poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pułaski była kobietą...

no i zezowaty już by go wywalił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pułaski była kobietą...

Czyżby rolnicy nie mieli przedstawicieli w sejmie(PSL) czy rządzie to oni poniekąd tworzą ten tzw. system. Chyba żeby dostać się do sejmu tylko dzierżawią ziemie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pułaski była kobietą...

~ - mogę wiedzieć na jakie się wybierasz? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pułaski była kobietą...


http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=27653


Co sądzicie o tym lokalu, Wasze opinie, komentarze :

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pułaski była kobietą...

Prawda i w związku z tą prawdą jaki jest sens obrażania rolników na forum? Mają przedstawicieli i do nich trzeba pisać. Uwzględniając że PSL nie jest partią rządzącą, należało by też do innych stosownych organów napisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pułaski była kobietą...

Na wesele. Piszcie wszystko.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pułaski była kobietą...

Nie byłam, więc nie chcę przesądzać. Na razie obejrzałam tylko menu na facebook'u i to, co rzuciło mi się w oczy, to dużo frytek i kebabów (gyrosów)- a to jednak bardziej tureckie dania. Brakuje tych greckich- mussaki, grillowanych warzyw- papryki i bakłażanów, zapiekanki pastissio... Czyli bardziej jest ta restauracja nastawiona na fast food niż grecką tawernę. Ale może jest pysznie? Też z chęcią przeczytam opinie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pułaski była kobietą...

Witam
Mam małą prośbę czy ktoś z was orientuje się w jakiej cenie można wypożyczyć plac pomiędzy galerią (Rossmann, Pepco) a Sklepem Stokrotka. Interesuje mnie umieszczenie reklamy na jakiś okres czasu . Ewentualnie kontakt do osoby z którą można byłoby sie skontaktować w tej sprawie. Bardzo proszę o jakieS informacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pułaski była kobietą...

Gyros to greckie danie, nie tureckie. Kebab wywodzi się z Turcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pułaski była kobietą...

tak, tu na pewno dostaniesz wiarygodne info, masz ciekawe podejście do biznesu ? jak Ty tak wszystko organizujesz to nie wróżę Ci powodzenia w interesie,
idż do żródła - biuro w Stokrotce !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pułaski była kobietą...

Chcesz dobry zespół to nie pakuj się w zespoły samo reklamujące się na forum !!!!!
Celuj w Cool , Ronix , TOP , takie co reklamę zrobiły sobie dobrym graniem a samo reklama na forum. Przejrzyj sobie teamty na naszym forum na temat wesel. Czysta samo reklama . Nowe zespoły teraz nie maja prawa bytu , nie maja nawet kilku wesel na rok .

Wybieraj ze znanych uznanych zespołów , tam gdzie jakość jest pewna !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pułaski była kobietą...

Albo dzwoń (81)748 54 34 to jest nr biura najmu właściciela galerii - firmy Elpro z Lublina.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pułaski była kobietą...

Co myślicie o zespole TENIX??? Czy grał u kogoś na weselu? Jeśli tak, to piszcie wasze opinie o tym zespole, proszę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pułaski była kobietą...

głupia pizza co w promocji kosztuje(niby) 4,50 to przy kasie kosztowała 6,99 ;)
tak wiec uwaga ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pułaski była kobietą...

Dzięki bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pułaski była kobietą...

Jak to miło, że specjalnie dla nas dowożą zaopatrzenie ze słonecznej Grecji.
Reszta knajp w Łomży to zwykli naciągacze serwują nam kuchnię z całego świata a zaopatrują się u lokalnych dystrybutorów.
Ciekawe czy Geslerowa w swoich restauracjach wysyła gońca np do meksyku po orginalne taco.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pułaski była kobietą...

Kiepski to jest Ferdek dwukropku (krytyk się znalazł) phi

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org