poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trump a sprawa Polski

z s a wiesz ze na szkolnym sklepiku mozna najlepiej zarobic oj chyba nie wiesz bo tak gadasz glupoty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trump a sprawa Polski

Dziś zmniejszyli galerię o ok. 1/3, jak wybudują do końca, okaże się że to kolejna osiedlowa "Stonka".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trump a sprawa Polski

Autor: antek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14-02-12 15:07

oo Mr_Andrzej .. co z seminarium usunięto.
Teraz rozumiem twoje wpisy ... żyłbyś jak król (w twoim mniemaniu) .. a tak musisz na forum ujadać.
____________________________________________________________


oj tam oj tam zaraz usunięto - wyskrobano nazywajmy sprawy po imieniu ...

Szanowny przedmówco podpisujący się "antek"


Skrobanka o jaka mnie podejrzewasz była by taką duchową egzekucją z egocentrycznej katolickiej religijnej miłości - tak samo egocentrycznej jak obłudni kapłani i stworzona przez nich religia.

Wyskrobano wiele uczciwych powołań robiąc miejsce arcy kapłańskim zło dziejom w Kościele katolickim na Ziemi Łomżyńskiej.

Odkąd pamiętam Łomżyńskie Seminarium Duchowne było wylęgarnią dobra i zła przede wszystkim było fabryką religijnych pustaków których grupa trzymająca religijną władzę używała do budowy i wzbogacania betonowych kościołków systematycznie pomnażanych na Ziemi Łomżyńskiej. Pamięć moja sięga zboczonych ojców duchownych jeszcze za panowania miłościwego biskupa Juliusza Paetza i wizyty w tym seminarium Jana Pawła II który stanowczo przypominał tym fabrykantom inwestującym w pustaki że nie tędy droga i nie o taki kościół z pustaków powinni się troszczyć.

Oczywiście Grupa trzymająca religijna władzę na Ziemi Łomżyńskiej pożegnała papieża dalej robiąc swoje świątynne interesy umacniane "bezpłodnymi" inwestycjami z betonu i stali tymczasem...

... Powszechne stały się duchowe poronienia rozpoczęto duchowe adopcje dlaczego powszechnie nie mówi się o duchowych aborcjach ?

Ponieważ są duchowe dotyczą tych co u źródła (chrzcielnego) zabijają Ducha tych którzy stając się liderami duchowymi Kościoła na ziemi Łomżyńskiej postąpili jak świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem folwark zwierzęcy stając się sprawcami duchowego - społecznego upadku parafialnych rodzin Diecezji Łomżyńskiej

Mówisz że muszę na forum ujadać (?)
Zastąp mnie to przestanę.
Mogę w tym czasie zrobić coś innego równie dobrego.
Pytanie czy nie brak Tobie odwagi cywilnej aby powiedzieć na głos wobec religijnie zakłamanego i zmanipulowanego tłumu to za co Jezus został de facto i bezkarnie przez kapłanów zamordowany i do czego świecka władza umyła ręce ?

Ku ścisłości uczynię ripostę.
W znanej książce i filmie pod tym samym tytułem folwark zwierzęcy ujadaniem zajmowały się psy i suczki posłuszne świńskim liderom społecznym dla których ja nie mam posłuchu i służalczej pokory.



O czym to świadczy ta wymowna fizyczna egzekucja i zarazem duchowa skrobanka ...? Cóż to za eksterminacja komu i czemu ona służy - dla kogo i dlaczego jest dobra, społecznie pożyteczna i użyteczna ? Kto z niej czerpie korzyści i ma w tym swój zło ty kolektywny interesik


Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trump a sprawa Polski

To nie fair. Miało być tak różowo, a będzie jak zwykle... Ciekawe skąd tak radykalne zmiany? Najpierw wygląd teraz powierzchnia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trump a sprawa Polski

Jak ktoś wyżej napisał. Wystarczy porównać Zambrów do Łomży. Rządzący z głową na karku to i miasto się rozwija. Im po prostu zależy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trump a sprawa Polski

Masz rację, jak się wycofają to " inwestorzy" zrobią tam BAZAR z zieleniną i chińszczyzną !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org