czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POtrzebny program księża plus

witam,
miałem tam wesele. jedzenie - nie za dużo ale w sam raz, goście i tak zostawiali, a przystawek zostało się jeszcze, ogólnie wszystko smaczne.
obsługa i kucharki doprawdy znają się na swojej pracy.
miejscówka ładna, pokoje miłe i czyste. z powodzeniem można tam wesele organizować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POtrzebny program księża plus

z montażystami tak bywa, jak nie robią dla siebie to wiadomo jak to.idz sam kup sobie sprawdzone okna, zamontuj sam i będziesz miał zrobione najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POtrzebny program księża plus

Gruby benek to gniot serowy,zdecydowanie najlepsza diavolo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POtrzebny program księża plus

Na co dzień obiadki, nie musisz mieć kuchni, jakiś katering np.. Byłeś w swojskim jadle na Nowogrodzkiej? Kulturka, dobrze i tanio. Za 6 zł pierożki, za 12 obiad z kompocikiem. A wieczorkiem? 30+:) Dobra kawa, jakies ciastko, a piwo może być na metry:P


Ps. Koteria była spoko:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POtrzebny program księża plus

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POtrzebny program księża plus

oho Omania sentyment?
Fantastyczy wyciskacz, dla lubiących cos z filmu :
http://www.youtube.com/watch?v=05PwZDSEzfE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POtrzebny program księża plus

rany ludzie :) tu nie chodzi o te moje 50zł ;) ja tam nie byłam do rejestracji tylko miałam pewną sprawę nie związaną zupełnie z Urzędem :) tylko dla mnie wystawianie mandatów dla ludzi niepracujących to lekka pfrzesada. Może mam za miękkie serce :) no ja bym tak nie zrobiła! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org