czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
epidemia w POlskim episkopacie

future folk - janko





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: epidemia w POlskim episkopacie

Co do trwałości Lenovo nie jestem pewien. Często do mnie przychodziły z drobnymi usterkami (chociaż czasami trafiały się płyty główne). Jesli ktoś planuje zakup hp (dvXXXX zdecydowanie- gdzie X zastepuje serie), gdzie płyta główna potrafi się psuć nawet 4 razy w ciągu pół roku (doradzając klientowi by sprzedał od razu po naprawie, który się uparł by go mieć, wymieniałem płytę 3 razy wciągu 2 miesięcy, więc awaryjność spora)... Z Packardem Bell raz się spotkałem (grafika), A w ASUSie tylko drobnostki (zazwyczaj z winy użytkownika)... Tyle co do awaryjności wyżej wymienionych laptopów...

Co do parametrów laptopa w pierwszym poście. To do multimediów i programów biórowych, nie jest zły. Z taką grafiką w nowsze gry nie pograsz (nawet jeśli masz wymaganą pamięc grafiki dla danej gry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: epidemia w POlskim episkopacie

chętnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: epidemia w POlskim episkopacie

masakra :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: epidemia w POlskim episkopacie

Tancerki też by się przdały jak coś to piszcie do mnie na mayla.http://www.motohobby.net/artykuly/auto-na-wode-w-polsce.php




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: epidemia w POlskim episkopacie

mniej więcej 20 do 60 lat zależy która część

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: epidemia w POlskim episkopacie


Omania nie odkręcaj kota ogonem !

primo to robcio , jaki jest , taki jest ale ostatnimi czasy b. grzeczny , a Ty mu ciągle przysrywasz ,

secondo : pamiętaj przypomnę Ci , Twoje dzisiejsze słowa : "jak ma się rację to czemu tego nie bronić??No chybA że faktycznie ktoś wymięka... "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: epidemia w POlskim episkopacie

@nie.dotyczy w pełni popieram, jak by innych spraw na głowie by nie mieli, śmieszna akcja, weźcie lepiej jedźcie sobie gdzieś w ustronne miejsce i pośpijcie sobie trochę na służbie bo pożytku z takich akcji dla społeczeństwa nie ma żadnego
"@prawidłowo - prawo jest prawem, bezrobotni też muszą przestrzegać, ja jak widzę radiowóz zawsze przechodzę po przejściu" dajesz do zrozumienia, że jak nie widzisz w pobliżu radiowozu przechodzisz nie po pasach, ale przecież prawo jest prawem:P
@maruda "Przepisy są jednakowe dla wszystkich" powiedz to tym na Wiejskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: epidemia w POlskim episkopacie

Chętnie zapłacę za szkolenie mojego psa, ale rozwiej swoje wątpliwości, pies to nie linijka, ani nie przytulanka kiedy chcesz, to jest stworzenie, które żyje własnym życiem i samo się dostosuje do rzeczywistości, ale próbuj:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org