czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

BTW:

Darek nie chodzi mi akurat o Twoja firme lecz o roznorodne firmy ktore np tej mozliwosc dla mlodych ludzi nie daja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

proponuje ci sie nie madrzyc tymczasem wyxhodze niebawem wroce





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

Darek czy emial w twym profilu jest przez Cb uzywany? poniewaz chcialbym Tobie cos napisac;)
Napisz , się przekonasz...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

W kauflandzie jest drogo, ja jakis czas temu wysylalem przez mala kwiaciarnie na ul ks anny, nie daleko malej stokrotki

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

Samouczka, przewodnika pozostaw sobie młody.., niech Ci przewodnikiem zakonnice będą :)
http://www.youtube.com/watch?v=ZkOuBC78qV8



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

Dla mnie nie jest ważne czy obłsługuję mnie facet czy kobieta, chodzi mi o kompetencję i znajomość branży w sklepie w którym kupuję.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

Ja sie zmywam i zycze milej rozmowy, czekam na wiadomosc z Twojej strony "Darek1638"

Dobranoc ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

WPM. Ja też kupię. Ile gram to jest dla ciebie hurtowo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

20 tyś. i przebitka na 7 tyś ? nie uwierze. Zielińscy lub osieccy,tzawalich(wszyscy z kupisk) nie zrobiliby kuchni z taką przebitką. ciekawe jakie zmiany w akcesoriach i materiałach zaszły żeby zejść z ceny. opinie o wszystkich są różne. porozmawiaj ze znajomymi kto im robił kogo by polecili. doradzić powinien każdy (ale niestety to już różnie bywa). Kuchnia w bloku, w domu jednorodzinnym? Cena uzależniona jest od tego z czego ma być ta kuchnia( i nie tylko kuchnia) oraz akcesorii (mam na myśli bajerów typu Blum, peeka ) jest to wygodne nie powiem ze nie ale nie wszystko jest praktyczne. przejdz sie do Center- mebel tam jest dosyć bogato zaaranżowana wystawa w te akcesoria, ale koszty są już różne (najgorzej jak z poza standardowej kolekcji) lub do Okleiny tam jest skromniejsza wystawka ale i cena płyty niższe częściowo. Jak masz czas pokręć sie tam (C-M otwarte do 17 a Okleina do 16).
Powodzenia i udanej decyzji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

Witam:) Za dwa dni mam multiselect ale waham się w odpowiedziach na pytania które podzieliłam na trzy grupy:

Grupa nr 1: "Wiara w ludzi"
58. Wiele osób wyolbrzymia swoje nieszczęścia, aby zdobyć sympatię i pomoc otoczenia
81.Myślę, że większość ludzi kłamie, gdy jest to im potrzebne
104.Większość ludzi postępuje uczciwie jedynie z obawy przed karą
110.Większość ludzi jest gotowa stosować niezbyt uczciwe środki dla osiągnięcia swych celów
254.Większość ludzi szuka przyjaciół, ponieważ mogą im się na coś przydać
284.Prawie każdy gotów jest skłamać, aby uniknąć nieprzyjemności
286.Ludzie na ogół niechętnie poświęcają się dla innych
306.Nikt nie przejmuje się zbytnio losem bliźniego
352.Ludzie na ogół skłonni są raczej żądać poszanowania własnych niż szanować cudze
374.Większość ludzi użyłaby niedozwolonych środków, aby tylko dotrzeć do celu

Grupa 2: "opinia innych"
157.Nie obchodzi mnie to co inni o mnie pomyślą
335.Nie martwię się szczególnie o to jaki jestem lub jak odbierają mnie inni
365.Lubię zaznajamiać ludzi ze swymi poglądami
393.Nie lubię wtajemniczać ludzi w to co robię
398.Często proszę ludzi o radę
Na ogół wole radzić sobie sam, niż prosić kogoś o pokazanie mi jak to robić
452.Na ogół bronię z całą siłą swojej opinii
493.Kiedy mam jakiś problem, pomaga mi rozmowa z kimś na ten temat

