czwartek, 16 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

narty czy deska? co lepsze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Dzisiaj byłem. Chociaż odwilż "na stokach" warunki ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Ale temat !!! - Są tacy którym nikt nie dogodzi.................!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Save the Internet

http://www.avaaz.org/en/save_the_internet_action_center_b/?fEjIAcb&pv=261

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

popatrzcie tez jak działały siły uderzenia. Szczególnie zwróćcie uwagę na zdjęcie BMW . proszę spojrzec na maskę BMW jest ona nie ruszona ani nie odkształcona poprzez jej przesunięcia na bok zgodnie z rzkomą siła uderzenia karetki w bok BMW. Odkształcony jest tylko przedni błotniki i widac wyraznie , że siła działała wzdłuż osi tego pojazdu a nie poprzecznie do osi tego pojazdu co wyraznie i dobitnie wskazuje ,że to BMW najechało na wjeżdzająca na skrzyzowanie lub zatrzymująca sie na skrzyżowaniu karetkę. W tym przypadku karetka albo stała albo jechała z minimoalna predkościa a BMW na nią najechało.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Panie kierowco karetki pisze do Pana osobiscie te słowa.

Niech Pan się nie przynaje do winy i prosi o skierowanie sprawy do rozpatrzenia przed sądem w postepowaniu o wykroczenie. W trkacie tego postepowania prosze wnisokwoac o powołanie biegłego który na 100 procent potwierdzi to o czym piszę. W najgorszym wypadku uzna ,ze obie strony przyczyniły sie do zaistnienia kolizji ale mysłe ,że wszystkie atuty sa w Pana ręku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

markmac mam pytanie byłes na miejscu kolizji czy tez byłeś bezpośrednim świadkiem zaistnienia i jej przebiegu tzn w momencie gdy ona zaistniała to ty dokładnie obserwowałes te pojazdy i przebieg zdarzenia. Bo z tego co piszesz to wynika ,ze tylko byłeś na miejscu kolizji ale po jej zaistnieniu . Piszę to bo czytając to co napisałeś jest tylko probą rekonstrukcji w postaci relacji z tego zdarzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

a tam jest monitoring moze coś zostało zarejestrowane ale jak znam przypadki to zwykle nic policja z tego nie ma.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

jak gość pije korone to nie proponuj mu lecha albo tyskiego bo to nie ta kategoria piwosza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Zastanawiam się dlaczego akurat ta rasa jest taka płochliwa? Co jakiś czas są ogłoszenia że zaginął Husky.
Powodzenia w odnalezieniu suczki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

kobieto a kto teraz dzieci rodzi chcesz stracić urodę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Tu nie chodzi o płochliwość, a raczej inne cechy. Husky sa znane z tego, że nie lubia siedziec w miejscu, ciagle gdzies gonią, poszukuja czegoś. Jeśli sie nie zapewni takiemu psu odpowiedniej dawki wysiłku psychocznego i fizycznego , to one same robią to na własna łapę:) Więcej jest na:

http://huskyadopcje.pl/rasa-husky-informacje.html
(mozna tu tez zgłosić zaginięcie psa)

Husky to też rasa, która najczęściej spotykana jest w schroniskach. W samych Radysach (gdzie też wywożone sa min. psy z Gminy Łomża) jest ich ponad 15 sztuk.

Powodzenia w poszukiwaniach, bardzo dobrze, że pies miał identyfikator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Wjazd w kałużę nie może być powodem odmowy uznania reklamacji. Nigdzie na tarczach nie jest napisane, żebyużywać tylko w suche dni :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Drodzy łomżyniacy na pewno ludzie którym bliska jest kultura. orientują się w jaki sposób była prowadzona działalność Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie. liczymy na wasze wsparcie.
polecam lekturę tematu miał już ponad 12000 odsłon
http://forum.zambrow.org/Temat/124893
zaznaczam, że to nie jest reklama portalu, a jedynie dostarczenie informacji czytelnikom tego Łomżyńskiego Forum.
Można się z tego tematu dowiedzieć wielu rzeczy jakie na przestrzeni lat działy się , lub nie działy w serze kultury w Zambrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Tylko nie tam!!!!!!!!! Ja miałam tam rodzić,szpital stary OKROPNY!!!!!! pewnie chodzisz do Zareby albo Nizika ? Bo oni tam pracują,ale co z tego i tak ci niepomogą,(przynajmiej u mnie tak było)daleko od rodziny.Radze liczyc tylko na siebie i szczerze odradzam. Ja urodziłam w Łomży i tu też polecam a jak sie obawiasz to wybierz B-stok ,ale tylko nie tam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

