czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szwedzki minister o Beacie Mazurek: Niech zajmie się polskimi złodziejami w Szwecji

Ruth masz pole do działania - tyle pytań o "biznes" padło na tym forum.

Ciepłego dnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwedzki minister o Beacie Mazurek: Niech zajmie się polskimi złodziejami w Szwecji

Nawet w Białymstoku się zwijają galerie - tymczasem w Łomży budowa w najlepsze ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwedzki minister o Beacie Mazurek: Niech zajmie się polskimi złodziejami w Szwecji

SMD to jeszcze nie ten etap dla mnie ^^. Potrzebuje niezminiaturyzowanych elementow.

@Dali
Nie skorzystam z okazji : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwedzki minister o Beacie Mazurek: Niech zajmie się polskimi złodziejami w Szwecji

a co myślicie o Magdalenie Grzymale?? z kierżkowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwedzki minister o Beacie Mazurek: Niech zajmie się polskimi złodziejami w Szwecji

maja000
- tylko takie masz wymagania to kup sobie sama i zeżryj w samotności na pewno będzie ci dobrze smakował

M_skarbek
mysle ze to b. dobry pomysł :-)

________________________________________________________________
ci co z kolan wstali - pięty se osr..li ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwedzki minister o Beacie Mazurek: Niech zajmie się polskimi złodziejami w Szwecji

Kiedyś zaproponowała profesjonalne wybielenie zębów, ku zaskoczeniu dostałam zestaw do domu (do samodzielnego użycia) zapłaciłam 250 zł za zestaw na górną szczękę. Zdziwiło mnie jednak jak znalazłam taki sam zestaw w komplecie na obie szczęki na allegro za 80 zł podobna cena była w sklepie medycznym. Użyłem 2 razy i musiałem odłożyć z powodu podrażnienia dziąseł. Po tym fakcie nikt z mojej rodziny, ani znajomych nigdy więcej nie korzystał z jej usług. Osobiście polecam co jakiś czas zmieniać dentystę - tak profilaktycznie. Kiedyś poszedłem do pewnej Pani wyleczyć ząb, potem drugi, kolejny i kolejny... zdziwiło mnie że mam aż tyle ubytków. Zmieniłem dentystę i okazało się, że ząbki są zdrowe, a owa dentystka wyciągała tylko kaskę.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwedzki minister o Beacie Mazurek: Niech zajmie się polskimi złodziejami w Szwecji

delfinka20... tzn. anka morda w kubel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwedzki minister o Beacie Mazurek: Niech zajmie się polskimi złodziejami w Szwecji

allegro.pl :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwedzki minister o Beacie Mazurek: Niech zajmie się polskimi złodziejami w Szwecji

Ja wolę zapłacić 100 zł i mieć dobrze zaleczony ząb. Ja polecam Panią stomatolog Monikę Chojnowską chodzę do niej od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Na dodatek gabinet jest nowocześnie wyposażony co jest również ważne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwedzki minister o Beacie Mazurek: Niech zajmie się polskimi złodziejami w Szwecji

Gratulacje dla chłopaka, który zrobił bardzo ciekawy prezent dla swojej kobiety :)

Bardzo pomysłowe :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwedzki minister o Beacie Mazurek: Niech zajmie się polskimi złodziejami w Szwecji

Adaptacje może Ci także zroboć projektant po Budownictwie z uprawnieniami, może być troche taniej, ale musisz się dopytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szwedzki minister o Beacie Mazurek: Niech zajmie się polskimi złodziejami w Szwecji

Czyżby Tomasz pod łazienką w kolejce się już ustawił?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org