sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

krzycho159 bylo od razu wskazac twoj zespol jeden z 3 wymienionych w ktorym jestes z pewnoscia czlonkiem, a nie zbedne rozkminy walisz dobra reklama! no ale auto reklam to juz na tym forum bylo!!! pomysl lepiej zeby pare zlotych wrzucic w naprawde dobra reklame i sie poprostu zareklamuj trzeba tylko w siebie uwierzyc!!! powodzenia zycze i duzo pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

I ja widziałam też i powiem wam że lubię takie klimaty.http://wkrecam.pl/artykul.php?artykul=11-kobieta-Fanka-Fanka%20Bocianka-%c5%81om%c5%bca-22



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

Autor: Andy C (---.org)
Data: 15-02-12 19:23

Mr_Andrzej "o co tak naprawdę się chcesz zatroszczyć kosztem ludzi " ?

___________________________________________________________

Szanowny Andy C
Nie bez powodu mnie zaczepiasz widząc we mnie godnego siebie uczestnika wspólnego dialogu inaczej byś mnie w poważnych sprawach krótko mówiąc olewał. A skoro tego nie czynisz to nie jesteś byle fiutem ale dojrzałym człowiekiem.

Dlaczego uważasz że kosztem ludzi ?

A nawet jeśli to jak myślisz kosztem których ludzi (?)
- no śmiało - jestem przekonany że na pewno myślisz bo o bezmyślność Cie nie podejrzewam.

A tak naprawdę odpowiadając na Twoje pytanie to o prawdę między innymi Tą prawdę zapomnianą w egocentrycznym Kościele egocentrycznych kapłanów tak samo egocentrycznych jak lansowana przez nich "egocentryczna religia" - obłudna religia obłudnych kapłanów bo religijna teoria rozmija się z religijną praktyką czyniąc ten Kościół rozlazłym i niespójnym.

Andy C odpowiem na Twoje pytanie bo lubię trudne pytania i proste odpowiedzi mając szacunek dla tych którzy podejmują ze mną godny człowieka dialog na sposób Ludzki i Boski

A to taka prosta odpowiedź na którą zapewne oczekujesz a raczej prosta prawda:
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
papież - Jan Paweł II

"KOŚCIÓŁ - KLER jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi z ruchomości i nieruchomości które gromadzi przez wieki."
alter ego - Jezus



Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta historia religijna.

Kapłanów nie było przy Bożym narodzeniu Oni byli przy Bożym ukrzyżowaniu które zorganizowali w dobrej WIERZE z troski o religijne - świątynne interesy - własne święte - nietykalne nieobliczalne, bezgraniczne interesy bezdusznie wzbogacane ludzkim kosztem....
... w obliczu cierpień ludzkich dramatów i śmierci głodowej milionów chrześcijan również na religijnej Ziemi Łomżyńskiej

O czym to świadczy ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

a dla kolegi ktory zalozyl posta radze popytac po znajomych o jakis zespol obejrzec kilka plytek,wspolnie z narzeczona podjac odpowiednia decyzje i tyle,u mnie na weselu 8 lat temu gral zespol Robbins z Kolna bylo naprawde zajebiscie bo Andrzej ktory prowadzil wesele mial w sobie naprawde takiego kopa ze potrafil wyciagnac ludzi do zabaw konkursow itp,i tak naprawde mnie ani moich gosci za przeproszeniem guzik interesowalo czy zespol gra z podkladow plejbekow czy jeszcze tam cos najwazniejsze jest to aby kazdy sie dobrze bawil...bo wesele jest po to aby sie bawic a nie sluchac gitar bebnow czy tam innych instrumentow,moze czasy sie zmienia i na wesela bedziemy chodzic tylko po to aby ustac i patrzyc,sluchac i podziwiac jak zespol gra... wszystko w temacie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

to zalezy .. jesli tamte radio Ci sie podoba i moc oferowana przez nie Ci wystarcza to naprawiaj ..

jesli natomiast chcesz czegos wiecej od swojego ca to zmien proste .
jestes jakis niedogodzony jak baba

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

mr jesteś śmieciem andrzeju

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

Witam tak jak w temacie:Ktory dostawca prądu najtanszy ?

dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

kurciak co tam złote tarasy , dom towarowy Harrods jak Londynie , lepiej by w Łomży postawili !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

chodzi mi o tego kS.tomasza co pisze na forum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

no właśnie nie płacę ......
ale byli ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej :

Autor: -moderator- (---.opera-mini.net)
Data: 15-02-12 22:53

mr jesteś śmieciem andrzeju

a
________________________________________________________


taa...

Tacy jak Ty zapewne produkują takie śmieci jak ja inaczej byś nie użył słów które świadczą o tym kim jesteś wobec człowieka którego traktujesz jak śmiecia mierząc go zapewne swoją miarą użyteczności a raczej bezużyteczności.

Rzeczywiście już nawet w Łomży na tutejszym Rzymskokatolickim śmietniku niedawno umarł człowiek - zapewne chrześcijanin zapewne z katolickiej rodziny - parafianin jednej z tutejszych parafii.


Być może w Łomży nie mieszkasz i nie rozumiesz tej lokalnej sytuacji która również była tematem w tutejszych mediach

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia...

...Przy odrobinie dobrej woli i jak zawsze w dobrej Wierze również z Syna Bożego kapłani rękami innych ludzi mogą zrobić śmiecia a co dopiero śmieciem zrobić zwykłego człowieka.

O czym to świadczy ...


Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

brak kasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

BRAK NICKA, nareszcie napisałeś coś mądrego, tu się z Tobą zgadzam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

zezowate szczescie jescze troche i razem bedziemy parkowac w twoim garazu na zmiane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

zygi1977, CZYTAJ UWAŻNIE !

Co mnie obchodzi ile ty masz latek, pytałem o gospodare , ile ha i ogonów ? , a nie o wyrobników, chyba, że ta " bańka" , to za ojcowiznę razem z parobkiem ma być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

Po co ta agitacja jak i tak wszyscy będą w yamie na karoke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

Nie polecamy OAZY : -)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

zawsze skończy się seksem
i po co te pytanie-ktoś chce się oczyścić

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

jesli ktos (tak jak wy) reaguje nerwowo na dłowo ksiądz, świadczy to ni mniej nie wiecej o nieczystym sumieniu

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe


A co byka obchodzi jak się krowa cieli ?

Co Was obchodzi KTO tam będzie kupował ?

Od przybytku, głowa nie boli, za Wasze budują ?, niech się martwią inwestorzy .

Inna sprawa, co tam będzie i jakie "cudo" postawią ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe


Nie mylmy pojęć, INWESTOR ryzykuje swoim , a Wy jak się nie podoba, nie musicie tam kupować,

macie takie genialne pomysły , to sami coś zróbcie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Diabeł przebrał się w szaty tęczowe

ZS ja pytalam powaznie a jakos nie widze zebys mial cos normalnego do powiedzenia a wiec.....
dzieki ruda

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org