niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kaczyński będzie walczył o duszę każdego Polaka.

Przejdź się do Bonaru. Jest tam wiele grup tanecznych, pogadaj z Panem K. i myślę,że się dogadacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński będzie walczył o duszę każdego Polaka.

milcz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński będzie walczył o duszę każdego Polaka.

A co sądzicie o tym lapku ;))
[ url=http://allegro.pl/acer-5750-i5-3-0ghz-4gb-500gb-gt540-hdmi-led-win7-i1951178621.html ]Acer 5750 i5 3,0GHz 4GB 500GB GT540 HDMI LED Win7[ /url ]

A może macie ciekawsze propozycje w przedziale do 2300 PLN ;))




Za konkretne odpowiedzi dzięki wam forumowicze, a Zbychu, Maruda, Torro mogą się nie udzielać nit ich nie zmusza ;P ;) Za karę tu nie siedzą ;P

________________________________________________________________
ci co z kolan wstali - pięty se osr..li ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński będzie walczył o duszę każdego Polaka.

Coś mi nie wyszło z tym linkiem ;P ;D


http://allegro.pl/acer-5750-i5-3-0ghz-4gb-500gb-gt540-hdmi-led-win7-i1951178621.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński będzie walczył o duszę każdego Polaka.




...szmelc , widło i powidło, szmaty szkło i ch...j wie co!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński będzie walczył o duszę każdego Polaka.

Z braku argumentow skwitowal to jednym slowem.Ograniczony intelektualista?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński będzie walczył o duszę każdego Polaka.

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński będzie walczył o duszę każdego Polaka.



A ja polecam J.Zająca :) Fachowe doradztwo i cena ok :)
Wiem,że coraz więcej hydraulików zajmuje się takimi instalacjami - ale co do jakości ich usług nie mam zielonego pojęcia ;) W każdym razie jako mama dziecka z alergią wziewną i nietylko :( zdecydowanie polecam odkurzacz centralny!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński będzie walczył o duszę każdego Polaka.

bzzzyk89 to jak Ty własnego psa pilnujesz? :/
Wykastruj go, to może będzie się bardziej trzymał domu. Teraz za takie ucieczki właściciel może nawet zostać ukarany.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński będzie walczył o duszę każdego Polaka.

Pewnie tak zrobie ;)) chciałem poznać wasze opinie ;)) Mam możliwość kupić go za 2300 wiec taniej niz na allegro ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kaczyński będzie walczył o duszę każdego Polaka.

zezowate szczescie sorry za pomyłkę, całe żydostwo z rządu opłaca KRUS, a na boku prowadzi sobie działalności, dlatego ten kraj jest taki jaki jest, życie się kręci i polega na tym, aby jeden drugiego zrobił w hu**, tematy zastępcze i mydlenie oczu narodowi, a o najważniejszych sprawach się nie mówi, gdyby zlikwidowano KRUS, a rolnicy co miesiąc zaczęliby płacić ZUS w wys. 900pln tak jak wszyscy przedsiębiorcy kraj byłby "miodem i mlekiem płynącym".

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org