapowych partii .

Człowieku z takie wypowiedzi na mojej stronie dostał byś bana. Przeczytaj wpierw to co chcesz umieścić na forum, masz dużo błędów ortograficznych, składnia poszczególnych zdań jest naganna! Nie bój się wychodzić bo jeszcze cię bardziej będą zaczepiać na młodociane bękarty jest tylko jeden sprawdzony sposób ostry WPIERDOL łap to co masz pod ręką butelkę ze śmieci co cokolwiek i napierdalaj po głowie aż go znokautujesz. Zareaguj tak jak byś widział złego psa przed sobą, jak zaczyna warczeć szykuj się do ataku.

Najlepszą Obroną Na Atak Jest Atak!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Miękkie parówy z KONFEDERACJI , tak Cejrowski określił zbieraninę tych oszołomów z kanapowych partii .

wielka miłość:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org