czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu

ale ty jestes debil, to ze rocznikiem sie zgadza to nie znaczy, ze juz faktycznie te 18 lat skonczyla, sory ale jesli urodziny ma np. we wrzesniu, a mamy styczen to jak ***** jest juz pelnoletnia? I jakim prawem mowisz o nije latawica?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu

Właśnie wszystko dla pazernych plebanów i ich ...kultury nic dla społeczeństwa i normalnych ludzi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu

aillime25 to po co wogole wprowadzasz zamet? Po co sie odzywasz na dany tenat skoro nie masz zamiaru wyjasnic? Otoz mbe tylisz sie kochana tez jestem chrzescijanka, ale nie tak slepo zapatrzona zeby wystawiac swoje dziecko na chorobe tlyko dlatego, ze kosciolowi sie nie podoba leczenie. Nie kazdy co w cos wierzy zgadza sie ze wszystkim w stu procentach. Skoro Bunio zle wyjasnil albo nie wyjasnil dokladnie to prosze ja nadal czekam abys ty wierna chrzescijanko mi wytlumaczyla co jest nie tak z ta moja wiara, ze nadal nie rozumiem. I owszem wyjasnil mi bardzo dobrze zrouzmialam, homeopatia to grzech, bo to leki nic nie pomagajace i my je zazywamy wierzac ze pomagaja a to nie one nas le cza tlyko wiara bla bla bla i co tu jest zle napisne? Prosze cie bardzo obron ta wiare, bo moze ja 25 lat zyje w niewiedzy na temat swojej wiary, ktora co rusz mnie zaskakuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu

Zburzcie te Rzymskokatolickie świątynie * a ja w 3 dni odbuduje Wasz KOŚCIÓŁ na nowo. (parafraza nadal aktualnych słów Jezusa)

* świątynie i świątynne święte - nietykalne interesy rozpasanego egocentrycznego nie bezinteresownego kleru

ECCE " SANHEDRYN " Rzymskokatolicki na Ziemi Łomżyńskiej działający jak w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy w którym Świńscy pasterze na zakłamaniu społecznym owieczek budują własny kapitał polityczny ekonomiczni i ...

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia

Kapłanów nie było przy Bożym narodzeniu Oni byli przy Bożym ukrzyżowaniu które razem z POLITYCZNĄ władzą CYWILNĄ zorganizowali w dobrej WIERZE z TROSKĄ o religijny PORZĄDEK i ŚWIĄTYNNE INTERESY - swoje własne interesy "KOŚCIELNE"





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu

ty wiesz i na pewno znasz na pamiec traktat lizbonski


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu

mixer rexim a kompocik?:)


psycho-jude - zgadza się niekoniecznie ładne, ale za to łądnie wyeksponowane na kościastych manekinach:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu

lubię przejść się po lumpach bo w sklepach często nic ciekawego nie ma a jak jest to juz wszyscy dookola to kupili.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu

Zdecydowanie polecam Linguo. Stefka ma bardzo profesjonalne podejście do sprawy.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu

ale przecinek byś mógł od czasu do czasu wstawić :):)
Do tego kanał nie jest potrzebny :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: R. Winnicki: PiS musi uchwalić ustawę anty-447, powiedzieć „NIE” Izraelowi i USA oraz lecieć do Pekinu

A piwko tam mają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org