poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polonia Christiana : Gang KSIĘŻY PEDOFILÓW wśród nich ARCYBISKUP .

Ty ,,kuro pierzasta" myśl już nad nową linią komunikacyjną dowożącą ludzi co 10 minut do tej galerii, tam i nazad, hahah, a nie jak Bob Budowniczy piętra dobudowujesz Wenedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana : Gang KSIĘŻY PEDOFILÓW wśród nich ARCYBISKUP .

Jak zakład fryzjerski - to płacisz.

Na weselu, zespół zgrany - nie płaci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana : Gang KSIĘŻY PEDOFILÓW wśród nich ARCYBISKUP .

Co ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana : Gang KSIĘŻY PEDOFILÓW wśród nich ARCYBISKUP .

hmmmmmm ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana : Gang KSIĘŻY PEDOFILÓW wśród nich ARCYBISKUP .

ja też wolę zapłacić 100 i mieć dobrze zaleczone, tylko nie do końca jestem pewna czy dr chojnowska zrobiła mi plombę, przez jakiś czas drażniła mnie to wypełnienie. A z założenie nie ufam dentystom bo mam wrażenie, że chcą "zaleczyć"nawet zdrowy ząb aby tylko zarobić. Kiedyś zdarzyło mi się coś takiego.
a nie polecam Majewskiego i spółki, może i fachowo robi, tylko jego metody postępowania z pacjentem są nikczemne - nie informuje wcześniej, że kanałowe leczenie robi jego syn, który chyba się uczy na pacjentach ojca, syn zresztą potrafi pacjentowi leczyć ząb, wziąć za to kasę a później stwierdzić, że jednak trzeba wyrwać; inny przykład - nie informuje wcześniej pacjenta że współpracuje z protetykiem z Warszawy i pacjent musi (o ile chce mieć dobrze zrobioną licówkę, nie zaocznie) jechać tam specjalnie na wycisk i dobranie.
brak słów.

moja rada: przejść się do kilku dentystów na przegląd zębów i sprawdzić co każdy z nich powie. a później dopiero wybrać u kogo leczyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana : Gang KSIĘŻY PEDOFILÓW wśród nich ARCYBISKUP .

Łał... to do Kadzidła dotarła cywilizacja. Wokalistka z zespołu jak wiatr beczy jak owca więc to słaba reklama.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana : Gang KSIĘŻY PEDOFILÓW wśród nich ARCYBISKUP .

na poznańskiej jest jakis nowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana : Gang KSIĘŻY PEDOFILÓW wśród nich ARCYBISKUP .

Pytanie z kim śpi? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana : Gang KSIĘŻY PEDOFILÓW wśród nich ARCYBISKUP .

to zalezy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana : Gang KSIĘŻY PEDOFILÓW wśród nich ARCYBISKUP .

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana : Gang KSIĘŻY PEDOFILÓW wśród nich ARCYBISKUP .

A proszę:
MDK-DŚT www.mdk.4lomza.pl, mdk-dst@wp.pl, tel/fax (086) 216 32 26

Czarny Teatr "Sivina II"

ul. Wojska Polskiego 3,
18-400 Łomża,
tel: (0-86) 216-45-53
tel/fax: (0-86) 216-32-26
e-mail: sivina2@wp.pl




Czarny Teatr "Sivina II" powstał w lipcu 1988 r. założony przy MDK-DŚT z inicjatywy wybitnego polskiego aktora-lalkarza Tomasza Brzezińskiego, któremu z ramienia MDK-DŚT partnerował instruktor d/s teatru Jarosław Antoniuk.
Teatr ten jest repliką bułgarskiej grupy teatralnej "SIVINA" założonej przez wielkiego twórcę teatralnego Bułgarii, znakomitego aktora, Zasłużonego Artystę Bułgarii, Ivana Sivinowa.
W styczniu 1989 r. odbyła się pierwsza premiera: widowisko teatralne pt. "Miniatury" do muzyki J.M. Jarre'a i J. Vangelisa. W połowie tegoż roku Teatr występował gościnnie w Szkole Teatralnej w Kazaniu, a jesienią na OFTA w Puławach widowisko zdobyło nagrodę I stopnia. W 1990 r. na Barbórkowych Spotkaniach Teatrów Nieprofesjonalnych, przy międzynarodowej konkurencji, teatr zdobył nagrodę GRAND PRIX.
"Sivina II" realizuje krótkie formy: etiudy, miniatury sceniczne, a każda jest esencją dzieła muzycznego, literackiego lub plastycznego; w przypadku skojarzeń z literaturą i plastyką jest do nich dobierana muzyka podkreślająca nastrój i charakter dzieła.
Podstawowym tworzywem pozostaje jednak muzyka, "zobaczyć muzykę". Naturalną cechą tej konwencji teatru jest budowanie scenografii spektaklu i jego dramaturgii z chust, szarf itp., scenografii która może podlegać transformacji podporządkowanej muzyce co w świetle lamp ultrafioletowych daje niezmiernie oryginalne efekty.
Budowa poszczególnych scen odbywa się na oczach widza, z jego udziałem, na zasadzie magicznych przekształceń materii. Jest to swoista kombinacja teatru lalkowego, animowanej plastyki i żywego planu.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana : Gang KSIĘŻY PEDOFILÓW wśród nich ARCYBISKUP .

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana : Gang KSIĘŻY PEDOFILÓW wśród nich ARCYBISKUP .

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana : Gang KSIĘŻY PEDOFILÓW wśród nich ARCYBISKUP .

Koncert Sokola i Marysi
kto zainteresowany ?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h9bpEfbk7Co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana : Gang KSIĘŻY PEDOFILÓW wśród nich ARCYBISKUP .

A dziękuję. Rzecz w tym, że kontaktowałem się z mdk, ale jakaś pracownica powiedziała, że istniał kiedyś, ale albo rozpadł się, albo zmienił siedzibę. Stąd moje pytanie na forum!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org