poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poseł Po M Kierwiński ma łeb...

to zrobie usg i pojade - gdzie on tam przyjmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Po M Kierwiński ma łeb...

Czy ktoś coś zrobi w końcu,żeby ruszyły poradnie w szpitalu? tłok ogromny wszędzie a specjalistów brak! Istnieje jakieś stowarzyszenie diabetyków w Łomży to może coś by zrobili,petycję do nfz czy coś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Po M Kierwiński ma łeb...

W Łomży nie ma dobrego ginekologa. Wiekszość z nich to zwykli nieuki i chamy. ostatnio moja koleżanka urodziła dziecko przez cesarke. Wszystko niby poszlo dobrze ale lekarz, który ja operował oraz był jej jekarzem prowadzącym zachował się jak ostatni dupek. Chodzi mi o dr. Roberta Pijagina. Przez cała ciąże było wszystko ok... ale jak przyszło do porodu, zaczął odnosic sie do pacjetki chamsko cytuje " zamknij mordę". Nie obchodziło go że ona skarży sie na ból. Według mnie chciał poprostu łapówkę.
NIE POLECAM TEGO LEKARZA. Zresztą w łomży nie ma dobrego ginekologa. Polecam Białystok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Po M Kierwiński ma łeb...

Andy C , my tu nie rozmawiamy o kabarecie i poczucie humoru tu raczej nie ma znaczenia w tej kwestii, tu trzeba mieć poczucie dobrego smaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Po M Kierwiński ma łeb...

Jeśli zielony, to znaczy, że w 2011 była szczepiona na wściekliznę. Na medaliku będzie pisać jaki gabinet, zadzwoń i podaj nr medalika a dostaniesz namiar na właściciela :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Po M Kierwiński ma łeb...

ta klubokawiarnia proletaryat , to właśnie jest to COŚ, specyficzny klimat i na pewno lokal z duszą, ale trzeba mieć na to pomysł , a i chyba nie wyobrażasz sobie tam Air-hockey, piłkarzyków czy darta ?
właśnie o czymś takim pisałem , nie bilard, Air-hockey, piłkarzyki czy dart , a GoGo - to też nie to miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Po M Kierwiński ma łeb...

tu posłuchasz:http://www.imperium.tiu.pl/mp3.html


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Po M Kierwiński ma łeb...

http://www.youtube.com/watch?v=H-IU3p9yxc4&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=nVwXKi0Wwqk&feature=player_embedded

Miłego słuchania :))

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poseł Po M Kierwiński ma łeb...

Jedne odbywały się w dniach 11-20 lipca w MDK DŚT
Zajęcia fotograficzne (L. Wiśniewski), ul. Wojska Polskiego 3
Drugie prowadzone były (chyba) w Centrum Katolickim
Być może NURT się jeszcze spotyka pod filarami

Ogólnie kiedyś temat warsztatów został poruszony już na forum ale czerwone lampki się pozapalały i na tym skończyła dyskusja.

Proponuję jednak szukać opcji poza Łomżą. Możesz wybrać się ze mną w lutym ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org