wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Napisał Polska nie Polin i ...ma zarzuty

przygarniesz jeża?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napisał Polska nie Polin i ...ma zarzuty




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napisał Polska nie Polin i ...ma zarzuty

Gdybym mógł doradzić to najpierw dokładnie oceń chłopie sytuację bo z reguły panowie mechanicy z firm typu "krzak" każą wymieniać cały filtr dpf gdy tylko pojawi się kontrolka z tym związana czyli prawdopodobnie pomarańczowa kontrolka silnika i dodatkowo "DPF" (w zależności od marki auta). Radzę jechać do autoryzowanego serwisu(za diagnozę zapłacisz tyle samo co krzakowcy chcą z tego miasta a dostaniesz konkretną odpowiedź), dlatego, że te kontrolki nie muszą oznaczać od razu że to sam filtr, z tym może być powiązane wiele innych elementów, m.in. czujnik temperatury, sonda lambda,itd. Miałem ten problem tylko w innej marce, i pan "słynny mechanik" z ul. nowogrodzkiej proponował mi założenie czegoś co miało omijać filtr i definitywnie skasować kontrolkę ZA 1500 ZŁ. I G..NO PRAWDA... NIE ZROBIŁEM TEGO NA SZCZĘŚCIE. Okazało się że do wymiany była sonda lambda i gdybym go posłuchał to zapłaciłbym 1500 zł za nie wiadomo co i z kolei też trzeba byłoby wymienić sondę mimo wszystko bo na pewno kontrolka by nie zgasła, a koszt takiej sondy ok 2000. A oczywiście nie wiadomo czy potem padłaby trafna diagnoza.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napisał Polska nie Polin i ...ma zarzuty

słuchajcie, chodzi mi właśnie o jakieś podpowiedzi, ogólnie chciałabym się trochę więcej nauczyć. Wiadomo, że lepiej byłoby gdyby ktoś osobiście mi pomógł, bo to nie to samo co internet.



cardi - Czytałam wczoraj, że organizowane są jakieś warsztaty w Białymstoku, ale nie jestem co do tego przekonana. Jeśli znajdziesz czas to byłoby miło, jeśli możesz to odezwij się na lomzynianka09@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napisał Polska nie Polin i ...ma zarzuty

Chcesz ich na wesele czy jakąś inną imprezę?
Magdę znam osobiście i z paru koncertów i szło jej na prawdę dobrze, jak wygląda wesele z ich udziałem, nie wiem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napisał Polska nie Polin i ...ma zarzuty

Zobacz tu: Warsztaty fotograficzne Galeria Pod Arkadami 23-27.01., 31.01-3.02.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napisał Polska nie Polin i ...ma zarzuty

aniaaaa10

Uwzględniając że PSL od wielu lat robi za przydupasa każdej parti rządzącej ,uważam że tylko i wyłącznie on ponosi odpowiedzialność za ten sef w KRUS-ie :):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napisał Polska nie Polin i ...ma zarzuty

Hej ja byłam u Poppe ogólnie miły i wszystko było ok, miał również swoje niemile zagranie ale długo nie męczyłam się w szpitalu przy porodzie. Bez względu do którego lekarza pójdziesz nawet do takiego który pracuje w szpitalu to i tak decudujące słowo ma Ordynator Poppe i to od niego wszystko zależy.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napisał Polska nie Polin i ...ma zarzuty

Co do Doktor Załęskiej to długie terminy są ponieważ lepiej iść prywatnie Moja znajoma do niej chodziła prywatnie. Pani doktor niezle ja kasowala za wizyty ponieważ wystawiała zwolnienie tylko na dwa tygodnie po to aby znowu brać pieniążki i przedłużyć zwolnienie . Nie polecam W końcu poszła gdzie indziej i dostała zwolnienie na miesiąc w dodatku zleciła badania prenatalne które można zrobić na NfZ ale pacjentka musiała zrobić prywatnie. Nie ładnie no ale cóż tak bywa ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napisał Polska nie Polin i ...ma zarzuty

natepny biznesmen z 4lomza heheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napisał Polska nie Polin i ...ma zarzuty

Na szczęście to nie mój biznes bo ja bym zrobiła inaczej he he he Noa le dzięki za info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napisał Polska nie Polin i ...ma zarzuty

Widziałam ją rano po 7 na Księcia Janusza.Niestety była za daleko,a ja nie miałam czasu biec za nią :( .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Napisał Polska nie Polin i ...ma zarzuty

Jęśli chodzi o różnicę ceny pod towarem na półce a ceny w kasie polecałbym zwracać uwagę z sklepie "FARMER" tam to od momentu nastania nowego własciciela takie praktyki sa nagminne.... a Panie sprzedawczynie tłumaczą że to nie jest ich wina :))) a może moja:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org