sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POlak się kaja..., wreszcie!

„…bo ciągała mnie do kościoła”
W rzeszowskim sądzie nie tak dawno, jako przyczynę rozwodu mąż podał „zbyt duży nacisk żony na chodzenie do kościoła oraz zmuszanie do słuchania Radia Maryja”. Nieszczęśliwy małżonek zmuszany był przez żonę do chodzenia z nią do kościoła 3 razy dziennie, a w domu słuchania Radia Maryja. Jeśli nie chciał – karany był brakiem posiłku, lub brakiem seksu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

a ja lubię pierdnąć bo to zdrowe.. :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Polecamy http://www.fblabs.pl. kontakt@fblabs.pl

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Czy ktoś miał do czynienia z tą agencją? Warto z nimi podpisywać umowę dotyczącą sprzedaży mieszkania?? Proszę o opinię

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

a gdzie jest kochana szczebiotka? hmmmmm....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

o tak to się skończy he he he heeeeeeeeeee :P





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

a tak po wojnie .... :P






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Witam
Czy ktoś z was grał w piłkę ręczną? A może jest w Łomży jakiś klub piłki ręcznej? Jeżeli nie ma to może by tak zorganizować ekipę i pograć w tygodniu na sali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Kiedyś, kiedyś, kiedyś się grało w "ekonomiku"...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

ja umiem grać w pici polo za stodoło , to też może być jak by co ?




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Za stodołą krowy się *******ą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

''Usuń Hołdysa z internetu!''


http://m.deser.pl/deser/1,120178,11022823,Holdys_popiera_ACTA__Wsciekli_internauci_chca_usunac.html



Wokalista daleki jest od potępiania ludzi, którzy pozyskują muzykę z nielegalnych źródeł. "Czy mogę mieć pretensje do pielęgniarki, że ściąga moją płytę z internetu, skoro zarabia pięćset złotych? Ceny kompaktów zostały wywindowane w kosmos na początku lat 90. i to przyczyniło się do rozwoju piractwa. Zespół Piersi jako pierwszy w Polsce wydał legalną ''Płytę piracką'', której cena, dzięki naszemu naciskowi na wydawcę, nie przekraczała 20 zł" - tłumaczy.





Paweł Kukiz

http://www.polskatimes.pl/artykul/497557,artysci-o-umowie-acta-wolnosc-jest-wazniejsza-od-pieniedzy,1,2,id,t,sm,sg.html#galeria-material

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Na Wesołej jest zakład produkcyjny, znajomym kiedyś obijali. Ja u nich robiłam sobie kanapę wg własnego projektu i też jestem zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

allegro?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

w każdej hurtowni dostaniesz. Zapytaj w Prymusie tam mają dużo tego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Co z tą gminą? Co z dr szkoły?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Dziesiątki tysięcy nazwisk, adresów, emaili i telefonów neonazistów zostało upublicznionych. Wśród nich znaleźliśmy około 450 polskich kontaktów, które publikujemy poniżej (wyłaczając emaile, które zachwaliśmy do własnych celów)-kolejność przypadkowa. Zachęcamy do przejrzenia listy, i podjęcia działań wymierzonych w osoby na niej figurujące, nikt nie wziął się tam z przypadku. Sąsiedzi, rodzice, koledzy i koleżanki z pracy tych osób na pewno chętnie dowiedzą się, z kim mają na codzień do czynienia.

http://niepoprawni.pl/blog/2386/lista-proskrypcyjna-antify

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

pn-pt- 8-10

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

http://www.pkt.pl/s/lomza/100385314/acer_sc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

a może by tak późniejsza godzina? wiele osób pracuje do 14-15 także mimo chęci nie da rady się zjawić o tej porze a jeżdżenie i szukanie was na własną rękę byłoby bez sensbiess(pieczny) napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Tylko w ABC torcik oczywiście

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Posłuchajcie, jeśli są naprawdę chętni na taką akcję, moja propozycja jest taka:

ZBIÓRKA

Godzina: 14.00
Miejsce: Stary Dworzec

Tam ustalimy co i jak, pogadamy i 14.30 jazda na BP. Weźcie dużo grosiaków. Jak ktoś wymyśli jakiś tekst to poproszę go, mogę wydrukowac ile razy chcecie i się rozda na zbiórce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

jutro o 13.00 przed ratuszem protest przeciwko ACTA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

