piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A jednak, zamach jak nic.

NERO, od dawna używam tego programu ,jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

Jeśli chcesz mogę podać ci namiary ,polecam mażoretki, tylko do jakich akcji promocyjnych? napisz coś więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

(86) 218-62-88 są świetne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

no i ch*j

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

hahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

WALL SYSTEM bardzo dobra robota przy czym nie są tani i faktycznie to maja zajęte terminy najczęściej z rocznym wyprzedzeniem- przy najmniej w moim wypadku. Co do ceny właściciel określał dopiero po obejrzeniu budynku. Niestety nie mam już namiaru ale myślę że wujek google pokaże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

http://allegro.pl/powrot-ojca-chrzestnego-mark-winegardner-i2048331828.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

nie chodzi tu o traktowanie dzieciaka jako osła jakiegoś..
że kijem go albo marchew mu..

z karaniem, nagradzaniem i proporcjami - racja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

http://www.adwokat-worona.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

ty moje zezowate szczescie taten pomysl tez byl dobry tyle ze sezonowka...no ale tak na zdrowy rozum to jednak caloroczny lepiej sie kalkuluje...ale ja juz taka jestem....cos mnie sie spodoba i nie ma zmiluj....musze i h*****J :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

Hmmm :) A Acer'y należą do tych awaryjnych?? Nie wiem no ;P interesowałem sie co do zawartości tego lapka i raczej niewiele rozni sie ona od zawartosci tych markowych 'sony, samsung itp.' najwieksza roznica jest w cenie. Według mnie to reklamy tak na nas wplywaja ;P im bardziej rozreklamowane tym wieksza renoma ;P nie mowie ze tylko to wplywa ale jednak znacznie ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

Nie widzialem DELL'i w takiej cenie z takimi parametrami... nie w Łomży. Zależy mi na czasie niestety. ;((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

hehehe widać że nowa ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

Niestety nie mogę pomóc,ale mam nadzieję że sprawa rozstrzygnie się szybko na korzyść dzieci.
Pozdrawiam ciepło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

Biznes chce rozkręcić i potrzebuje słupów a wy o poligonowej piep...cie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

ty zezulcu
do zezowate szczęscie
masz cos do mojego polskiego??
jestes prostym tempym kretynem. widzialam ze czasto wlazisz na posty innych i wtracasz sie, mącisz nie wiem po co???
czlowek sie normalnie pyta o cos a ten wlazi i nie na temat pisze. ( sorki ze tez pisze teraz nie na temat ale nie mam gdzie do tego kretyna napisac)
nie wiem po co ten typ sie wypowiada na temat skoro nie ma nic ciekawego do napisania.
o mi karze polskiego sie dobrze nauczyc tylko nie wiem po czym stwierdzil ze nie umiem??? skonczylam studia i pracuje w urzedzie pisze na komputerze wiec chyba oczywiste ze pisze poprawnie a ten glab mi wyskakuje z takimi tekstami. tutaj widze ze ludzie zamiast sobie pomoc to pisza glupoty takze ja tez musiualam napisac nie na temat tam gdzie jest tego padalca pelno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

Dużo dzieci marchewki nie lubi i tu się wychowanie komplikuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

a i tam slupy sa ale do ogrodzeń betonowych... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

nigdzie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

Czy jakiś endokrynolog przyjmuje na NFZ czy wszyscy teraz tylko prywatnie? Mam skierowanie z poradni na USG tarczycy i niechcą mi zrobić bo poradnia nie istnieje........!!!!!!!!!!!!!
Gdzie zrobię prywatnie i ile to wyniesie.
Czy lekarz rodzinny moze wypisac mi leki czy tylko endokrynolog?
No i czy jak wizyta prywatna to recepty są refundowane czy na 100%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

Może i brzmi strasznie, ale zwiększa komfort życia zwierzaka :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

Dyskusja rozgorzała!




http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę-:: http://kasiorka.eu/ref-andreo
http://MixReqq.com/?ref=1247262 -ankiety 4$ jedna
www.abantonino.blog.onet.pl zobacz wszystko
  http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne
http://www.mypay.pl/?ref=27772&subid=

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

Zbierają pieniążki na schronisko. Klikajcie, grosz do grosza.....

http://www.akcjazwierzak.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

dlaczego jest zastój w handlu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

wojna BL i BLM ogłaszam !!!



