piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jeśli jest piekło, to właśnie takie

Społeczeństwo miasta z tego nie skorzysta, ten obiekt -odkad zgarnął go KK- nie istnieje dla społeczeństwa. Poszło na to pona 17 milionów i g.ówno z tego będziemy mieli. Znowu z naszych pieniędzy zrobili prezent.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie


Takos -skąd masz takie wiadomości , przecież na tablicy informacyjnej pisze jakie wartości zostały wydane na te inwestycje !!!

Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd? Po co to robisz ? Masz z tego radochę?

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

Proponuję zorganizować tą akcję na rozpoczęcie/zakończenie weekendu majowego :)

Wtedy będzie duży ruch pojazdów z/do centralnej polski. :)
Echa będą z pewnością bardziej spektakularne... :D

Już sobie wyobrażam niedzielne popołudnie 6 maja 2012 w Piątnicy. :)
Korek, aż pod Kolno :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

Szukam sklepu, który nauczy mnie pracy w sklepie bez wynagrodzenia, K-50 jestem energiczna i dyspozycyjna

telefon: 514514792
ogłoszenie dodane 2012-01-25

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

_maly_ TROLOM podziękowałem na samym początku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

startuj na radnego z takim poglądem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

i tak to nic nie dalo bo tuska stac na paliwo.i ma w dupie ze was nie stac.tak bylo i bedzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

Byłam wczoraj w NEW FASHION.Tłok straszliwy i właściwie poza nim nic godnego uwagi.Oczywiście to subiektywne odczucie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

A on od gminy wynajmuje tylko pomieszczenia a nie wyposażenie sklepu :):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

blokady stacji paliw to tylko lokalny przejaw niezadowolenia społecznego w związku z rosnącymi kosztami paliwa, może to i drobiazg, ale zawsze coś, nie każdy ma możliwość pojechania do W-wy i tam demonstrować,

jednak, najwłaściwszym miejscem do takich protestów to jest Ministerstwo Finansów, Administracji czy Gospodarki, zablokować skarbówki : pozamykać urzędasów , odciąć im media, zakręcić dopływ wody, pozatykać kible, niech to całe gó.wno, które mam tworzą wyleje się im na biurowe korytarze ,

nie rozumiem tylko propozycji blokowania autostrad czy dróg na Euro 2012, może lepiej zablokować w ogóle Euro ? zablokować stadiony i nie wpuścić kibiców na obiekty, zablokować hotele i ośrodki treningowe w których mają przebywać poszczególne ekipy ,
ludzie, zastanówcie się o co Wam chodzi ?
co ma Euro do paliwa ?
chcieliście tych mistrzostw czy nie, najpierw to była euforia, że wygraliśmy rywalizację , będziemy mieli u siebie święto piłkarskie, a teraz chcecie wszystko zniszczyć ?
ładnie się zaprezentujemy w oczach przyjezdnych - burdel i bałagan, a co ich obchodzą nasze ceny paliw ? przyjadą, zatankują i tego nie odczują, bo i tak taniej jak u nich, a wywiozą tylko niemiłe wspomnienia

protestujmy PRZED i PO ! a nie w trakcie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

Autor Mr_Andrzej
Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem cytuj...
Widocznie dotknęło CIEBIE, może powinieneś sam se sobą porozmawiać czego właściwie oczekujesz od siebie...
Pozdrawiam i więcej nie zabieram głosu, ponieważ z niektórymi nie da się konstruktywnie porozmawiać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

Sami nie potraficie uszanować Jezusa a co dopiero Jego Papierza

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

no ,ale "własciciel sklepu pan Sławomir nie zaopatruje tych sklepów " a "Gmina nic z tym nie robi pan wójt nie reaguje!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

Znalazłam błąkającego się w okolicy Łomży psa rasy amstaf. Jest to suczka w stanie skrajnego wycieńczenia. Prawdopodobnie pies zaginął, być może został wyrzucony. Jego stan wskazuje na to , że od kilku tygodni nic nie jadał. Pies jest bardzo przyjazny, łagodny, łasi się, pomimo stanu w jakim się znajduje jest bardzo ładny. Nie mogę go zatrzymać ponieważ mam trzy psy. Jeśli komuś zginął amstaf lub ktoś chciałby mieć śliczną i wierną suczkę bardzo proszę o kontakt - 694 240 019 . Jeżeli nikt się nie zgłosi będę musiała zawieźć ją do schroniska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

bo to drobnostka sam nie zrobie kanalu nie mam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

Errata:
zamiast słowa sadem powinno być słowo Sądem

błąd oczywiście niezamierzony ale nauka nie poszła "owocować" w las





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

zezowate szczęscie- czy nergal jest wyznacznikiem jakości artysty, jeśli dla ciebie tak to gratuluję ci.