W łomży się to nie uda...... jak wszystko....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Trzeba mieć nadzieje !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

najlepiej protestować bez głupich ryków i krzyków z rzucającymi się w oczy namalowanymi hasłami oczywiście nieobrażającymi (jak Anoni na zachodzie), wtedy ludzie sami się zainteresują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

w okruszku na poludnie. tam jest smacznie. . i czasem torty czasem leza. ale ja zamawialam z dnia na dzien ehhe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Na Rycerskiej w przychodni nad Okruszkiem przyjmuje homeopata z Białegostoku ale nie wszystkie dni . Gość jest bardzo nie sympatyczny ale bardzo skuteczny szczerze polecam . Pierwsza wizyta długa i droga 150zł następne 70zł. Lekarz nazywa się Mateus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

ok Makmarc niech i tak będzie jak napisałeś..... wiesz ja proponuję taki napis jak już był wykorzystywany w innych miastach podczas protestów

"POLSKA INICJATYWA OBYWATELSKA PRZECIW WYSOKIM CENOM PALIWA"
a pod spodem data 28.01.2012 i w tle dystrybutor paliwowy zresztą są zdjęcia w necie pytanie tylko czy wolno mi jeszcze je umieszczać w necie ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Wszystko tylko nie do Kaski z Wojska Polskiego jakis czas bylam u niej i chcialam zrobic braz i zejsc z czarnych swoich wlosow gdzie mi je rozjasnila a pozniej znow pomalowala na czarno wydalam tylko grube pieniadze a efekt byl taki sam jak i wczesniej a jeszcze zeby bylo malo byla bardzo nie przyjemna i chamsko sie odnosila takze odrazam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Wczoraj w Ostrołęce ok. 400 osób pod ratuszem (choć media podają mniej) Pikieta przebiegała w pokojowych nastrojach. Więcej info, na lokalnych portalach ostrołęckich (moja-ostroleka, eostroleka) oraz w lokalnych radiach (radio oko, radio nadzieja). Pozdrawiam.




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

nasze państwo robi się państwem policyjnym. Są pieniadze po 300 złotych aby podnieśc policjantom ale zza to zabiera się emerytury , renty , podnosi wiek emerytalny. Ci sami ktorzy krytykowali komune robia dzisiaj z polakami dosłownie to samo. Wprowadza się cenzure internetu wzmacnia siły policyjne skąd my to znamy stare sprawdzone metody jak za komuny.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

50 zł, chyba, że wykonujesz badania dodatkowe USG, cytologia wtedy do 120 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Dzięki tak też zrobie.W każdy w wtorek i środę przyjmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Zambrowiacy " nie wypadli z pod ogona...." i mają swoje zdanie i potrafią porównać pracę placówek "kultury" u nas i gdzie indziej. Przez litość takich porównań nie przytoczymy.
A jeśli chodzi o argumenty.....
Argument najważniejszy to poziom dyrekcji tej placówki!
Argument to żenujące wpadki w każdej publicznej wypowiedzi.
Argument to porażani sponsorzy, utracone kontakty, pozwalniani fachowi pracownicy.
Argument to niszczenie i podkopywanie niezależnych inicjatyw.
Argument to brak predyspozycji intelektualnych i mentalnych do pełnionej funkcji, brak przygotowania fachowego i wykształcenia.
Argument to narzucanie wszystkim swojego poziomu intelektualnego i niszczenie wszystkich którzy wyrastają ponad ten poziom, wszystkich którym się jeszcze chce...

J
Proszę sobie odpowiedzieć na pytanie
- jaką nową imprezę wypromowała ta osoba. Tylko proszę nie podawać tych imprez tych zajęć które już istniały gdy obejmowała swe stanowisko.

- Ile nowych kół zainteresowań powstało...(zatrudniony jest ponoc informatyk i prawnik - czy powstały koła informatyczne i prawne, czy udziela sie np bezpłatnych porad prawnych???).
-Ile nowych form kulturalnych wprowadzono??? Ile zespołów objęto opieka i ile z nich wypromowano.

I najważniejsze
- dlaczego miejsce krzewienia kultury było przez tyle lat zamienione w podrzędne biuro czynne od 8 do 15. Miejsce to powinno kipieć aktywnością po godzinach pracy mieszkańców i po godzinach nauki uczniów przede wszystkim od 16 do 22. Komu potrzebne jest to miejsce czynne wtedy gdy zainteresowani są zajęci pracą i nauką??

Czy te argumenty wystarczą??? Oraz te których jeszcze cała góra nie została wymieniona???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Co sądzicie żeby otworzyć taki mały klub na ok 100/150 osób. Klub znajdował by się poza Łomżą ok 1km. Proszę o opinie !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Masz rację. Bo to nowy rodzaj komuny tylko do czasu,az ludzie znowu sie przebudza i rozgonia te cale kolesiostwo. Ciekawe czy teraz mnie nie zamkna za krytyke wladz w internacie hehe;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Już chyba po proteście....

