czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co zreformuje Franciszek

z tego co sie zorientowalam to i owszem projekt kuchni zrobi stolarz ale to bedzie kuchnia z projektow gotowych jak w co 3 albo 2 mieszkaniu w ktorym wykonywal zamowienie wiec nie pisz mi takich bzur tak samo i lazienke zrobia w sklepie. Z wykorzystaniem swoich materiałow i bez zadnego polotu abys płytki od nich wzial. wiec pomysl czasem jak piszesz swoje madrosci kropko 54 . bo tu ktos o projektanta pytal a nie o gotowce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zreformuje Franciszek

Do Adama można iść jeśli chce się uszczuplić portfel.
Jak zawszę polecę Marzenę z salonu MM na dworcu. Ładnie, z gustem, dopasowaniem i za przyzwoite pieniądze.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zreformuje Franciszek

adamosxx klękaj do miecza pomiocie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zreformuje Franciszek

won sz.mato

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zreformuje Franciszek

chcielista donka to tera mata.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zreformuje Franciszek

biess :)
Daremny twój trud :)
Ty będziesz i ja o tym doskonale wiem :):)

Ale reszta tych mądrali nawet sie przejedzie tamtendy :):):)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zreformuje Franciszek

czym usunąć skutecznie silikon z glazury ,wanny ,umywalki ? zna ktoś sprawdzone metody?.........wiem wiem najlepiej nie kłaść tego dziadostwa co zrobić majster się pospieszył.....ech

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zreformuje Franciszek

spróbuj acetonem, znajdziesz w sklepach z farbami np Farmal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zreformuje Franciszek

zawieszenie jest ok , zaciski też , wszystko sprawdzone , więc chyba to wina tarcz , w dodatku powyzej 100 cały przód bije , jak nacisne lekko hamulec to wali kierownicą a jak wcisne mocniej to jakby mniej ale dalej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zreformuje Franciszek

nie projektuje i nie zarabiam na tym kropeczko ... :) ktos zadal pytanie to odowiedzialam bazując na własnym doświadczeniu w temacie ... pozdrawiam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zreformuje Franciszek

Sam nie kupuje, mam paru handlarzy autami w rodzinie i oni mnie zaopatruja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co zreformuje Franciszek

Gdzie moge kupic ladowarke do laptopa hp ?? potrzebnna mi na szybko i tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org