poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Dobre :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

dogodna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

...bo dwa zyle...

Szukasz "jakiegoś" pieska - weź ze schroniska. Szukasz setera angielskiego, to weź od MarCo. A i tak pewnie ktoś już go sobie zaklepał mailowo ;-)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

wwłasnie , że nie w każdym zakładzie , napewno robią za ABC koszt nie pamiętam dokładnie ale cos od 25zł-40zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

A ja słyszałem, że w Łomży nie będzie finału WOSP, bo ci co prowadzili je w poprzednich latach będą uczestniczyć w Warszawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Witam
Póżno pisane - masa błędów.
Dodam jeszcze, że swego czasu w Łomży były dwa sklepy z grami fabularnymi, karcianymi i bitewnymi - niestety. Nie było zbytu - a ja przez jakiś czas omijałem z daleka jeden z nich, bowiem niestety sam namówiłem właścicieli.
Mimo iż osób z podobnymi zaiteresowaniami jest jak na lekarstwo, to wciąż kupuję coś nowego. Z uwagą śledzę Allegro i poluję na starocie ze "stajni Encore" - kolekcjonersko...
Tak jak na figurki, nie mam czasu na malowanie nowych a wciąż kupuję nowe. Ku rozpaczy własnej żony... :)
Mój przenośny warsztat malarski:

"banda" ostatnio pomalowanych figurek:

no i jedna z bliska...

Tak, Panie i Panowie - istnieje jeszcze jakaś rozrywka poza grami komputerowymi i internetem.
kłaniam się nisko
Indar



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Do kibic0, Grześ - Legia toTy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

http://www.psiaki.pl/rasy/rasa_info.php?ID=95




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

juz troszke za późno na zapisy na WOSP ...były one do 16 grudnia ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Tak.... RPG na żywo i gry planszowe...
...w Łomży ostatnio grałem chyba z rok temu.... szkoda, mam nadzieję, że jeszcze się zdarzy parę razy :)

...a tak co roku, w sylwestra, spotykamy się ze znajomymi z roku i pogrywamy w różne planszówki... z reguły mamy do wybory trzy, albo cztery.... na kilka dni aż nadto :)

...jakby ktoś miał wątpliwości to nadal można dostać i to dużo różnych gier:
http://www.rebel.pl/category.php/1,371/Przygodowe.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

ja jakos dzisiaj sie zapisalem :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Czy mozna wziąć urlop wychowawczy na "odchowanie" szczenięcia?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

... a co z tymi co "za wodą" ??. Jeszcze jak są z rodzinami to pół biedy ale jak są sami, ciężko pracując by jako tako ustawić rodzinę swą tu żyjącą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

A pamiętacie akcje Niewiniaka z ekierką na głowie :))))))))))))
Tego przekręta, to chyba nikt nie przebije...
własnie, moze ktos pamieta jakies inne numery z 'psorami'?!?!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

a ja mam takie inne pytanie(niezwiązane z tematem) kibic0-ty może mieszkasz koło Grześka Jabłońskiego???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

udało sie !! bylem dzis pani bardzo milą zapisałą mnie pod koniec tygodnia mam sie zglosic !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

ona sie powiesila zostawiajoc 3 dzieci strasznie modra a pozatym miala duzo dlugow na miescie i juz se z tym nieradzila prubowala sie pokazac publicznie ze taka dobra a sama nieumiala sobie poradzic z wlasnym zyciem jej facet jo zostawil bo nierowno pod sufitem miala i przestancie tu sie wypowiadac jaka ona dobra byla bo tu **** prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

A w czym przeszkadzają ? bo nie można wyprzedzać na czwartego ? czy coś innego . mi nie przeszkadzają ale wczoraj to wkurzylem się i musiałem jednemu warszawiakowi namelać na samochód bo to są zjeby żeby psy to widziały co oni wyczyniali...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

nie należy czcić samobójców
to godne potępienia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