kto to tarcze toczy co za idiotyczny pomysl jak Ci peknie podczas hamowania dopiero sie zdziwisz ale moze na innym swiecie juz jak sie krzywia trzeba szukac przyczyny albo lepsze kupic ja kiedys kupilem do mondka w serwisie forda po 159 za sztuke i do dzis kaluza nie kaluza nawet rozgrzane nic sie nie dzieje zadnych drgan na kierownicy przy hamowaniu nawet przy 200 pomysl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Robią też takie piwo jak argus do lidla i vip do biedronki,te są dopiero niedobre.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

co elpsze?? - wzgledne zalezy od umiejetnosci jakie mozesz posiasc no i od tego jak jestes gotowy sie poswiecic na pcozatku :D osobiscie nigdy nie maielm nart nma nogach i preferuje deske latwiejsza w opanowaniu wg mnie no i mniej klasyczna :D czyli bardziej luzacka :d a i w nartach latwiej o skrecenia zwychniecia i wybicia na desce dupe sobie obijesz i moze zebra :D plus deska ci sie nie wypnie czyli nie biegniesz za nia na sam koneic stoku :D :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Jak ci ma pęknąc to i nowa pęknie. Żeby tak pękały to żaden mechanik by ci nie zaproponował przetoczenia a tokarz nie przetoczył. Mi mechanik jak chciałem wyminic to powiedział żeby lepiej te oryginalne przetoczyc niż zamienniki kupic. Oczywiście samochód był przyprowadzony z Niemiec. Żeby był od nas to juz by siedziały tam zamiennniki i lepieł by było wymienic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Każdy kto lubi wypić piwko wie otym że Korona od zawsze to szczynki....Niemam pojęcia jak wogóle to komuś przechodziło przez gardło.Nie piję żadnych innych marek Polskich bo też sa do du..y...Czym droższe i więcej reklamują tym gorszy ****....Zostaje zawsze przy Łomży Wyborowej chociaż i ona jest za każdym razem ale do wypicia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Autor: Andre695 (---.play-internet.pl)
Data: 24-01-12 08:42
To przepłaciłeś za te tarcze w Nieczech można ponad 20% taniej kupic. Jak biorę wszystkie oryginalne rzeczy z Niemiec. Nawet głupie wycieraczki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

dostalam pewna propozycje za odszkodowanie z pzu jednak nie jestem do konca zadowolona i nie wiem czy sie zgadzac czy sie odwolac i isc na badania czy nie zabiora mi tego co zaproponowali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

a na sankach tam można?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

długo jeździłeś na brembo ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Sam mam calibre i jest to swietne auto. osobiscie uwazam ze kazdy kto podejmuje sie tuningu tego auta to jak z porywaniem sie z motyka na slonce. jak dla mnie tylko seria sie liczy... a co do powyzszych postow, to potwierdzam przedmowce. widzialem tez ta jaskarawa opługowaną calibre, heh ta opinia wiejskiego wozu nigdy nie minie poki ludzie beda robic z niej takie rzeczy. ja na miejscu tego goscia probowalbym doprowadzic ja do serii, ale moze on sobie mysli ze kazdemu sie podoba skoro tak na niego patrza :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

P@wcio tak, ma wrocic do produkcji chyba w 2013r troche na bazie insygnii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Widze ze troche osob ma tutaj to auto. Może jakis mały spot naszymi Caliberkami?? :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

wnosze Kama30 ze masz 30 lat i snaki w glowie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Już raz ją złapałem, będę miał na uwadze że biega.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?


i czym tu się podniecać, studniówka jak każda inna, każdy pamięta tą swoją jedyną inaczej, a młodość swoje prawa ma i jak uczciwie się uczyli przez cały okres , to niech teraz trochę się rozerwie i wyszumi ,

