wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rydzyk bez POparcia - zrejterował

a ile chcesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

to 10:30 przy wejściu do przychodni na wyszyńskiego się spotkamy.Do zobaczenia trou.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt, bez różnych zbędnych komentarzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

jezus maria czy wy we wszyskrtim musicie weszyc reklame? Nie kazdy kto o cos pyta musi byc stalym bywalcem na tym forum czasem ludzie specjalnie zakladaja konto zeby o cos zapytac, jak tak wam to przeszkadza to zgloscie sie do wlasciciela portalu niech was zatrudni jako sledczych i bedziecie wylapywac darmowe nielegalne reklamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120128/REGION/327337817
Czy to nie jest tak, że protest ma być w całym kraju lub regionie o tej samej godzinie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

tak z tym że oni blokują teraz już drogi, my się dogadamy na miejscu co i jak, jak się spotkamy na Starym Dworcu





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

to ide odpalac favoritke



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

Suuuper mala317, tak trzymać, jak sami się nie upilnujemy, to niebiescy niewiele zdziałają. Sam parę razy sąsiadom przekazałem numery niszczycieli - uciekinierów.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

Fragmenty z raportów policyjnych i rozmów policjantów.

Na mojej głowie zbezczeszczono orła z koroną.
Ob. S. na naszym terenie powozi koniem obsranym jak krowa.

Mój samochód był legalnie zaparkowany, kiedy wjechał w inny pojazd.

Mój samochód był prawidłowo zaparkowany w tyle innego samochodu.

Od gotowania i obowiązków małżeńskich żona się uchyla.

Odholowałem mój samochód z jezdni, spojrzałem na teściową i uderzyłem w nasyp.

Odstąpiłem od czynności, ponieważ para wymagała pomocy medyczno-seksualnej.

Osobnik mimo mojego upomnienia zachowywał się agresywnie, wobec czego uderzyłem go kilka razy pałką służbową, więc do radiowozu wsiadł chętnie.

Na mojej głowie zbezczeszczono orła z koroną.
Ob. S. na naszym terenie powozi koniem obsranym jak krowa.


Ostrożnie przyhamowałem, aby ta kobieta upadła jak najdelikatniej.


Oskar 220, podaję komunikat za pojazdem: Mercedes pięćsetka, czarny, numer rejestracyjny XXXX, tym samochodem porusza się mafia z Wołomina. – No, no, nie mów tak, oni mają lepszą łączność z nami niż my ze sobą.

Oskar 31380: przed chwilą sprzed komisariatu skradziono radiowóz, oznakowany. Wygląda jak... jak każdy inny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

co do tego salonu to polecam. bylam ,aby zrobić kolor i wyszłam zadowolona. salon ma fajne promocje...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

http://4lomza.pl/forum/profile.php?f=2&id=77707

a to co to?? Gosia Cwiekowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

jest jeden pozytyw tej stłuczki :) kierowca bmw nie zaparkował dziś auta pod swoim oknem lecz jak wszyscy-na parkingu :) jednak człowiek uczy się na błędach , porysowany błotnik , zbita lampa to w sumie nie jest wysoki koszt wyciągnięcia morału z zaistniałego zdarzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

mnie tez zawsze denerwuje to bmw i tak sie zastanawialem kiedy ktos w nie wjedzie, bylo do przewidzenia, jak sie nie chce podejsc pare krokow z parkingu... żal...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

adamoxx to nie o to chodzi... cala Polska protestuje... ten raz nic nie da napewno, ale kolejne juz tak, ogladaj dzis wiadomosci, jak blokuja autostrady, myslisz ze rzad sie nie ugnie pod grozba blokad na euro?? dzis to jedynie przedsmak tego co czeka nas w przyszlosci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

a to insza sprawa, jak oni parkują ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

Niech sie rusza Ci co mowia ze to nic nie da. Bo to wlasnie przez nich nigdy nie bedzie normalnie. Pol godziny i bunt :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

Kochani, obsiewajmy (ale nasionami naturalnych odmian), uprawiajmy, wspierajmy tych którym się chce żyć w zgodzie z naturą. Jeśli ich (zarówno hodowców jak i eko sklepów) wspierać nie będziemy to za moment będziemy mieć tylko mutanty na talerzu. Najlepszy przykład jak dla mnie to Świnia Złotnicka Pstra - stara Polska odmiana z lat 40, potomek świnek z Wileńszczyzny. w 2005 roku groziło jej całkowite wyginiecie - zostało jej raptem 186 sztuk!!! po kilku latach promocji rasy no i objęcia jej dopłatami ekologicznymi oczywiście, dziś pogłowie liczy blisko 1000 szt. Absurdalnie jedząc zdrowe mięso dawnych polskich ras, chronimy je przed zagładą i doprowadzamy do odradzania gatunku - po prostu rolnikom opłaca się hodować bo jest zbyt. Chcemy mieć Świnie Złotnicką czy Puławską (o niezrównanym smaku) i prawdziwą marchewkę (bez genu makreli - dziś już tylko odmiany eko jej nie mają) to musimy wspierać tych, którym się jeszcze chce. O tych starych rasach jest na stronie mojego dostawcy http://sudawia.pl/sklep-sudawia/mieso-ekologiczne/ Co z tego że marchewkę wyhodowałam w ogródku na nawozach naturalnych, jeśli zmutowane nasiona mam z hipermarketu. Jeśli już bawimy się w hodowle ekologiczną poszukajmy nasion u certyfikowanych dostawców nasion ekologicznych. Zrezygnujmy z kolejnej plazmy a zainwestujmy we własne zdrowie. Dzięki temu nie będziemy za kilka lat skazani na jedzenie tylko i wyłącznie zmutowanych odmian nasączonych pestycydami jak gąbka zagryzanych kilogramami leków z najbliższej apteki :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzyk bez POparcia - zrejterował

january
masz racje, to spisek mormonow i rosjan

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org