sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
majętny jak nauczyciel religii

Hmmm, napisze brzydko, bylem dzisiaj w Pup'ie, od 5 stalem...
Chyba juz te kolejki minely, mimo ze ludzie od 3 stali, jednak o 7 wszyscy ktorzy przyszli te numerki cale dostaly ;)
Moze cos sie zmienia? hah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

Dobry pomysł jestem za poza tym można by było popchnąć tą myśl dalej gdy byśmy zgromadzili odpowiednia ilość środków to można by było oczyścić i wyremontować bunkry Łomżyńskie. Mogła to by być jedna z atrakcji turystycznych. Ten pomysł można by było pchnąć do uni i uzyskac srodki na remont zabytku na rozwoj turystyki, naukowe i kazde inne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

bla bla bla The Mitchell Brothers ft. Kano & The Streets - Routine Check

http://www.youtube.com/watch?v=_gpEqoUx7_g&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

napiszcie do programu "Uwaga!", znowu łomża będzie słynna ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

Andy ty chyba za duzo wypiles dzisiaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

(e)miluśka
Jeślibyś była zainteresowana kupnem stroju dla swojej córki do mam dobra wiadomość dla ciebie! Tak się składa ze dostałam nowy strój kąpielowy z firmy REEBOK i jest za mały dla mojej siostrzenicy, nie używany i z oryginalną metka. Zapraszam do przymierzenia z córka. Polecam! tel:506-643-814

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

na małachowskiego w sklepie z bielizną, na dworcu w sklepie z bielizną, na hali był taki sklep więc w sklepach z bielizną musisz poszukać :) albo na rynku tam maja bielizne i stroje dla dorosłych maja wiec może i dla dzieci tez :)


pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

Czy wy sobie zdajecie sprawę co wy w ogóle piszecie? Nie wiem jak sobie wyobrażacie taka mała dziewczynke nago biegającą po basenie, które jest miejscem publicznym. Przecież nawet takie małe dziecko musi być w stroju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

Witam! potrzebuje pomocy a raczej dorady, Otóż spodobała mi się pewna dziewczyna która odbywa staż w pewnej instytucji (mniejsza o to co to za instytucja).
Byłem tam kilka razy ale w żaden sposób nie wiedziałem jak zacząć rozmowę.... Poprosiłem o to co potrzebowałem-dziękuje-do widzenia-i tyle.....
Nie jestem żadnym podrywaczem i nie wiem od czego zacząć by dobrze wypaść... może ktoś coś podpowie????
proszę tylko o poważne odpowiedzi......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

Taka praca portiera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

wiesz co ja doswiadczenia nie mam... Andy moze poswiadczyc.. ale ja mysle ze poprostu podejdz doniej z usmiechem przedstaw sie i zapytaj czy nie chcialby umowic sie z toba na ... np salatke grecka.. i ona wtedy ci powie czy jest zajeta czy nie ... czy pojdzie czy nie i bedziesz mial z glowy i nie bedziesz sobie zawracal glowy.. a wogole to ja ide

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

zajdz poweiedz pare słow w tonie zartobliwym ot cala filozofia
ps. dobrze by bylo jakby ci wypadl wyciag z konta przypadniek ktory by odczytala, oczywiscie taki ktorym mozn soie pochwalic

RS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

ten maly to sie do kabaretu nadaje hhihihihih

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

Ja w niedzielę wieczorem jadę z łomży do warszawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

a potem zaspiewaj jej te piosenke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

Tak wiem,ale może po prostu spróbować zaprosić ją na kawę;-)Albo się uda albo nie,przynajmniej będzie wiedział.A tak być może straci szansę...jeślii będzie tak czekał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

Może z nim zagadaj.
Autor: mateusz potocki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12-01-12 16:27

wśród studentek uchodzę za przystojniaka (choc jakies tam niewidoczne mankamenty urody mam). już 7 zaliczonych jedna drugiej puściła fame o 23 cm w spodniach.
tak sie żyje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

Podryw na wygranego widziałem to na YT
Podchodzisz do laski i pytasz czy ma tel komórkowy, jeśli ma prosisz żeby Ci go pokazała. Chwytasz za telefon i wkładasz go w majty swoje :) . Teraz mówisz albo wyjmiesz go z moich slipów albo odejdę z tym telefonem tak czy siak jesteś wygrany…



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: majętny jak nauczyciel religii

propaganda !!!!

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org