- " kwiat młodej kobiecości" ?, jak i kołek w płocie przystroić, to będzie ładnie wyglądał, a odnoszę wrażenie, że dziś to często nie liczy się co w głowie, a na głowie,

za moich czasów takie imprezy organizowało się w pomieszczeniach szkolnych: odświętnie, czysto i bez tego całego blichtru można było się dobrze bawić,
dziś bal studniówkowy to jeden wielki szpan i lans , szczególnie młode damy, dla których niejednokrotnie jest to pierwszy w życiu bal, przeginają w formie : kreacje często za grubo ponad kilkaset zł , fryzury po 200 pln, makijaże po 160 , no i manicure, tipsy, paznokcie ??? a co z pedikiur ?

tą PARANOJĘ nakręcają sami rodzice, często przebijając się pomysłami co do oprawy imprezy i jaki to lokal będzie najdroższy i najlepszy dla swoich pociech,
coś im się w głowach pomieszało, jak można młodym ludziom, wchodzącym dopiero w dorosłe życie, fundować takie fanaberie ?
luksus ponad wszystko, a gdzie realia ? najpierw niech poznają wartość pracy własnych rąk, wartość pieniądza, nabiorą szacunku do życia, bo życie to nie bajka i nie zabawa na czyjś koszt ,

kogo stać niech się bawi, a co mają zrobić inni rodzice, o niskich dochodach czy bezrobotni , chwilówki w Prowidencie ?

czy dobra zabawa zawsze równa się pokazywaniu : zastaw się , a postaw się ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

a Wasze wspomnienia ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Witam od niedawna mieszkam w Łomżay zawsze chodziłam do fryzjera w Białymstoku ale skoro na każdej ulicy jest salon zamierzam tu sie wybrać, ale nie wiem gdzie strzygą krótkie fryzurki godne polecenia!!
Prosze o opinie tylko nie chciała bym żeby ktos swój salon chawlił tylko takie szczere opinie ludzie z zewnątrz!!
dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

http://www.avaaz.org/en/save_the_internet_action_center_b/?tta




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

160 za makijaż ale JAZZDDAAAA widze z ludzie w Łomzy nie szczędzą na wyglądzie!!!
Ja zawsze malowałam sie za 60zł ale każdy cos innego sobie chwali
Moj za 60 tez był dobry:):):P:P:P:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

No to jest was cała kupa :):):)

do 28 to jeszcze 3 z was się rozmyśli ,albo auta od staruszka nie dostanie :):):)

Protestanci :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

zezuś !!!!!!!!!!!!!
Nie ubliżaj mi !!!!!!!!!!!!!!!

MATURA TO BZDURA :):):):):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

A ty Jurek sie nie wymandrzaj nam tu :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

zezuś :):)
Jedni są duzi drudzy dojrzali z papierem czy bez:):)

A ja nie jestem ani w jednych ani w drugich :):):)

Więc jeszcze raz ci powtarzam MATURA TO BZDURA!!!!!

:):):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Kłótnia dwóch przedszkolaków (chłopak i dziewczynka):
- A mój tata ma wieżę stereo!
- A moja mama też ma! - rewanżuje się dziewczynka.
- A mój tata ma cabrioleta! - dodaje.
- A moja mama też ma!
- A mój tata ma siusiaka!
- Aaaa moja mama też!
- Jak to, przecież twoja mama nie może mieć siusiaka?!
- Ma w szufladzie

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Dostałes szlaban na auto i musisz gdzies o tej katastrofie sie wykrzyczec, heh zmien se temat, ten jest dla doroslych ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

azmolek :)
Dowód osobisty nie oznacza dorosłości :):):)
A 28 popatrzę kto był na BP a kto pyszczył i cwaniakował na 4lomza:):):)

I gwarantuję ci żę napewno Ciebie tam nie będzie :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

o trzydniówkach to słyszałem, ale studniówki ? to trochę nie za dużo ?
coś musi ich długo trzymać w tych ZDZ-ach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

brawo maruda ,dobry dowcip pyta Polak Chińczyka, ile zrobisz pompek w czasie 1 minuty, no w czasie 1 minuty zrobię 2 pompki do roweru i jedną pompkę do piłki odpowiada Chińczyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

albo mają mocne pomoce naŁukowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Muszą mieć i mocne i twarde że tak w mig wszystko łapią :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego tylko Konfederacja Propolska?

Maruda pożyjemy.....zobaczymy..... ja mam nadzieję ze jednak się uda.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org