sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czego boją się w komży oni.PRAWDY!

sklepy z art agd. Może to być karton po lodówce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego boją się w komży oni.PRAWDY!

Może w końcu zrozumiecie, że strona internetowa też ma jakąś wartość i zrobienie jej profesjonalnie za 1000-1500zł nie jest możliwe. Sami się w to wpakowaliście, więc teraz przestańcie płakać.

Mam doświadczenie w tej branży zlecałem wykonanie już co najmniej kilkunastu różnych stron i z każdym zleceniem poniżej stawek rynkowych był jakiś problem.

Co do Pana Bartka z DesginX Studio, to tylko patrząc na jego stronę, nic bym mu nie zlecił, ani nikomu bym go nie polecał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego boją się w komży oni.PRAWDY!

a okej dzieki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego boją się w komży oni.PRAWDY!

Wiosna, las, ptaszki. Gawędzi student (po nieudanej sesji) z dziewczyną:
- Nie wiem, co się ze mną dzieje? Chciałbym ulecieć daleko - daleko, schować się głęboko - głęboko, zaszyć się gdzieś cicho - cicho. Czyżby to miłość?
- Nie, kolego. To zaczął się wiosenny pobór do wojska. ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego boją się w komży oni.PRAWDY!

czarnasukaczarna ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego boją się w komży oni.PRAWDY!

mamy z czego wybierać, ŚWIŃ do koryta nie brakuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czego boją się w komży oni.PRAWDY!

no tak ale mi auto prawie codzinne potrzebne i tak mam braki czasu z pracy do pracy i nne obowiazki dzieci ,treningi to latwo powiedziec zostawic auto no i zima to nie bardzo marznac ,a akumulator padnie po paru dniach stania tez pomysl dla mnie juz nic gorszego

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org