niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiS kłamstwem stoi z kłamstwa żyje.

Andy mam dla Ciebie coś ładnego:

http://www.youtube.com/watch?v=gb4CEDpT3aY&feature=related

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kłamstwem stoi z kłamstwa żyje.

Zapraszam nawet (choć ich właściciele nie życzyli by sobie takiej reklamy)do "Yam caffe" i do "Pub Pod Ratuszem", "Pub 9-ka" "Stara Rzymianka" "Club 54", "Retro", "Stara Waciarnia","Miles Club", "Na Farnej" i innych których nie wymieniłem jeśli ktoś ma potrzebę posiedzieć w ciszy lub uczestniczyć w karaoke napewno coś dla siebie znajdzie na 100% :-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kłamstwem stoi z kłamstwa żyje.

Pracownia plastyczna na Dmowskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kłamstwem stoi z kłamstwa żyje.

Z religijnego "DNa" uczyniono religijne "DNo" jak zawsze w Dobrej Wierze z wielkim sercem jak dzwon na parafialnej (Kościelnej) religijnej Wieży.

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta dobrze wszystkim znana religijna historia ...

... która powtarza się do pokoleń za każdym uderzeniem Kapłańskiego (złotego - błyszczącego) serca ze "stali" w religijny dzwon na parafialnej betonowej wieży parafialnego Kościoła z pustaków w którym barak wiary nadziej i miłości oraz ludzi którzy mają autentycznie swojego Boga w swoim sercu ...

Z religijnego "DNa" uczyniono religijne "DNo" nie tylko religijne dno społeczne

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kłamstwem stoi z kłamstwa żyje.

Jakie są dziś Filary Wiary ...

O czym to świadczy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kłamstwem stoi z kłamstwa żyje.

Miło "kalesoniki", że się pojawisz ciesze się bardzo, a spotkanie Ahmed na Starym Rynku na dworze, przy murku na przeciwko hali, jemy pączka i jak ktoś będzie miał ochotę to znam taki jeden lokal który napewno będzie otwarty. Zaprowadzę :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kłamstwem stoi z kłamstwa żyje.

wywal te obrazki debilu jak chcesz zeby z toba dyskutowac bo nie bede slęczyl i szukal miedzy nimi tekstu zeby zobaczyc cos tam natworzyl w chorej głowie

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kłamstwem stoi z kłamstwa żyje.

No nie mów , że będą z wędzonym boczkiem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kłamstwem stoi z kłamstwa żyje.

Jak wyżej , adamosxx brawo !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kłamstwem stoi z kłamstwa żyje.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kłamstwem stoi z kłamstwa żyje.

Witam.

Jestem "nowa" na tym forum, dlatego chciałabym się na początek przywitać.

Mam do Was pytanie, gdzie w Łomży znajdują się szkoły, w których przyszli małżonkowie, mogą przygotować się do swojego wesela.

Jestem w Łomży od niedawna i nie orientuje się, gdzie mogłabym szukać pomocy. Chodzi mi o naukę pierwszego tańca (Walc Angielski, Walc Wiedeński, itp.) oraz naukę podstawowych kroków.

Może ktoś z Was korzystał z usług takiej szkoły/firmy/instruktora i mógłby polecić kogoś zaufanego.

Pozdrawiam
Aldona



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiS kłamstwem stoi z kłamstwa żyje.

adamosxx , Mr_Andrzej-a , ktoś zrobił na próbę i zapomniał utopić .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org