sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ksiądz zabił POlicjanta

Ja w wakacje robiłam u Pana Wyszyńskiego na Por. Łagody kanałowe, 3 kanaly po 50 zł każdy. Super mi zrobił i nawet znieczulenie dawał bo nerwy nie zdązyły się zatruć a zależalo mi na czasie. Za plombe białą 100 zł brał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

Trochę urzekającego damskiego wokalu.

Thievery Corporation - Free

http://www.youtube.com/watch?v=ZN5gci2ZwMM&feature=related



Loolacoma - Clockwise Sense

http://www.youtube.com/watch?v=GvdokTFA8Sw&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

ja myśle że istnieje , hmmm tylko nie umiem to wytłumaczyć

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

Jakbyście drodzy forumowicze czytali Pismo Święte znalibyście odpowiedź na to pytanie.
Biblia Gdańska

Księga Kaznodziei 9:5

"Boć ci, co żyją, wiedzą, że umrzeć mają; ale umarli o niczem nie wiedzą, i nie mają więcej żadnej zapłaty, gdyż w zapamiętanie przyszła pamiątka ich."

Co z tego wynika?

A to, że po śmierci nie ma nic. Człowiek umarł i skończyło się jego życie i na ziemi i gdziekolwiek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

Czy ma ktoś do wynajęcia garaż w przystępnej cenie przy ulicy Kaktusowej/Dmowskiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

się nie znacie, albo jest wam to na rękę, wpm ma racje, ceny chcecie ?

działka na blok ok 500tysi ostatnio poszła za dwa? przyjmijmy że milion
do tego budowlanka pozwolenia etc 2mln; instalacje, uzbrojenie terenu ok 1 mln złotych
teraz finał 50 mieszkań X średnio 50 metrów x 3400 metr = 8,5 mln złotych, dodatkowo garaże i ceny mieszkań wyższe to wychodzi nam 9 bańek

9-4 = 5 mln na czysto

nawet jeśli developer zarobi 3 to co przez 1,5 roku to mało?

i nie bredźcie mi tu o prawach rynku, bo rynek jest hermetyczny, a ci co powinni budować taniej czytaj spółdzielnie, mają ceny takie same jak developer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

czy ktoś z was korzystał może z dobrej pożyczki w łomży ????? proszę o opinie na temat tej korporacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

jest to bardzo złożony temat i zarazem trudny ! a wszystko opiera się na wierze albo wierzymy w to albo nie ............jakież będzie nasze zdziwienie jeśli znajdziemy się w innej rzeczywistości ,przestrzeni ,czasie gdzie nie ma już zła ,bólu ,zawiści -bądz odwrotnie gdzie ból będzie dręczył nas do nieskończoności tak więc warto żyć i postępować zgodnie ze swoim sumieniem nie krzywdząc innych



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

i tego im bigi2004 życzmy, aż serce się raduje na samą myśl.

a może masz jakiś plan pomocy w realizacji swoich marzeń?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

Z biegiem czasu dociera do nas co raz więcej informacji na temat reinkarnacji, mamy coraz lepiej udokumentowane życie wielu ludzi, nagrania dzwiekowe, fotografie, protokoły, dzienniki, itp. Na potwierdzenie poczytajcie sobie

[URL= http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Dowod-na-istnienie-reinkarnacji,wid,11292399,wiadomosc.html?smgajticaid=6de51[/URL]


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

Niestety pozabierali koksowniki :( To miało być chyba tylko na pokaz.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

Witam

Jade dzisiaj do Białegostoku w godzinach popołudniowych.
Jak ktos ma ochote sie zabrac to zapraszam ;)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

takie rzeczy tylko w łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

.. podobno dobra promocja wie ktos dokladnie po ile jest??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

krem corrige

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

BRAK NICKA, wpm, oremi, ośmieszacie się swoimi postami na ten temat, naiwnością i brakiem realizmu, jak większość dieciaków-biznesmenów na tym forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

to se zamek zbuduj bo przez monitor Ci nie przejdzie pustaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

juz sie nie tlumacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

WADS PAMIETAMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

o jeszcze dłubie w nosie

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ksiądz zabił POlicjanta

pazura Ty oznajmiasz, ze masz na oku zespol, a nie pytasz o nich.. To nie jest jasne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org