Jeśli by taki nergal porwał koran czy inne pismo religijne zostałby zniszczony, on porwał biblię i został jedynie potępiony (zrobił to dla kasy). Pamiętaj, żyjemy w kraju chrześcijańskim, w Polsce.
Czy ci się podoba czy nie, to są nasze symbole to jak godło , flaga, hymn. Podeptał polskość !!!
Nikt go na siłę nie zmusza do wiary .

A jeszcze o jednym, pamiętaj on to robi dla kasy , by o nim mówiono , by o nim było głośno, ciekawe co on naprawdę myśli i co on myśli też o tobie !!!
Ciekawe czy codziennie nie mówi pacierza.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

zezowate szczęscie - kościół nie decyduje kto jest artystą a kto nie jest, i nie chcę by kościół mi mówił kto jest, lub nie jest artystą , mam swoje zdanie.


Ale twój przykład z nergalem był poniżej poziomu.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

dokładnie kolega z jeepa niech się odezwie, najlepiej jakby ok 18 zjawił się na orlenie wtedy przekaże ci co to uzbieraliśmy, ewentualnie jakby ktoś chętny był dorzucić się do mandatu to zapraszam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

A jaka To Wiara - stara wiara ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

Jeśli nikt inny nie zalicytuje zapłacisz 150. I taka cena wyświetli sie na początku po złożeniu oferty. Ale jeśli chcesz kupić zaoferuj tyle ile jesteś skłonny za tą rzecz zapłacić. Jeśli cena jest bardzo atrakcyjna, nie wierz w cuda że za 150 kupisz. Zwykle w ostatnich sekundach pojawiają się nowe oferty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

: zezowate szczęscie - wkurza mnie wasze podejście by wszystko i wszystkich negować. Wyremontowano obiekt, już zawalający się w centrum miasta to źle.

Zbudowano obiekt kultury, dla społeczności miasta .

Lepiej jakby zrobili pijalnie w tanim piwem. To by była radocha.

Czy nie lepiej wygląda nasze miasto z takim budynkiem, gdzie możemy obejrzeć coś w odpowiednich warunkach.

Nie stać nas jak w białymstoku na taką filharmonię , więc cieszmy się z tego co mamy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

Obiekt kultury ?
A jaka to kultura co jest owocem tej kultury ?
Dla społeczności miasta - jakiej społeczności ?

Ponad 8 miliomów i chleba z tego pieca nie będzie !

Co chcecie w tym obiekcie kultu przepraszam - kultury oglądać ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

Jest widocznie w ofercie.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

A, jeszcze jedno - sama nie oddasz psa do schroniska, nie przyjmują od osób prywatnych. Jedynym wyjściem jest przetransportowanie jej do Łomży i zgłoszenie do UM. W innym wypadku mogłaby trafić do schroniska w Radysach, a od tego chyba lepsza jest tułaczka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

Błąkające się psy to efekt nieodpowiedzialności ludzkiej i noworocznych petard służących nie wiem czemu, chyba radości z życia w następnym Tuskowym szczęśliwym kraju. Może zwierzęta jeszcze by znalazły coś do jedzenia, ale mamy bardzo nowoczesne śmietniki, więc zarówno są małe szanse na odrobinę jedzenia nie tylko dla psów ale i dla kotów. Żeby wszyscy choć trochę otworzyli swe serce w tych wyjątkowo trudnej porze roku, by było im dużo lżej. Pomóżmy im - zostawmy trochę uchylone śmietniki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

Nie ma znaczenia od kiedy zaczynasz trenować ... Ciągle , są prawie te same ćwiczenia . Trzeba dojść do Perfekcji .;)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

A ja daję 3gr więcej aby utrzeć nosa tym co dają 1gr lub 2gr więcej :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeśli jest piekło, to właśnie takie

na email wysłałam ci nr do dobrego hydraulika

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org