niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu

aillime25 to po co wogole wprowadzasz zamet? Po co sie odzywasz na dany tenat skoro nie masz zamiaru wyjasnic? Otoz mbe tylisz sie kochana tez jestem chrzescijanka, ale nie tak slepo zapatrzona zeby wystawiac swoje dziecko na chorobe tlyko dlatego, ze kosciolowi sie nie podoba leczenie. Nie kazdy co w cos wierzy zgadza sie ze wszystkim w stu procentach. Skoro Bunio zle wyjasnil albo nie wyjasnil dokladnie to prosze ja nadal czekam abys ty wierna chrzescijanko mi wytlumaczyla co jest nie tak z ta moja wiara, ze nadal nie rozumiem. I owszem wyjasnil mi bardzo dobrze zrouzmialam, homeopatia to grzech, bo to leki nic nie pomagajace i my je zazywamy wierzac ze pomagaja a to nie one nas le cza tlyko wiara bla bla bla i co tu jest zle napisne? Prosze cie bardzo obron ta wiare, bo moze ja 25 lat zyje w niewiedzy na temat swojej wiary, ktora co rusz mnie zaskakuje

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu   
Jerzy K. Kmicic 22-05-19 23:52 
 Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu   
JurekNowak 23-05-19 00:53 
 Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu   
czar~ 23-05-19 01:09 
 Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu   
paplik 23-05-19 07:22 
 Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu   
jadoslaw.klamczynski 23-05-19 07:40 
 Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu   
0-22 23-05-19 10:08 
 Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu   
Serpico 23-05-19 11:34 
 Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu   
ziomex 23-05-19 11:46 
 Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu   
Jerzy K. Kmicic 23-05-19 19:21 
 Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu   
ziomex 24-05-19 06:18 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org