"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

Jest Ferenc, OSK Borawski, Viva ale to chyba tylko kat b., LOK. Ale uwierz mi jak przejdziesz sie do Kamińskiego dalej nie bedziesz chciał szukać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

z takim sklepem nie dziwie się :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

maniek, to są Twoje dzieci i jeżeli zapewniasz im niezbędne minimum, radzisz sobie w opiece nad Nimi, w szkole posiadają opinię dobrą jak i Ty również, to jakie mają podstawy do wyżej wymienionych zamiarów?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

No i niech sobie robi :)

A ja jeszcze dołoże się do tej reklamy:)

www.anike.sklepna5.pl

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

Czy ktoś się orientuje czy bloki przy agrobiznesie na bawełnie są już wszystkie wykupione na własność czy może niektóre dalej pozostają komunalnymi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

Też go dziś widziałam jakoś po 16tej. Latał za dzieciakami :)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

mysliciel, pamietaj że relacje dzieci kontra obcy nawet ludzie są ważne, a tu maniek nic o tym nie pisze.
Byc może "przekupują" je, a dla dziecka( nie znamy ich wieku) to pokusa i jednocześnie uwielbienie.
Sądy biorą pod uwagę kwity, badania psychologiczne dzieci, milion opinii i etc...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

Zadaję sobie pytanie:Co dla przeciętnego użytkownika powinno być najważniejsze przy wyborze kompa?Czy jego superwydajny procesor?Czy może ogromna ilość pamięci RAM?A może supergrafika?Zauważcie,że większość z was przy wyborze komputera,kieruje się jego superwydajnością przy odpowiedniej cenie?Aja się pytam:Po co wam taka maszyna co ma super proca,RAM-u 8 GB?Uważacie,że na co dzień będziecie wykorzystywać moc obliczeniową tego kompa.Odważę się zaryzykować odpowiedź,że dla 90% populacji wydajny komp jest po to,by popisać się przed znajomymi,rodziną.No chyba,że ktoś giercuje,ale już wtedy powinien zdecydować się na PC-ta a nie laptopa lub konsolę do gier.
Dla mnie laptop powinien być średnio wydajny,ale powinien charakteryzować się solidnością,funkcjonalnością no i estetyką.
Taka maszyna ma służyć 3-5 lat,bo później to tylko pasjansa na nim można sobie układać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

Wystarczy być człowiekiem mysliciel, nie znam wszystkich procedur, opinii, badań, mi to było zbędne.
Nie krytykuje jednak takich działań gdy są ku temu przesłanki, niezdrowe rozgrywki. Nie wyprę się zasady jednak, że zagrywki pomiędzy rodzicami nie maja prawa odbijać się na dzieciaczkach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

maruda ... dzieki tobie tez bedo myslec ze to oni hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

i co najwazniejsze jakie te dzieci beda mialy zdanie o doroslych skoro cos takiego przechodza,czytalas megan co napisal maniek,ze dziecko mialoby nie isc na choinke bo cos tam,no zlituj sie,czym te dzieci zawinily,maniek musi to przerwac dla ich dobra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

bedo bedo
a ty taki sam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

maruda...wypisz sobie na czole,to mijający ludzie tez się dowiedzą,bo forum nie każdy czyta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

podtrzymuję temat, też kliknęłam i będę klikać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

to pisz pozew do sadu i to jak najszybciej,opisz wszystko dokladnie,dobrze jakbys mial dowody,swiadkow,jesli beda dzieci u nich a beda jakies problemy dzwon na policje,bo nie maja prawa decydowac o dzieciach ani ich karac.dzieci dajesz i odbierasz kiedy tobie pasuje,a jezeli matka nie ma czasu zajmowac sie dziecmi juz masz podstawe do ograniczenia jej praw,moge duzo pisac bo wiele w zyciu przeszlam i wiem co pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A jednak, zamach jak nic.

862180738 przychodnia na Sybiraków zadzwoń zapytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org