wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Honor...

akurat studiuje oba i wiem jak jest, w porownaniu do filologii bynajmniej dla mnie praca socjalna to nic. a szkola w Lomzy nie jest taka najgorsza i rzeczywiscie nie kazdy moze sobie pozwolic na taki rarytas zeby studiowac gdzies dalej na uniwersytecie, chociaz kazdy by chcial.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

pomozcie*sorka :P haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

Osiedle perspektywy. Kazanska itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

Zgubiłem dokładnie w Zawadach Przedmieście w portfelu znajdowały się same dokumenty dla osoby która znalazła portfel proponuje 100 zł jeżeli za mało to napewno sie dogadamy

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

ale fajny pomysl , brawo bardzo mi się podoba. Ludziom na przystankach będzie trochę cieplej i weselej. Sam osobiście jade sobie zrobić zdjęcie przy takim koksowniku - toz to historia jak z PRL.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

pani doktor Zacharzewska przyjmuje w Alfie na Sybiraków. NZOZ "ALFA"

Specjalistyczne Centrum Pediatryczne

ul. Sybiraków 5

18-400 Łomża



telefon: (86) 212 54 23

albo można ją spotkać w szpitalu na oddziale dziecięcym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

cukrzyca to choroba cywilizacji i masa osób na nią choruje. Jest bardzo niebezpieczna i wyniszczjaca. Bardzo czesto nie daje żadnych objawów i chory mysli ,że jest zdrowy podczas gdy choroba potajemnie niszczy jego organizam. Brak tej poradni to faktycznie kompromitacja. Nasze miasto to ogólna kompromitacja tu nie dostaniesz się do lekarza nawet odpłatnie. Tu nie ma możliwości prywatnie o kazdej porze skorzystania z takich specjalności jak chirurg , laryngolog , pulmonolog , diabetyk i sporo innych - totalna porazka.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

moje dzieci są zapisane do doktora Szewczyka. ale słyszałam też bardzo dobre opinie na temat doktor Bożeny Florczyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

To dla ludzi jadących do pracy, a nie dla takich jak ty gnojków wydelikaconych, robiących zdjęcia. Do roboty, potomku wieśniaków!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

ja osobiście zauwazyłem ,że lekarze tych specjalności sa w mieście ale im się zwyczajnie nie chce przyjmować. Mają dostatecznie duze dochody ,że nie opłaca im sie zarobkowac dodatkowo.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

no santero poczytaj co ten tlomok fanka wypisuje!!! o pomste do nieba wola! NORMALNY BECWAL!!!!!!!!!!! nawet nie wie co to jest zachwianie metabolizmu czlowieka!!!! ale czego sie spodziewac ? - szkoly likwidowane a te co sa to nauczyciele maja w dupie nauczanie i BALWANY , TROLLE NIEDOUCZONE WYCHODZA!!!!!! M A S A K R A!!!!!!!!! WRACAMY DO CZASOW "JANKO MUZYKANTA": O ile ta fanka wie co to jest?:))))))))))))

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

"alwaro" to właśnie te 2% - inaczej margines, ma prawo pisać to co pisze. My natomiast tzn 98% róbmy swoje i pomagajmy jak tylko możemy idą jeszcze bardziej siarczyste mrozy, Jadąc samochodem nie widze na polach żadnych karmików dla zwierząt, a kiedys było tego dużo. Gdzie są Koła łowieckie i myśliwi którzy powinni nie tylko polować ale także dokarmiać zwierzynę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

alwaro--------------PRODUKT GMO I NWO !!!!!!!!! bez serca ,czucia ,wyksztalcenia , idiota --------cyborg , przyglup!

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

ja mam do sprzedania sony ericsson xperia e10i jest w nim wbudowane wi-fi oraz youtube.oraz inne bajery

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

Witam, zalałem wczoraj 40 litrów ropy, mam pytanie czy jest możliwe że ropa zamarzła przy takiej ilości, ropa letnia nie -40, co teraz mam zrobić, z góry dzięki za podpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

sam pewnie padnie ofiara tej choroby ma na to 90 % jak w banku , przy tym zywieniu co teraz.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

poczekac do wiosny albo wstawic do ogrzanego garażu :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

ehehe ;p

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

A co to ? :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

To tak ale jak maja na LPG ;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

To nie MPGKIM pomyślał o mieszkańcach, ta miejska firma robi jedynie minimum zadań które musi zrobic.
O rozstawieniu koksowników zadecydował Prezydent Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

<object width="640" height="360"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/7KvxOuC7Bhc&hl=pl_PL&feature=player_embedded&version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/7KvxOuC7Bhc&hl=pl_PL&feature=player_embedded&version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="360"></embed></object>

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

obawiam się, że bez wizyty w warsztacie u " pompiarza" się nie obędzie, teraz same dolanie przeróżnych wynalazków nic nie pomoże, w pompie wytrąciła się " kaszka" i trzeba przeczyścić układ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

a może tak zmienić proporcje w słynnym przepisie : 1410 ?
albo jeść mniej cukierków ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

zadbajcie lepiej o siebie,
zakładać ciepłe galoty na du.pę , żeby wam owsiki nie przemarzły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

Dolej benzyny i po kłopocie . 4-5 Litrów styknie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

bo jest tu dużo leni którzy uwazaja ,ze czy się stoi czy się lezy 7.50 za godzinę się należy. A ja nie mają pracy to narzekają ,że jej nie mają jak znowu maja to narzekają ,ze kiepska i mało płacą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Honor...

moja szefowa szuka juz 2 miesace do butiku,jest tak ciezko o pracownika ze szok choc placi 8 zl brutto za godzine a ludzi niema.Jesli ktos tam przyjdzie to niema pojecia jak podejsc do klijenta zeby on kupil,doradzic mu choc wiekszosc jest po studiach szok.Pojecie o kasie czy sprzedazy zero.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org