hm....
i jak z tym psiakiem? juz po fakcie ? mam dom i ogrod, wiec bedzie mial gdzie mieszkac. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Do greenpi.
Stadion Jagiellonii był modernizowany pod kątem gry w II lidze. Był modernizowany WYŁĄCZNIE za prywatne pieniądze. Te pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto, dzieki temu Jagiellonia mogła rozgrywać swoje mecze w Białymstoku. Teraz jeśli marzy się gra w I trzeba postawić ośwetlenie, zadaszenie nad częścią trybuny i być może także podgrzewaną murawę.
W tym roku Jagiellonia chciała, podobnie jak ŁKS, uzyskać pieniądze ze źródła publicznego, podobnie jak ŁKS chciała je uzyskac z kasy samorządu wojewódzkiego i podobnie jak ŁKS dostała kosza.
Takich ludzi wybraliśmy a nie innych i do siebie możemy mieć pretensje, a nie zwalać wszystko na swoich wyimaginowanych przeciwników.
Bardzo prosto jest wszystko zwalić na Żydów, cyklistów, masonów, dziennikarzy, albo brydżystów, ale może przyczyny błędów leży gdzie indziej. Może znacznie bliżej nas. Może nawet czasem w nas samych?
Życzę Tobie greenpi i innym kibicom ŁKS-u, żeby Twój ukochany zespół awansował do II ligi i żeby mógł w niej zagrać na dostosowanym do potrzeb II ligi stadionie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

z której to klasy dziennik???????

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Przyłączam się do życzeń taką opowieścią:

Dzisiaj rano nasz Pan otworzył drzwi do Nieba, zobaczył mnie i
zapytał:
- Dziecko, jakie masz dzisiaj życzenie?
Odpowiedziałam:
- Panie, proszę Cię, zaopiekuj się osobą, która właśnie czyta tą wiadomość, jej rodziną i jej przyjaciółmi. Zasługują na to, a dla mnie są oni bliscy.
Miłość Boża jest jak ocean, widzisz gdzie się zaczyna, ale nigdy gdzie się kończy. Efekt tej wiadomości rozpoczyna się właśnie teraz. Anioły istnieją, ale często nie mają skrzydeł, nazywamy je więc przyjaciółmi.

WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

no jest pewnie rabat na moherowy berecior :-D

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Oj Bartek masz problem :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

cyt. " - auturzy szybciej reagują na nowości i bugi w kodzie" a w konsekwencji jest bezpieczniejsza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Firefox jest lepszy ,szybszy,bezpieczniejszy

jeżeli ktoś jest innego zdania to sie nie zna

pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Kefas nie chodzi mi o to bo to już zrobiłem hehe i tak nic to nie daje dalej mam takie same przyspieszenie ( nie no o 2 Kb mi dodało ) ale chodzi mi teraz jak usunąć IExpoltera ???????????? bo nie znalazłem żeby go usunąć !

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Peter a nie mówili o Lidze Mistrzów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

kibic0:Zarzad to jak narazie zrobil wiecej niz ktokolwiek wczesniej. Przypominam Ci, ze satadion popadl w ruine za kadencji poprzednikow obecnego zarzadu. Gdyby poprzednicy pomysleli o remoncie i modernizacji moze teraz bysmy mieli juz chociaz polowe prac zwiazanych z modernizacja wykonanych. Faktem jest, ze brak jest pelnego porozumienia pomiedzy klubem a miastem, ale by znalezc przyczyne braku stadionu spelniajacego jakies normy cofnalbym sie o kilka lat wstecz i tam zaczal szukac winnych. Takie jest moje zdanie na ten temat.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Nie usuniesz IE z Windowsa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Podoba mi się ... w katolicy w katoloku kradną ... a gdzie przykazanie "nie kradnij". Kraść jest nie po katolicku, więc wszystkich niekatolików (złodziei, cudzołożników i innych ...) powinni wyrzucać z "katolika".
Zostałaby tylko sprzątaczka, bo ona nie ma co ukraść :).
A swoją drogą to przecież nic wielkiego się nie stało. Kradzieże edzienników zdarzały się zawsze i zawsze bedą się zdarzać. Teraz trzeba zrobić tylko przez tydzień codziennie po jednej klasówce z całego materiału (oczywiście z każdego przedmiotu) i będą oceny na półrocze ;).

