sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

Poszukuję czynnego zawodowo pedagoga pracującego w poradni psychologiczno-pedagogicznej, który zaoferuje mi pomoc w opracowaniu prezentacji o dysleksji w oparciu o opinię dziecka, mającego stwierdzoną dysleksję. Proszę o kontakt na e-mail

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

Witam serdecznie wszystkich obecnych i byłych pracowników IQSERWIS.Co myślicie o Team Lederach Iq?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

http://www.referendumacta.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

Fajne som.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

Gratuluje Panu ktory dzisiaj rano popisal sie odwaga i odpowiedzialnoscia uciekajac z miejsca gdzie uszkodzil drugi samochod na ulicy Broniewskiego. Informuje jednak ze numery rejestracyjne zostaly zapisane i podane na policji. Prosze spodziewac sie w najblizszym czasie wizyty Panow Mundurowych oraz pokrycia wysokich kosztow naprawy. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

wszystkie?opinie na mieście są inne;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

BLM.... i co dalej ? blef ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

a jak ktos pochodzi z Lomzy a wyprowadzil sie poza miasto i teraz ma tablice BLM to nagle nie potrafi prowadzic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

Pewnie chciałbyś pomruczeć MMrruuuu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

wszyćkie może nie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

oba som fajne ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

...wstyd. jak się Pani nie wstydzi. Tania podróba reklamy i marki na którą lekarz, który wcześniej dokładnie w tym miejscu zamieszczał ogłoszenie pracował długie lata. Logo - zerżnięte, kolory zerżnięte...dość desperacka próba "zdobycia" pacjentów. No i ten Pański tytuł...kogo?...lekarza DENTYSY? Jaka reklama taka DENTYSA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

dlaczego? Czy można sobie nimi zrobić jakąś krzywdę większą niż antybiotykami? :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

kozlowski w bialym jest ok. przyjmuje w takim wiezowcu na ostatnim pietrze niedaleko szpitala. waszyngtona? oczywiscie jest nawiedzony jak wszyscy homeopaci ale nie jest niemily.
_________________________________-

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

Trolowisko???!!!!!!!!

burak a on jak tu siedział kiedyś i cokolwiek czytał bądz pisał= to kim był Trolownikiem??????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

komunikacja miejska w zambrowie to chyba tylko taxi, bo tam raczej nie ma mozliwosci ustalenia tras.
____________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

Na samej reklamie marki się panie doktorze P. nie dorobisz się marki. Jakość jakość jakość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

można zrobić sobie krzywdę o wiele większą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

Przeciw bezrobociu i niskim pensjom też zróbcie protest!


www.abantonino.blog.onet.pl zobacz wszystko i zarabiaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

sprecyzuj slowo "krzywde" dlaczego wiec dla malych dzieci przepisuja tylko homeopatie twierdzac, ze jest to lagodne?

A powiem wam jeszcze jedna ciekawostke podobno wedlug kosciola homeopatia to grzech, bo sa to leki placebo i wcale nie pomagaja, tak mowila pewna pani aptekarka...no chyba, ze jehowa byla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

mała ilośc około 20 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

ja znam tyko emilke i tego jak on damiana ale nie wiem czy on tam robi to so spoko luz hahahah

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

numer: 86 216-04-18; nazwisko Wilk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

ANGEL ja chętnie :))) Też planuję się wybrać na siłownię i mam ten sam dylemat :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

Panie Maruda nikt Pana nie zmusza do zaglądania na ten wątek, więc nie wiem po co Pan to czyni. Proszę sobie żyć w swoim małym światku i nie wypowiadać się na tematy "zza wielkich gór i rzek".
Wiele ludzi z Łomży ma w Zambrowie rodziny, znajomych, przyjaciół. Wielu Zambrowiaków uczęszcza do waszych szkół.
Proszę zatem nie siać demagogii I jak Pana nie interesuje, to proszę się nie udzielać.
Nie rozumiem tych dziwnych ilości uśmieszków przy Pana wypowiedziach pełnych pesymizmu i sarkazmu. czyżby miał Pan problemy ze sobą??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

Tylko i wylacznie intercosmetics


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Medialno-pedofilski kwik, zadanie zagłuszyć?

Robciu - wiem, że wyszukiwarka nie gryzie - przewertowałam tamte posty i co albo coś z fitnessem babki polecają, albo siłownia typowo męska - chyba właśnie tam nie pójdę - cytuję: "pajacować". Poza tym nie masz nic ciekawego do powiedzenia to się nie udzielaj - czytanie ze zrozumieniem się kłania :)

Drzewko_szczescia - właśnie, a myślałaś o czymś już konkretnym??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org