piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Signum temporis panów w czerni.

Jeśli miałabym polecić uczelnię z systemem zaocznym to Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku- filologia angielska. Choć osobiście muszę stawierdzić, że jeśli skończysz filologię to problem z pracą naprawdę będzie. Kierunki humanistyczne w obecnych czasach są bez przyszłości.Co do Ostrołęki Łomży- w Ostrołęce z tego co mi wiadomo nie ma filologii angielskiej w systemie zaocznym tylko dzienne, w Łomży natomiast filologia angielska jest w NNKJO.

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Signum temporis panów w czerni.

Nie polecam nikogo.Lepiej zrób to sam.Poczytaj troche literatury,to nie jest trudne.Ja kiedys dałem niby fachowcom od francuzów to mi o jeden zabebek żle ustawili.Dobrze,że sie ornąłem w porę ale i tak przejechałem juz ok. kilometra.Zreszta postaw tylko samochód do któregoś a bedziesz prosił o kartę stałego klijenta.Oni już maja na to sposoby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Signum temporis panów w czerni.

wysłałem Ci kontakt na meila i powodzenia życzę, popieram ludzi co chcą coś zdziałać w życiu a nie siedzieć i narzekać jak mi źle jaki ten świat jest be



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Signum temporis panów w czerni.

Od 2011roku filologia angielska z technologia informacyjną jest na PWSiP w Łomży, dziennie i zaocznie.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Signum temporis panów w czerni.

Kolego jest to mały sam typu corsa. A kiedy jedziesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Signum temporis panów w czerni.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Signum temporis panów w czerni.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Signum temporis panów w czerni.

e tam nie marudź :) jest ok

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Signum temporis panów w czerni.

Ty moje AKTA zostaw w spokoju, są czyściusieńkie jak łEza marudo ;)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Signum temporis panów w czerni.

Obejrzyj dokładnie tę kulkę czy się nie rozkręca, może to taka adresatka? I obrożę od wewnątrz. Przydałyby się też papierowe ogłoszenia ze zdjęciem i sprawdzenie czy pies ma chipa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Signum temporis panów w czerni.

To ja pod trzepak Omanii przed północą podrzucę małe co nieco do przetrzepania, dobrze i za niedrogo rzecz jasna :)

maruda jesteś wielki, żadne ACTA już mi nie groźne :)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Signum temporis panów w czerni.

Polecam Auto Eksperta w łomży na aleji legionów 60c. Ja tam niedawno wymieniałem też rozrząd tylko że toyocie. Mają dobrego mechanika oraz nie wygórowane ceny.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Signum temporis panów w czerni.

megan :)
Dobrze tylko małe co nieco bo większego to bym mógł nie przetrzepać :):)

Ale pytanie jest czy Omania to cos dopuści :):)

Bo jak widzisz jest moim trzepaniem wniebowzięta :):):):)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Signum temporis panów w czerni.

Wczoraj nasz chick bawił się na Reymonta na urodzinach dziś na Wojska Polskiego :):):)

Nic tylko życie zabawą prowadzi robaczek :):):)

I tak zaraz wyjedzie z tekstem że to nie reklama jego bawialni :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Signum temporis panów w czerni.

a ile bachor ma lat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Signum temporis panów w czerni.

ehhhhh :):)
Jaki ja dziś wyjątkowo łaskawy jestem dla co niektórych :):):)

Mięknę z wiekiem :( :):):)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org