piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zacny gość państwa PiSlamskiego

Polecam kolege Radosława który ścina na długiej. Do fryzjera wchodzi się po schodkach na góre :) Scinam sie u niego juz bardzo dlugi czas i zawsze jest ok :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!ZEZOWATY JESTES DO D.PY.ROLNICY I ROBOTNICY TO JEST SIŁA NAPEDOWA TEGO KRAJU,JAK TO PADNIE TO KRAJ PADNIE JAK GRECJA!!!!!A TY RAZEM Z NIM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

venge co racja to racja ;/
PrZemKo_3_ fakt i nie wiem co boli ludzi, iż rolnicy otrzymują dopłaty jeżeli ktoś im zazdrości to proponuje iść na role i samemu 'bawić' się w oborze... nie jestem rolnikiem ale uważam, iż państwo powinno 5x tyle dawać kasy dla rolników lecz na inwestycje wtedy jedzenie kosztowałoby 3x mniej i uważam, iż by was tak to nie bolało ponad to gdyby nie owe dotacje to żywność zapewne 2x droższa by była taka jest prawda bo nikt nie będzie za darmo w oborze się 'bawił' z resztą w innych państwach dają kasy do oporu dla rolników aby mieć tylko chęci do rozwoju gospodarki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

Na wojska polskiego Lotos Optima -"Optima to odpowiedź LOTOSU na rosnące ceny paliw na stacjach. Tworząc nowy segment koncern gwarantuje klientom dostęp do najwyższej jakości paliw po niższej cenie''

ON: 5.74
PB95: 5.53

Tyle, że nie można zbierać punktów, jedynie jakieś karty biznes są, ale nie wiem jak to działa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

Widzę ,że wczoraj sobie potrzepałes ,ręka Ci drży i tak brzydko dziś piszesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

a ty MAŁY RAZEM Z ZEZOWATYM SZCZESCIEM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

kolega moj jest przewodnikiem psa policyjnego napisz na e-mail dam ci namiary mozesz zadzwonic zapytac,moze akurat sie podejmie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

No to ich reklamuj.

docieplenia na wiosne






Autor: suzi (---.centertel.pl)
Data: 12-11-10 09:24

witam.wykonam docieplenia budynków na wiosne .wolne terminy kwiecień i maj.tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

Witam! Chciałabym poinformować naszych sąsiadów o zamieszaniu przed otwarciem nowoczesnego Centrum Kultury w Zambrowie. W związku z możliwościami, jakie niesie taki budynek (m.in 350-osobowa sala teatralno-widowiskowa), myślę, że także Wy jesteście zainteresowani ofertą kulturalną tej instytucji.
W Zambrowie powstała społeczna inicjatywa, "Petycja zambrowska". Domagamy się otwartego konkursu na dyrektora tej instytucji, bo chcemy aby za kulturę w naszym mieście WRESZCIE odpowiadała osoba kompetentna i NIE PRZYNOSZĄCA WSTYDU mieszkańcom Zambrowa. Jesteśmy w trakcie zbierania podpisów. Trzymajcie za nas kciuki. Bliższe informacje: petycja.zambrowska@wp.pl
http://www.facebook.com/profile.php?id=100003394836422&sk=wall

My mieszkańcy Zambrowa, ZAPRASZAMY TEŻ NA OTWARCIE CK W ZAMBROWIE, dowiedzieliśmy się pocztą pantoflową, że wystąpi Maleńczuk. sobota, 21.01.2012. godz. 18

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

_maly_ oj oj ......

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

Pytam ,bo też bym mógł złozyć podpis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

Tak uważamy.
Ponadto, dla ciekawości mieszkańców Łomży, dodam, że autorzy i zwolennicy petycji są "prześladowani" za zambrowskim forum (zambrow.org) !!! Nasze tematy i poszczególne wypowiedzi są albo we fragmentach albo w całości kasowane. A w godzinach szczytu, największego zainteresowania popularnym wątkiem (petycja w sprawie rozpisania konkursu na dyrektora centrum kultury) forum "działa tylko w trybie do odczytu"... To daje do myślenia. Zwłaszcza, że nie pojawiały się wcześniej takie "awarie". Mówi się w Zambrowie o przyjaźni 'pani dyrektor' z właścicielem portalu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

Rolnik ok, dotacja ok, praca jak każda inna (pracowałem 10 lat na gospodarce 2500 krów) ale dlaczego ***** ja mam płacić 850 zł ZUS-u z dochodem xxxx jak ***** rolnik płaci parę stówek co kwartał z zarobkiem xxxx X10 ???





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

Przeprowdzaj się do łomży.U nas takich problemów nie ma .Wszyscy uczynni i mili,nikogo po sądach nie ciągają ,a zwłaszcze byłych Prezydentów.Zeby dostać się do Pup-y wystarczy ustać w kolejkę o 3 rano.Jesli masz jakiś problem zawsze możesz liczyć na marudę i Jasia śmietanę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

PrZemKo_3_ żeby qrwa nie tokarz co dorobi część rolnikowi i fabryka nawozów co nawóz wyprodukuje to rolnik też by zdechł z głodu.
Ale durna ta Twoja wypowiedź poziom szkoły podstawowej





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

Zbychu,a te krówki to w jakiej miejscowości miałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

ja na długiej odradzam starszą kobietke , nie ma pojecia , wole na mickiewicza

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

Problemy są wszędzie. My się zajęliśmy tylko tą sprawą. Bo mamy dość wstydu i żenady. Buduje się Centrum Kultury za 12 milionów (Unia dała "tylko" 3, reszta to kasa Miasta; a budżet Miasta wynosi 30 mln) i oddaje takie cudo w ręce, no właśnie nie powiem kogo (bo sądami i paragrafami też straszą w Zambrowie, strach się nawet na forum wypowiadać. Ale jeden z naszych wątków, ten z petycją w tytule, został przeczytany ponad 10 TYSIĘCY RAZY, zgromadził ponad 360 odpowiedzi. To świadczy o skali problemu. Nie poddajemy się.
Dlatego gdyby ktoś był zameldowany na terenie powiatu zambrowskiego i chciał się podpisać, służymy petycją :) Przypominam kontakt: petycja.zambrowska@wp.pl
Zapraszam też za forum na stronie zambrow.org Tam możecie śledzić rozwój tematu. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

Autor: DxxxD (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11-08-08 21:58

ZAJĄC JÓZEF. INSTALATORSTWO SANITARNE, C.O., SYSTEMY ODKURZANIA
Adres: Piątnica Poduchowna
ul. 33 Pułku Piechoty 13
18-421 Piątnica Poduchowna
pow. Łomża miasto
woj. podlaskie
może nie Łomża ale daleko to to niejJ

Józio już nie robi takich rzeczy,teraz robi schody do kościoła z dedykacjami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

Co ty opowiadasz? Nigdy moje ucho nie słyszało złego słowa na Waszą Panią Dyrektor. Czemu chcecie ją zmienić/??? Pani Konopka dużo robi, w Zambrowie sporo się dzieje, dlaczego więc mam wrażenie, że ktoś chce posadkę? A zresztą, mozna samemu sprawdzić i wyrobić sobie własne zdanie http://mok.bakos.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zacny gość państwa PiSlamskiego

ciepłym moczem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org