sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
atak pisowskich populistów na RPO

nie twoja stara ogrzewamy, bo jej dupsko zamarzlo, wez idiota zakoncz juz swoj zywot na tym forum, bo mnie wkurwiasz wszedzie z ta swoja idiotyczna geba wleziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: atak pisowskich populistów na RPO

pół wieku temu dwóch ukradło księżyc, teraz Tusk zabrał nam słońce ,

CIEMNOTA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: atak pisowskich populistów na RPO

no i napedzaja taka co to bierze za nazwisko a nie za robote i ta sie cieszy, ze niby jest najlepsza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: atak pisowskich populistów na RPO

lauracrow1 , laleczko szmaciana, bułki z prądem jadłaś ?
co cię tak jeb.nęło ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: atak pisowskich populistów na RPO

Zezowate szczęście po części masz racje, bo ta ciemnota zaczęła się od tych dwóch co księżyc zwineli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: atak pisowskich populistów na RPO

Re despero:
Napisałeś: "PS. Stolica Australii to Canberra, a Wellington jest stolicą Nowej Zelandii ;)"
Skróć to zdanie, a wyjdzie: "Stolica Australii to Wellington." Kiedyś nazywało się to chochlik drukarski, teraz... może internetowy? Myślę, że nie chciałbyś z nim stanąć w szranki w konkursie ze znajomości mapy. Cbyba, że jesteś, albo masz wiedzę nauczyciela geografii.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: atak pisowskich populistów na RPO

Kuźwa!!!!!!!!! Co kwartał otrzymuję fakturki do opłacenia za prąd i co kwartał coraz większe! A tu jeszcze wzrost ogrzewania. Ludzie opamiętajcie się i dajcie żyć!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: atak pisowskich populistów na RPO

jak by nie było, to jeszcze dziecko. niech się rozwija i cieszy się dzieciństwem

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org