niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy forumowe i nie tylko totalne, to produkt uboczny invitro?

Janek kos , piszesz że wszyscy na pewno będą w yamie na karaoke. Pisz słonko za siebie, bo mnie tam nie będzie. Każdy lokal ma swoich amatorów.
Już od dawna wiadomo, że blacharstwo i lanserstwo pokazuje się w yamie, ćwoki i bezguścia muzyczne gustują w klubie o wdzięcznej, italiańskiej nazwie Milano. Dobrze, że jest w tym smętnym mieście jakiś klub, w którym można posłuchać MUZYKI na żywo. Grajcie Yaniu, grajcie... może buraczane lomżyńskie pole muzyczne się trochę użyźni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy forumowe i nie tylko totalne, to produkt uboczny invitro?

W końcu nie będe musiała jezdzić do H&M w Białym,ubrana są super i można kupić wszystko w jednym miejscu dla całej rodziny.Ja bym chciała jeszcze C&A.Może wreście będą normalne ceny,posezonowe wyprzedaże i nie będą te same ubrania z poprzedniego roku jak to u naszych sklepikarzy się praktykuje tylko nowe kolekcje.Na pewno większe Galerie przyciągną ludzi z okolic.Obawima się żeby z tego szumu nie powstała kolejna Stokrotka z nie ciekawymi sklepami,najlepiej żeby to były konkretne sieciówki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy forumowe i nie tylko totalne, to produkt uboczny invitro?

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej:

Autor: adamosxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16-02-12 11:32

wywal te obrazki debilu jak chcesz zeby z toba dyskutowac bo nie bede slęczyl i szukal miedzy nimi tekstu zeby zobaczyc cos tam natworzyl w chorej głowie

__________________________________________________________

Szanowny przedmówco

Jeszcze mnie nie zapytałeś czy Ja chcę dyskutować z Tobą bo ja przerastam poziom debila zarezerwowany przez medycynę dla tej choroby i określony na wiek 12letniego dziecka do którego to poziomu ciągle Tobie daleko.

Oczywiście mogę się poniżyć do Twojego poziomu ale to będzie ze startą dla mądrzejszych od Ciebie - trochę szkoda tych ludzi których w ten sposób wyraźnie ignorujesz i wielokrotnie obrażasz czyniąc to z pobudek religijnych - to takie katolickie (?) leżące u podstaw Rzymsko katolickiej wiary - tylko u których podstaw (?).

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia ...

...historia dotycząca (kapłańskiej) religijnej ignorancji




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy forumowe i nie tylko totalne, to produkt uboczny invitro?

Boczku nie będzie :-), zezowate mam nadzieję, że się pojawisz, bo ekipa już się zbiera na wieczór :-). Im więcej tym lepiej i w końcu się poznamy :-) ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy forumowe i nie tylko totalne, to produkt uboczny invitro?

Dziadostwo niesamowite. Właściciel (DOBRODZIEJ) ludziom z wypłat nie płaci a sam z rodzinką buja się na wczasach. Jak lubisz pracować za darmo to polecam. Zero poszanowania dla człowieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org