Grupa nr 3: "impreza"
86.Lubię uczestniczyć w imprezach, prywatkach w których można się hałaśliwie zabawiać
340.Uwielbiam chodzić na zabawy taneczne
353.Lubię spotkania, imprezy towarzyskie, ponieważ mogą być wśród ludzi
359.Lubię przebywać w ożywionym tłumie
370.Lubię prywatki, przyjęcia i zebrania towarzyskie

Proszę o opinie na temat odpowiedzi na te pytania, bo wydaje mi się że odpowiadając na jedno tak a na drugie nie zaprzeczamy sobie...nie wiem czy lepiej wierzyć w ludzi że niby większość jest dobra i nie są skłonni do nadużyć czy wręcz przeciwnie? - przedstawić negatywny stosunek do społeczeństwa? Tak samo z drugą grupą: czy lepiej nie przejmować się tym co inni myślą i mieć to w czterech literach czy lepiej jakoś ustosunkowywać się do opinii innych? I na koniec, lepiej być kimś imprezowym czy raczej nie? i co z tym ożywionym tłumem?!

Proszę o odp!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

Pani Anno jeśli potrzebujecie karmy lub czegoś na pchły/kleszcze (już podobno się pojawiają) lub czegokolwiek innego proszę pisać. Pomogę ile mogę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

Ja potrzebuje wymienic albo wyczyscic wiatrak w moim laptopie. Kogo polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

śrubokręt się nazywa, bierzesz i odkręcasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

czy ktoś dojeżdża może do Ełku ? jeżeli tak to proszę o kontakt na maila gatitka19@wp.pl z góry dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

skoro w szkole było wystarczająco ciepło to po co było pisać ten post, po zmierzeniu okazało się, że temp jest ok, to jest chyba jakiś efekt placebo jeżeli nagle poczułaś, "że naprawdę grzeją" bo ukazał się artykuł a przed nim nie czułaś, że grzeją?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

W najbliższą sobotę, tj. 11.02.2012r odbędzie się kolejna akcja protestacyjna przeciwko podwyżkom cen paliw.

Tym razem w porozumieniu z Inicjatywą Obywatelską akcja ma charakter ogólnokrajowy. Podobnie jak ostatnim razem, w Łomży miejsce zbiórki wszystkich, którym nie jest obojętny los drastycznie rosnących cen paliw, będzie Plac Niepodległości.

Tym razem rozpoczynamy o godzinie 13.00. Wszyscy uczestnicy tej akcji zostaną podzieleni na 4 grupy, każda z grup będzie miała przydzielonego koordynatora (pilota). Dlaczego akurat 4 grupy? Ponieważ naszym celem jest paraliż pracy 3 głównych stacji paliwowych w Łomży i jednej w Piątnicy jednocześnie.

Liczymy na równie liczne przybycie, jak to miało miejsce 28-go stycznia, kiedy po bardzo szybkiej i spontanicznej organizacji pokazaliśmy, jak wiele nas jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

Ale ja boje sie do Piatnicy jechac, bo jeszcze pani eskpedientka na mnie naskoczy ... :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

Moje dziecko chodzi do Alma Mater.
Mają kursy roczne i dwuletnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

skoncz dzieco ten przykry kabaret bo znowu sie skonczy ze pan policjant przyjedzie i wszyscy pouciekacie bo przeciez to jest protest a nie rozroba buhahahhahahah chcesz zadzialac z glowa to podziel ludzi na 2 grupy jednych wyslij bez samochodow bo po co palic paliwo skoro sie protestuje przeciwko temu ze nie stac ludzi na kupowanie ich to lepiej chyba zebrac sie i puscic jedno grupe na przejscie przy wordzie a druga przy nowym moscie zablokujecie wtedy wjazd do miasta i dopiero utworzy sie gigantyczny korek tvn24 gwarantowany wtedy zostaniecie zauwazeni a nie wy pojedziecie na stacje i co zaczniecie tankowac po 10groszy i kupowac kanapki i kawy to tylko na reke wlascicielom bo z tego maja najwieksze zyski przeanalizujcie sobie najpierw kto ile bierze z ceny litra paliwa i zobaczycie ze wasz protest jest na poziomie dziecka z przedszkola albo i nizej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

po 60 lub 70 też chętnie kupie w www.jubilerpieciak.pl nie sprzedaż ale możesz zamienić na inny wyrób a rozliczeniu możesz zostawić wyrób po 80zł za gram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

ropa na orlenie w bialym kosztuje 5,60, a w łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

ja jestem za blokadą.mostów.cpn-y.nic.do.tego.nie.mają.to.ktoś.inny.zatym.stoi.BLOKADA.MOSTÓW.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

