sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

heheheh niestety nasze polskie prawo jest jeszcze "lepsze". Jeden z tych kochanych tatusiów nie płacił alimentów przez lata, pieniądze byłby wypłacane z Funduszu dla matki dzieci, dług urósł do kilkunastu tysięcy a tatuś nadal na wolności ;) więc nie łudźcie się że od ręki takiego gamonia zawiną do Czerwonego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

Również polecam panią mecenas Grażynę Cymek.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

peowski głąbie matka sie przyznala jest nagranie ukr kam, sługo rudego debila



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

W związku z dużymi mrozami ACTA czyli ja, wprowadzam kartki zaopatrzeniowe pobienia z internetu:):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

kobiecyinstynkt zastanów się nad sobą i swoimi wpisami,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

Statoil.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

Może ktoś się orientuje który most wybrać w Warszawie w drodze na lotnisko? Przez Zielonkę pamiętam straszne korki w tym lesie. A czy trasa toruńska dalej w remoncie? Godz. ok 7 rano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

matka klamala i klamie nadal, dziecko zabila nawet jesli nieumyslnie ale zabila i skro zaniosla je we wskazane miejsce martwe to gdzie do cholery jest cialo? Przeciez znalezli tam zawiniatko to jednak cialo tam bylo albo to kolejne klamstwo gdzie jest w koncu to dziecko? Teraz jak matka sie przyznala powinni wsadzic ja do ciemnego lochu i gnebic do tej pory az wdusi z siebie wszysciusienko, a nie prawa czlowieka, bo ona nie jest w stanie psychicznym, gowno prawda w takiej sytuacji jako winna powinna byc pozbawiona wszelkich praw czlowieka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

psy to ciało pewnie już wrabały

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

ul. Wiejska Orlen :) najlepsze i chyba najtańsze :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

ciało tego dziecka juz pewnie psy albp jakaś inna zwierzyna wrabała i dlatego go nie ma . Natomiast jeszcze raz podkreslam ,ze dupy tu dała policja na całego i mówcie sobie co chcecie.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

tylko krawat załóż do tej śmierdzacej krawaciarni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

Witam.
Wiele negatywnych komentarzy na temat naszego protestu skłoniło mnie do myślenia co można by było zmienić w działaniu, żeby akcja odniosła jakiś skutek. I tak sobie pomyślałem, że to nie jest głupie, żeby odstawić samochody na bok. A konkretniej:
Jakby było już trochę cieplej i uzbierała się odpowiednio duża liczba chętnych, proponowałbym zebranie się w miejscu ostatniej zbiórki i przejście się pieszo przy ratuszu i w stronę ronda. I powiedzmy pół godziny marszu przez przejścia dla pieszych wkoło ronda, jednocześnie blokując ruch. Z każdą sekundą na wszystkich drogach dojazdowych do ronda będzie przybywało samochodów, co spowoduje zablokowanie tej części miasta. Pojazdy uprzywilejowane będą miały możliwość przejazdu, gdyż na każdej z ulic jeden pas będzie "wolny". Liczę się z krytyką odnośnie mojego pomysłu, ale chciałem podzielić się pomysłem i czekam na odpowiedzi i Wasze zdanie na ten temat. A powodów do takiego protestu jest mnóstwo, gdyż nasz kochany rząd z dnia na dzień robi coraz większe bagno. Na koniec mogę przytoczyć śmieszne, ale niestety prawdziwe hasło, które wpadło mi w oko w czasie przeglądania Internetu:

" Dziś rano Donald Tusk ogłosił ambitny plan dla IV RP, plan dostał kryptonim AKCJA WISŁA. Akcja ma polegać na pogłębianiu dna i trzymaniu się koryta."

Pozdrawiam

lysy89

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

na ul. Kołłątaja błąka się czarno-biały pies z numerem szczepienia przeciw wściekliźnie z 2009r. : 0573. Oto zdjęcie pieska :

http://zapodaj.net/8273a5c1e7d1.jpg.html

Właściciela proszę o kontakt 723 739 987.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

Witam mam zapytanie gdzie można sprzedać w dobrym stanie zegarek na ręczny sztuk 3 złote przed wojenne ???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

wpm!!!!!!!!!!!! to w ktore strone proponujesz idioto??? na wschiod?

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

Na przeciwko katedry jest lombard tam ten pan skupuje takie stare rzeczy , jeżeli bedzie w dobrym stanie to napewno go kupi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: STAŁO SIĘ. Kwaczystan pozywa naukowców do sądu za kłamstwo. Zapłoną stosy?

Dzięki na pewno się tam przejadę

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org