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

jak nyłny dobry klimat i nuty to napewno by wypalilo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Prezydencie i panowie bez (radni) Gdzie są miejsca pracy w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Jeżeli zdradza ciebie żona lub mąż i szukasz dowodów napisz chętnie pomożemy.
e-mail: windykacjapolska@interia.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Protest trwa nadal! To, że Polska podpisała nic to jeszcze nie oznacza, teraz żeby to weszło w życiu musi ratyfikować to polski sejm. Walka trwa!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Najlepsze jest to, ze to wlasnie te zbiegowisko czy trolowisko nabija im portfele. co jak co ale Panstwo Serafinscy ciagle zarzucaja, ze te falszywe opinie wystawiaja im osoby pracujace w domu na czarno, ze to kokurencja, zazdrosc i zawisc. Czemu oni nie przyjma do widomosci, ze to moze faktycznie byc niezadowolony klient? Czasem jak sie za bardzo w priorka obrosnie i jest sie za bardzo do przodu to ciezko zauwazyc, ze z tylu czegos zaczyna brakowac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Od 01-02-2012r, dyr. szkoły będzie Pan Kazimierz z Jakać Borki (Szeryf).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Allegro ma w d...ie spory użytkowników.
Zrobili taką funkcjonalność tylko na odczepnego.
Co do pytania do użytkownika kupującego przedmiot to możesz tylko czekać aż wystawi komentarz. A często jest to po zakończeniu danej aukcji czyli takie rozwiązanie też nie jest idealne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Ja mam jeszcze pomysł, żebyście rozesłali, kto może smsa z informacją do swoich znajomych o tej akcji, z datą, godziną i miejscem spotkania, zawsze zwiększy to naszą liczebnośc i rozmiar akcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

NIE DLA ACTA~

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

NIE DLA ACTA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Dodam jeszcze ze jesli chcecie korzystać rodzinnie z basenu to wybralabym aqua medunę hotel przy basenie. Po pierwsze nie musisz się porządnie suszyć po kapieli, idziesz w szlafroku do pokoju (co szczególnie zimą jest istotne) Po drugie wybierając pakiet sniadanie-obiadokolacja korzystasz z basenu bez ograniczeń. Czyli nie zerkasz na zegarek ile miut Ci zostało by się wyrobić i nie dopłacić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Blondynka dzwoni do warsztatu samochodowego.
- Coś mi spod auta kapie, takie ciemne, gęste...
Mechanik:
- To olej.
Blondynka:
- OK, no to oleję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

daj spokój, oni mają poważniejsze i bardziej istotne dla Łomży, sprawy na głowie :
"Mówimy stanowcze „nie” wobec prób pozbawiania katolickiej rozgłośni o zasięgu ogólnopolskim statusu nadawcy społecznego” - oto fragment stanowiska Rady Miejskiej Łomży przeciwko decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o nieprzyznaniu Telewizji Trwam koncesji na nadawanie programu z platformy cyfrowej. "

nie potrafią rozwiązać żadnego problemu , a na posiedzeniach Rady muszą coś klepać, by dietę skasować, to i pianę biją ,

a co z uchwałą o „alkoholu na starówce” ???
" Jedynym przeciwnym zdjęcia z porządku obrad punktu dotyczącego przyjęcia uchwały o „alkoholu na starówce” był przewodniczący Rady Miasta Maciej Borysewicz.
- Przeciwnicy i zwolennicy mniejszej odległości lokali gastronomicznych od obiektów chronionych mieliby wreszcie okazję zagłosować „za” albo „przeciw” – uzasadniał. - Głosowanie nad tą uchwałą wprowadzę po raz piąty na następnej sesji, bo chcę uniknąć zarzutu bezczynności, a do tego jestem zdecydowanym zwolennikiem liberalizacji w tej sprawie. Przykład Warszawy, Gdańska czy wielu miast za granicą pokazuje, że restauracje z koncesją na alkohol mogą bez problemu działać w sąsiedztwie kościołów – mówił Borysewicz."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-o-odwolanie-rzadu-donalda-tuska/639

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

widzę każdy boi się już odezwać słowem, Dobranoc Polsko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

niech petycje podp wyborcy rudego





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

O co za zbieg okolicznosci ja juz zagłosowałem ws. petycji :)
Jeszcze z tego moze wyjsc stan wojenny jak Komor uzna to za cyberatak!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

I BARDZO DOBRZE PRZYNAJMNIEJ ZROBIMY JAKIŚ KROK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Wywalić na zbity tych dwoje dyrektorków i powołać nowego i basta!!!


