niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

ja też polecam P. Małgorzatę Majewską z Poloneza! Mój ślubny makijaż bez jednej nawet poprawki przetrwał całe wesele wzorowo :) subtelny, elegancki makijaż, super dobrany do karnacji i stroju!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

Rynek jest duży, w którym miejscu ma być to spotkanie ?

Podjadę tam o 20tej, zobaczę ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

Witam, którego Architekta z Łomży lub okolic polecacie do adaptacji gotowego projektu domu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

no i widac jaka ta strona jest chu..wa.. znowu dałem i nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

generalnie z handlem jest kiepsko w każdej branży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

Na allegro można kupić cudne w cenie ok 1zł za sztukę więc po co przepłacać za coś co każdy po pewnym czasie wyrzuca :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

Dziwna ta kontrola:))



Informacja z kontroli problemowej
w Stowarzyszeniu Autorów ZAiKS
http://bip.mkidn.gov.pl/media/docs/kontrole/06-6kontrola-zaiks_wwa.pdf


Opłaty dla ZAiKS-u

Sytuacje, w których odtwarzanie «niedramatycznych» utworów muzycznych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej nie będzie łączyć się z korzyściami majątkowymi dla odtwarzającego, powstaną przede wszystkim wtedy, gdy klienci nie będą poddawani oddziaływaniu odbioru. Może tu chodzić przede wszystkim o małe powierzchnie handlowe, drobne zakłady usługowe, w których odtwarzanie służy zapełnieniu czasu personelowi. Odtwarzanie owych utworów na większych przestrzeniach handlowych, w których klient przebywa dłuższą chwilę, podlegają zakwalifikowaniu jako połączone z korzyściami majątkowymi. Na taką funkcję wskazuje zwłaszcza specjalne rozmieszczenie głośników do odbioru w salach obsługi klienta”.



W przypadku, gdy w sklepie jest włączone radio, właściciel ma obowiązek płacić za nadawanie utworów, o ile nie udowodni, że nie przysparza mu to korzyści majątkowych. To Pani więc musi wykazać, iż nie osiąga Pani korzyści majątkowych (dodatkowych) z powodu tego, iż włączone jest radio. Może Pani wskazywać, iż po pierwsze, żaden klient nie wchodzi do sklepu, by posłuchać muzyki; po drugie, sklepy mają małą powierzchnię (inaczej byłoby, gdyby była to duża galeria handlowa – bo takie obiekty mają charakter centrum rozrywki, gdzie muzyka pełni bardzo ważną rolę). Ponadto, przydatne mogą okazać się zeznania świadków – pracowników, którzy zeznają, iż muzyka służy przede wszystkim im, aby mogli przyjemniej spędzać czas w pracy. Trudno tutaj powiedzieć, by wiązało się z tym osiąganie korzyści majątkowych, ponieważ i tak dostają oni pensję, a chodzi po prostu o uprzyjemnienie dnia pracy. Nie są oni klientami sklepu i to nie oni są źródłem Pani dochodów. Oczywiście można stwierdzić, iż słuchanie muzyki wpływa na samopoczucie pracownika, który pracuje wydajniej i efektywniej, a jeśli tak, to jest np. milszy dla klientów, bardziej zaangażowany i sklep osiąga większe obroty (jakość obsługi jest przecież w sklepach odzieżowych jednym z decydujących czynników), a zatem wzrastają Pani dochodu (czerpie Pani korzyści majątkowe), niemniej wniosek taki byłby chyba zbyt daleko posunięty.



Natomiast proszę pamiętać, iż dozwolony użytek publiczny obejmuje jedynie utwory nadawane w radiu czy TV (także przez radio internetowe oczywiście). Natomiast nie obejmuje utworów nagranych samodzielnie czy kupionych, np. na płytach CD – tych odtwarzać publicznie nie wolno, bo to nie mieści się w granicach dozwolonego użytku publicznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

w Lomzy dom hehehe,daj se na spokoj szkoda kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

głupota, takich to za jaja i na latarnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

Ile to kosztuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

JAsiek co powiesz o tym ?:)
http://allegro.pl/pioneer-deh-6400bt-radio-z-bluetooth-usb-sd-i2118155608.html

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

macie problem!Jak to ksiadz to niech powie z ktorej parafii,a nie sie wykreca.Jak dla mnie to nastepna osoba w stylu zezowatego pana z wasami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

To kolejna już chyba reaktywacja Internalu. Co do Much, już kiedyś grali i było miło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

a ja proponuję ... http://www.youtube.com/watch?v=u9MAg9E5K3w

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

Jak haskacze uciekinierzy :)
Tym że nie je nie martw się, musi sie oswoić :) dziekuje, pozdrowionka :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

witam sam gram w zespole niepowiem w jakim:) ale niepolecajcie zespołów na forum lepiej napisac na meila jakiś dobry zespół te zespoły co tu są wymienione to dobrze znam jestem w tym rynku 15 lat i wiem co się dzieje a kolega marcin 32 nie może przeżyć ze nikt nie wymienił jego zespołu taka jest prawda naszczęscie nikt niewymienił mojego zespołu bo i mie by skrytykowal \


także najlepiej poproście meila i wysyłajcie nzawy zespołów meilem tak najlepiej i to rada też do kolegów po fachu jak nawet chcecie sami sie zareklamowac to wyslijcie na meila ja tak robie od kilkunastu lat :)

pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

Ktoś wie, czy w Łomży istnieje jeszcze teatzyk dziecięcy sivina? Kto jest (był) opiekunem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

oby,bo szkoda psa,moze i enty ale napewno ostatni,jedyny minus to wszechobecna siersc,wyczesuje i dalej gubi,ale to juz nie ten sam pies co tydzien temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

W przypadku, gdy w sklepie czy punkcie usługowym jest włączone radio, właściciel ma obowiązek płacić za nadawanie utworów, o ile nie udowodni, że nie przysparza mu to korzyści majątkowych.
Właściciel musi wykazać, iż nie osiąga korzyści majątkowych (dodatkowych) z powodu tego, iż włączone jest radio, że nie ma to związku prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli to gastronomia - płacisz.

WARUNEK ; nie możesz mieć rozmieszczonych dodatkowych głośników,
proste tłumaczenie - dla własnych celów.

Nie płać , nie daj się zastraszyć i nie podpisuj umowy, przedstawiciele muszą się czymś wykazać i szukają jelenia.
Zignoruj to, gdyby co, to najpierw dostaniesz wezwanie do zapłaty, będą straszyć sądem, wtedy odpisz im i uzasadnij swoje stanowisko. Po negatywnej odpowiedzi ( w co wątpię , bo raczej korespondencja się urwie, nie mają podstaw prawnych ) skontaktuj się z prawnikiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

po co komu takie sklepy w Lomzy jak juz mamy taka Galerie Stokrotke,ludzie i w Galeri Stokrotka nie maja za co czynszu placic kto bedzie tam na zakupy przyjezdzal?to jst paranoja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

Tomuś nie wstydż się , chyba nie ma czego ?

no to gdzie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

na legionów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

Ooo to i ja witam wielebnego! bardzo mi miło.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jugendamt jako przykrywka dla pedofilii

Zapytaj w Regionalnym Ośrodku Kultury na Małachowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org