sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
straszą LGBT mając problemy u siebie

witam
czy kto posiada odpowiedzi na pytania do testu wiedzy ogólnej i może przesłać.

tommy222@o2.pl

wielkie dzięki :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

witam
czy kto posiada odpowiedzi na pytania do testu wiedzy ogólnej i może przesłać.

tommy222@o2.pl

wielkie dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

NA BIAŁORUSI OLEJ NAPĘDOWY PO 0,52 EURO



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

chamstwo....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

błąd,
Pan z Sonarolu , dzierdżawca/właściciciel po wielkich planach i bujaniu w obłokach zszedł na ziemię , wieża wróciła da miasta- własność Miasta Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

Zacznijmy od tego, praca jako kto ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

Proszę czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem że nie potrafisz. Skąd mam to wiedzieć?

Mówię o pewnej sytuacji, którą znam. Która obrazuje jak rozbieżne są często oczekiwania i materii otrzymanej. Osoba nieprzygotowana otrzymuje mniej. Ponoć przy BZ WBK w tym roku wystawom mają towarzyszyć warsztaty. To może być interesujące. Proponuję śledzić te informację. Wystawa w Łomży jest, może zrobią warsztaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

technik , pracownik magazynowy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

to jak z tą Unią, wychodzimy czy zostajemy ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

A mi sie podoba ten pomysł. Moim zdaniem dla przykładu i chinskiego ostrzezenia powinnismy zablokowac cała polske!Panie tusk wez pan 1800 zł wypłaty i utrzym rodzine i zatankuj samochód i przezyj miesiac .





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

hej dzieciaki ja prowdze od roku sklep spozywczy w dosyc duzej wsi kolo łomzy. lwiosna lato jak cię mogę ale jesień i ta zima dała nam się we znaki. w miejscowości tej jest 5 sklepów o tej samej branży i to swoje robi. jest ciężko naprawdę cięzko. byle do wiosny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

wpisz w goole lub inną wyszukiwarkę "ciasteczka kartofelki", znajdziesz więcej stron

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

Hurtownia OKLEINA ul. Płsudskiego Z TYŁU ZA DAWNĄ kORONĄ :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

a jusz myślałem że przegrają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

"-" - dzięki ;) w Wa-wie jest wielu bardzo zdolnych i doświadczonych fotografów świetnie przekazujących wiedzę, na pewno będziesz zadowolony z warsztatów

" markm" - niestety jest dużo racji w tym co piszesz

"pauliska993" - w przyszłym tygodniu planuję być w Łomży - będziemy w kontakcie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

a kogo mamy obarczac jak rzad narzuca podatek w paliwie? j.bnij sie w czerep zanim cos napiszesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

bo, jak 100 ludzi kopnie, a jeden zawoła, to nawet pies nie uwierzy w intencje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: straszą LGBT mając problemy u siebie

Ach... tak, jednak przyznaję że wygrana szczypiornistów to zasługa prezesa Jarosława I Wielkiego , ober-leutnanta Hoffmanna, Kempy trawiastej i Zespołu Sejmowego Pana Policjmajstra Antoniego.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org