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

KOMUNO wróć !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

18091 zlozonych podpisow pod ww. petycja.Szybkie tempo :) Do 500K mysle ze niedługo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Duży ,porządny ,bezpieczny lokal-tego brakuje w regionie...a nie małych popiduwek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

"pipidówek" ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

misiu , a jak to sobie wyobrażasz i gdzie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Shazam, i gierka Sloweczka (dostepna tez w innych jezykach) ;) Poza tym czasem uzywam minutnika (sa rozne), Tapatalk do przegladania forum, Facebook jesli uzywasz, Nk- jesli uzywasz, demotywatory, kwejki itp.
Jako ze nabylam cos innego z tej firmy to na iphona juz praktycznie zadnych aplikacji nie pobieram bo mi jakos muli i za bardzo juz nie wiem co na 3g chodzi a co nie.
Jak mi sie cos ciekawegoprzypomni to dopisze.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

WhatsApp Messenger jeśli masz dużo znajomych z ajfonami/androidami/wm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Czy gdzieś w Łomży zajmuje się ktoś odnawianiem komponentów z karbonu? Na przykład porysowana czy obtarta rama roweru? - czy ktoś wypoleruje, pomaluje itp itd by wyglądała jak nowa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

protestujcie nie ruszajac sie autem z miejsca i nie tankujcie

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

macie racje trzeba cos z tym zrobic ,ale wiekszosc kraju go wybralo moze nie w naszych stronach ale i tu sa zdrajcy narodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Czy ktoś wiec kiedy przyjmuje dr Gołaszewski w szpitalu?
Ewentualnie inny dobry ortopeda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

tak naprawde zaden protest nic nie da podwyzsza o 10 gr po ptotescie obniza o 2 gr i niby wszystko sie zgadza. trzeba wybrac rzad ktory obnzy znaczaco akcyze i inne opl w paliwie lezace w jego gestii. wszystko inne to bzdury

przypomne tylko ze paliwo w wenezueli kosztuje 10 groszy na litr



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

marcel83 zapraszamy do skorzystania z usług nowoczesnej platformy kurierskiej Pakka.pl. Jeśli jest Pan zainteresowany jedynie okazjonalnym wysyłaniem paczek to z pewnością spodoba się Panu prosty i intuicyjny interfejs serwisu, bark skomplikowanych formalności i umów. Dla zainteresowanych stałą współpracą posiadamy dwa atrakcyjne pakiety: Partner oraz Premium. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie www.Pakka.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

za hitlera tez byly nizsze podatki niz za tuska i takie sa fakty




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

dziadka_kalesony żyją i cieszą się życiem REALNYM a nie egzystują li i tylko wirtualnie jak większość tutaj :P
A my razem z nimi :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

a za króla ćwieczka była dziesięcina ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

mierny głupi zart nie zmieni faktu przykro mi ze poznales prawde




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

To Ja proponuję taki protest. PRZESTAŃMY KUPOWAĆ W SKLEPACH, kTÓRYCH WŁAŚCICIELAMI SĄ CZŁONKOWIE NASZEJ BEZ ( RADY) MIEJSKIEJ. U nich ceny też są kosmiczne i dbają tylko o własne tyłki!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

adwokat Maleszewska tel. 503 827 837

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

ale ostatnio cosik cichutko o bandzie , czyżbyście do partyzantki zeszli ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

ja juz od dawna nie jem wzorujac sie na pawłowie przyzwyczailem organizm do zapalenia zarowki co skutkuje uczuciem sytosci. mozna? mozna

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

adamosxx , mierny głupi żart , jak większość twoich postów, a Hugo Chávez i Hitler , to chyba inna bajka ? ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

trochę ironicznie mi tu kolego lecisz. I tak to właśnie jest przykłady sie mnożą same!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

u nas kwitne propaganda ładnie ubranego tuska i pokemonom to wystarczy jak widac


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

Jak Polak może powiedzieć że za H.... było lepiej? Niepojete! I nie chodzi tu o ekonomie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

kolego czytam uwaznie. Ekonomia i podatki powiedzmy Twojego wzorca H... opierały się na niewolniczej pracy między innymi naszych rodaków. No ale w końcu nie o tym ten temat. Pozdrawiam miłego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlak się kaja..., wreszcie!

tak a teraz to co jest za 900zl w sklepie to niewolnicza praca wg ciebie czy nie?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org