czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
żydowska bramka

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Jestem nowa i nie pochodzę z Łomży, ale mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona, ponieważ myślę o zamieszkaniu w Łomży.
Aktualnie mieszkam i pracuję za granicą, ale po powrocie do Polski chciałabym gdzieś osiąść. Pomyślałam o Łomży, bo kiedyś tam byłam i bardzo mi się podobało.
Może pomożecie mi w podjęciu decyzji?
Przyjmiecie mnie do swojego grona?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowska bramka

Ja dzwoniłem do niej pytałem o taką łatwiznę.Jak mam na imię?NIE ZGADŁA

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowska bramka

sam patologia zes jest, na polowej mieszka sama kultura



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowska bramka

Dzięki za rady.
Czy kokosy? Nie, nie ma tu kokosów ale nie jest źle. Szczególnie jak jest się samemu, to można coś odłożyć. A co do pracy to jak większość Polek tutaj po prostu sprzątam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowska bramka

Aha. Ja tam wole do niemiec na truskawki zapierdzielać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowska bramka

w kamienicy sa polskie biedne warunki tuskowe a nie patologia, patologia to jest na szczytach wladzy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowska bramka

wy kur** sobie pomuszcie !!! je*** te psy, koty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowska bramka

Sybiraków i Konstytucji to najlepsze miejsca a Łomży tu człowiek wie że żyje tylko nie pchaj się na starszą część miasta tam nic nie ma nawet prawdziwi Łomżyniaki pouciekali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: żydowska bramka

Przepisy są jednakowe dla wszystkich , bezrobotny tym bardziej powinien ich przestrzegać ,bo co by było jak zginął by podczas takiego przechodzenia potrącony przez samochód??
Rodzina bez grosza przy duszy a pogrzeb to kosztowna sprawa:):)
Ksiądz i zakład pogrzebowy nie pyta o status finansowy tylko każe płacić i niem a zmiłuj:)

Więc apel do bezrobotnych !!!!!

BEZROBOTNI , NIE SKRACAJCIE SOBIE DROGI DO SAMOCHODÓW , PRZECHODŹCIE NA PRZEJCIACH DLA PIESZYCH !!!

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org