niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

ta firma to porazka sezonu NIE POLECAM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: adamosxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16-02-12 11:52

a tak na marginesie szkoda ze w dziecinstwie nie miałes śliskiego kocyka.


____________________________________________________________

taa...

Miałem to czym teraz mogę podzielić się z innymi.

To co w dzieciństwie miałem jest teraz tym czym mogę podzielić się z innymi ludźmi. Ty zapewne masz jeszcze śliski kocyk wiec też możesz się czymś podzielić chyba że szukasz kocyka u mnie go nie znajdziesz poszukaj u dorosłych dziewczynek może się z Tobą podzielą tym co z dzieciństwa wyniosły (z katolickiego domu).

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia ...

...wpajana od kołyski a raczej kolebki - cywilizacyjnej kolebki przy której stai stara wiara a raczej zaborcza chęć posiadania i władzy skupionej egocentrycznie wokół religijnej ręki a raczej głowy która religijnymi rekami różnych ludzi w różny sposób porusza zawsze na własną modłę realizując swoje interesy - święte - nietykalne interesy.

O czym to świadczy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

... a , to ładne buty !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media


DUREX informuje, że narodziny Mr_Andrzej-a, były wynikiem wady fabrycznej.
Prosimy szybko zgłosić się do szpitala celem uśpienia.
Dziękujemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

aniuskimoje
Realne , to zależy od nas czy mamy jakąś odskocznie od codzienności ;)
Dzisiaj jest fajna okazja do spotkania :) Jak będziesz niedaleko to wpadnij :)
A ,że jest to realne to sama się przekonałam kilka miesięcy temu organizując spotkania forumowiczów ,przyszli i było SUPER :) Widzieliśmy się pierwszy raz ,a rozmawialiśmy jakbyśmy znali się od lat :D
Mam nadzieję,że i dzisiaj tak będzie :)


Wszystkich niezdecydowanych zachęcam do udziału :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

Heeeey:) a ja polecam http://www.bhclub.pl/Sklep/Karty-i-bony-B-H i macie co chcecie-ja dostałam też taki prezent i powiem wam szczerze że był jedyny taki trafiony bo poszłam sobie na masaż którego nigdy nie zapomne:D:D ehehe
Pozdrawiamm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

ja też chodzę na hipokratesa do pana leończaka , i mogę go szczerze polecić .

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

A ja mam pytanie czemu gregorianki są płatne, skoro są takie ważne ? Czy jak ktoś bogaty i zapłaci, to ma większe szansę na dostanie się do nieba? xD

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

a dla fretki kastracja moze wiecie jaki jest dobry weterynarz co sie tym zajmowal .specjalista

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

Witam.Czy w Łomży sa miejsca gdzie przyjmuja zbedne i nieuzywane grzejniki zeberkowe , bojlery , umywalki , wanny i podobne rzeczy za jakies pieniadze.Cos na zasadzie skupu metali itp.Dziekuje za informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

Nie wiecie na jakiej stronie są jakieś fajne gierki tylko nie na gry pl,,, poszkole,,, i na wyspie gier ?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

po prostu gość chce się pozbyć a ja jestem tym zainteresowany hheee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

ta żeby chciał się pozbyć to dawno by na jakiś złom oddał, a nie palił głupa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

Pracownicy Urzędu Miasta wykupili. Trzeba mieć po czym piardnąć w krzesło. W urzędzie kobitki jak łanie, hasają po okolicznych sklepach to i pączków zabrakło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

http://www.pwsip.edu.pl/azs/index.php?option=com_frontpage&Itemid=8

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

fanka ty jesteś jak wyrocznia he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: -moderator- (---.opera-mini.net)
Data: 16-02-12 15:38

ja miałem taką sytuację. wystarczył strzał ostrzegawczy i banda uciekła.kupcie sobie pukawke i po problemie.

___________________________________________________________

taa....

Dozbrójmy się jak "talibowie" i po "problemie"...
... cóż to za objaw społecznej kat.* mentalność


*- kat. skrót pochodzący od słowa katolicki - powszechny

Czyli w "odwiecznie" chrześcijańskiej naszej części świata problem religijnie wykiełkowanej przez kapłanów Cywilizacji śmierci stale narasta ...

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna kat. historia ...

...u której podstaw zaczęła się Nowa Era - Nasza Era - tylko u których podstaw (?)


O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz LGBT w Płocku: „tęczowe” prowokacje, lewicowy desant i nastolatek, który zachwycił media

Witam, chciałbym się dowiedzieć co do progu zwalniającego, a mianowicie jeśli jedziemy w ograniczonej strefie prędkości (osiedle, 30km/h) i mamy próg przed którym jest ostrzegawczy o progu a bezpośrednio pod nim ograniczenie prędkości do 20km/h, to prędkość 20km/h obowiązuje tylko na progu, i zaraz po jego przejechaniu powraca do 30km/h, czy może 20km/h obowiązuje do najbliższego skrzyżowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org