BRAK NICKA a może byś sam się zjawił(a) a wtedy się przekonasz co i jak?
Po co darmo Ci stukać w klawiaturę? Przyjedź zobacz a tu macie stronkę gdzie jest opisane co i jak by obyło się bez mandatów.
Polecam lekturę....

http://www.stoppodwyzkomcenpaliw.pl/index.php/nadchodzace-akcje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

rozumiem ze jak spadnie do 5,6 to przestaniecie blokowac stacje tak????? nie stoi za tym blokada mostow tylko jest to jedyny sposob aby zablokowac ruch na baaaaaaardzo duzym odcinku i zostaniecie zauwazeni a chyba o to chodzi a przy okazji nie spalicie ani litra paliwa dzieki czemu panstwo nie dostanie z akcji protestacyjnej ani grosza ale coraz bardziej sie przekonuje jak to juz ktos mowil na forum co tu sie spodziewac po potomkach rozstrzesiaczy gnoju

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

Nie dajcie się sprowokować..... Nie warto..... Lepiej jest niektóre wypowiedzi ignorować......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

Witam. W przyszły weekend jadę autem do Krefeld w Niemczech na 2-3 tygodnie. Będę miał 2 wolne miejsca. Jeśli ktoś ma ochotę jechać razem to zapraszam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

Witam interesuje mnie pokój do wynajęcia na pare godzin lub noc może być na terenie łomży lub w okolicach???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

Pełno narzekających tylko ale żeby coś zrobić to nic usiąść najlepiej na dupie i stukać w klawiaturę ze nic nie da ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

Lepiej idź na pieszo protestować, skoro Ci tak drogo. Bo jak można protestować przeciwko drogim paliwom jeżdżąc samochodem. Czyli masz na paliwo jak jedziesz samochodem. Odezwał się najbiedniejszy , a na co dzień pewnie śmiga samochodem w kółko pewnie za kasę swoich starych. Weź się za robotę, a nie głupoty do głowy przychodzą. Paliwo i tak nie będzie teraz tańsze, tylko na wiosnę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

W tamtym tygodniu pisałem o podobnej formie protestu - blokada wszystkich przejść dla pieszych na Rondzie Kościuszki (lub jak kto woli przy Placu Kościuszki). Fakt, że do tego potrzebna byłaby większa liczba osób, jeżeli nie byłoby nas zbyt dużo, musielibyśmy "atakować" pojedyncze przejścia, najlepiej z kilku stron wjazdu do miasta (Stary Most, Nowy Most, Szosa Zambrowska, Wojska Polskiego). Myślę, że efekt byłby widoczny i nawet media mogłyby się pojawić.
A co do wypowiedzi BRAK NICKA, to dlaczego nie przyłączysz się do nas? Pomysły są mile widziane ale dlaczego u Ciebie połączone są z obraźliwymi słowami w kierunku uczestników protestu? Samym pisaniem nic nie zrobimy..
Pozdro!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

były pokoje na Łąkowej,przenieśli do Kisielnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

zablokujcie wjazd do łomży.to może to coś da.byłem na 1-wszym.spotkaniu.i nie dało to nic.więc.teraz może blokada wjazdu do łomży samochodamí.to może byc.to...od rana do wieczora na zmiane..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

sluchaj przewoznikiem nie jestem wiec nie znam stawek mysle ze cos kolo 200 zl napewno sie dogadamy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

Gdzie w Łomży można pójść na aerobik. Dajcie proszę jakiś namiar. Dzięki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy totalne peło-kakało wyssali kretynizm?

jakis czas temu napisalas ze w olszewnicy starej sa wolne etaty w jednostce wojskowej... nie moge sie tam dodzwonic, skad wiesz ze tam sa te wolne etatu w necie tego nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org