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

O jakim harowaniu mówisz? ... kto widział dziś harującą młodzież??? ... oburzysz się pewnie zaraz, ale mówię to na przykładzie mojej córki (średnia około 5 a nie uczy się prawie wcale) i jej grona rówieśniczego z liceum o "trochę" wyższym poziomie niż "katolik".
Jak ja chodziłem do szkoły (kilkanaście (dziesiąt) lat temu, to kradzieże dzienników były na porządku dzienny (tzn. zdarzały się w szkole przynajmniej kilka razy) i jakoś nic złego się nie działo. Może ta kradzież uratuje jakąś zagrożoną osobę od pały? ... zawsze w nieszczęściu trzeba szukać i pozytywnych aspektów ... a tak poza tym, to uczniowie w klasie wiedzą, kto to zrobił więc mają do kogo kieować pretensje ... niech mu obiją maskę i po krzyku ...
Ale nie powinniśmy się temu dziwić ...
polak->katolik ... polak->pijak ... pijak->złodziej ... pijak-->dziwkarz ... dziwkarz->cudzołożnik ... dziwka->k...a itd czyli katolik=pijak, złodziej, dziwkarz, cudzołożnik, ku..a ... ......... liceum jest katolickie, więc .... sami widzicie, jaki element tam się znajduje ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Kiler a nie bo na gg to dostałęm :)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Czytając ostatnie wydanie Bezcennej natrafiłem na stronie 7 na niezwykle interesujące, a zarazem bulwersujące ogłoszenie.

Niejaki Klub Metro za sklepem Gośka zamieścił następującej treści reklamę:

"Pasterka w Klubie "metro"

Pasterka? Tzn. że będzie jakiś kapłan, który odprawi nabożeństwo?

Prawdopodobnie nie.

Jest to kolejny przykład totalnego oszołomstwa, ciemniactwa, nieuctwa, bo tylko na takie słowa zasługuje zamieszczenie o takiej treści ogłoszenia, o ile nie jest to wyraz złośliwości.

PS. Do właścicieli klubu.
Czuję się waszą reklamą zniesmaczony. Pasterka to nieodłączny element tradycji bożonarodzeniowej. Msza Święta o północy upamiętnia oczekiwanie i modlitwę pasterzy podążających do Betlejem.

Nie godzi się nazywać pasterką dyskoteki.

Macie świetnych doradców od reklamy. Pogratulować! (sic!)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Felix to chyba że :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

A co ta opera ma w sobie ?

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Przed świetami jest tak w każdym sklepie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Właśnie dziad miał kase tylko szumu narobił jak zauważył że nie jest sam w sklepie to wtedy zapłacił kaso z portwela i to mnie wkurwia ze ludzie nie myślą !

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Pewnie jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę ;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

w luxie to normalne ze kolejki zawsze sa bo te baby nie potrafia korzystac z tych uzradzen i dlatego tak jest
kiedys chcialem zaplacic karta a baba powiedziala ze nie nie mozna u nich palacic karta malych sum
hehe
po zapytaniu sie o kierownika sklepu zmienila zdanie
poprostu ludzie nie szamnuja swojej pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Wszystkim Zdrowia a reszta sama przjdzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

???????????co gdzie słuchac ?o czym ? o jakich zydach znowu?ja dzis cały dzien eremefki słuchałem to tylko o swietach gadali a nie o zydach.Jakiego ty radia słuchasz człowieku,ze cie dzisiaj na zydostwo wzieło?bombki na choince wieszaj a nie sie na zydów boczysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

A jak wtedy ta drużyna piłkarska sienazywała ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Poznańska 90F. Bodajże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Qrwa co Wy wypisujecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zastanówcie się zanim cos napiszecie w tym temacie.To sie stało na prawde i młody chłopak nie zyje!!!! Co w tym zabawnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak sie macie z kogos nabijac to zamknac mordy i to przemilczcie lepiej!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Władysław Bartoszewski już nie profesor.

Chodzi mi o to że 70% ludności w lomzy tankuje sie tylko w łomzy i nie wystawia nosa poza nią. Więc jaki sens jest jechac za te 10gr. na litrze do ostrołęki czy gdzieś indziej bo nie rozumiem.Tu chodzi o fakt że większość uczestników ruchu drogowego nie widziła pełnego baku od dawna.Bo poprostu na to ich nie stać. To po co wogle im te samochody skoro nie stać ich na utrzymanie. jak sam stwierdziłeś hooltay mamy wolny rynek więc otwieraj stacje i sprzedawaj paliwo taniej.co z twoich obliczeń wynika że ich stać jest na furę a nas nie i tyle.
wyobraz sobie małolata który ma 100 zł na paliwo. i co ma jechac do białego zatankować? Bo bedzie Taniej??? po co żeby pół zatankowanej wachy zjadła mu fura po drodze??? na tym polega cały biznes z paliwem w łomzy . oni ustalaja ceny bo są jedyni na rynku i czy ci sie podoba czy nie i tak zatankujesz i tak. BO MUSISZ.

otwierajmy swoje biznesy to sobie bedziemy rządzic i narzucac ceny buhahahahahaha.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org