wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
500 zł na pierwsze dziecko !

No ja niestety też miałam możliwość doświadczyć opieki tam nie cały rok temu. Widocznie bardzo dużo się zmieniło. Tak jak napisał Takos, opieka wzorcowa.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

torro,czyli spadłeś na drugie miejsce? Niemożliwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Polecam Kupiski Stare lokal GRACJA, miła obsługa, jedzonko super, no i ceny przystępne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Inteligo. Opłata 0,99zł za mc za prowadzenie konta, 0,99zł za przelew na inny rachunek, szybkie księgowanie. Nigdy nie miałam problemów i dlatego polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Może na inne wesele się załapiesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Dr Łaguna chyba niestety nie przyjmuje prywatnie, ale jedyna nadzieja w tym, że od marca ponoć ma ruszyc poradnia diabetologiczna w szpitalu, na co licze bo nie stac mnie na prywatne wizyty,a do Bialegostoku przeciez nie bede jezdzil, skoro w Łomży są tacy dobrzy lekarze specjalisci.

Skoro dr Łaguna nie przyjmuje prywatnie, a polecacie tez Ejsmonda to wiecie moze ile on bierze za wizyte?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

To i ja się przypomnę z moją siostrą:
http://www.dlapauliny.pl/chce-pomoc/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Ile dajesz księdzu chodzącemu po kolędzie?
do 20 zł 19 %
od 21 zł do 50 zł 31 %
od 51 zł do 100 zł 13 %
od 101 zł do 200 zł 3 %
powyżej 200 zł 4 %
przyjmuję księdza, ale nie składam ofiary 7 %
nie przyjmuję księdza podczas kolędy 22 %
http://podatki.wp.pl/kat,70478,title,Tak-sie-odlicza-pelen-VAT-od-kupna-auta,wid,14154935,wiadomosc.html?ticaid=1db8e&_ticrsn=3





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Poradnia diabetologiczna musi być otwarta w szpitalu czekamy do 1 lutego innej opcji nie ma . Pozdrawiam dr. Łagune i dr. Ejsmonta i wszystkich diabetyków oraz ich rodziców Gdzie jest tak aktywne stowarzyszenie diabetykow w Łomzy i coś nie szuka sponsorów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Tylko Pani Agnieszka Szmit

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Oooo no właśnie czegoś takiego szukam, aktualne jeszcze..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Ja po raz kolejny robilam makijaz tym razem sylwestrowy u Pani Marty Dabkowskiej na dlugiej na przeciw banku milenium, nic dodac nic ujac makijaz sliczny, cena super. Pozdrawiam Pania Marte

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Ja wcześniej zakładałem gaz na Al. Legionów przed Prymą jadąc na Konarzyce i powiem jedno, mega partacze. Poleciłem im również kolegę fakt że zakładał do Poloneza to nadłamali mu przewód hamulcowy bo musieli włożyć swoją rurkę. Następna stacja to Kubuś w Piątnicy. Kupiłem auto z gazem i palił mi 14 l/100km, uważałem że to za dużo, więc pojechałem akurat tam by to wyregulować. Popatrzył, pokręcił no i o dziwo że nie chciał pieniędzy, być może że to było załatwiane przez kolegę, lecz niestety licznik tych oszczędności wybił mi ponad 21 l/100km, czyli też nie polecam i z założenia wychodzę, że założenie i jego cena to jedno a regulacja to zupełnie co innego, więc powodzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Przez Myszyniec :) biały i warszawa mi nie po drodze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Od kiedy zaczęły przychodzić te stare du..y po 30-tce ja się wypisałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Przez Myszyniec masz kiepską i krętą drogę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Proponuje napisac na mylomza.pl - bardziej konkretniejsza strona.
Nie to ze reklamuje, tylko pomagam.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

skorzystam z okazji i zapytam jeszcze moze wiecie gdzie sa jeszcze w jednostkach wolne etaty? juz mam dosc czekania i chyba musze sie w innej jednostce starac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Widzę ,że i Green jest na zdjęciu jak jeszcze młodsza była.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

wrzuć adres na priv.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Też za friko jak i za zdjęcia weselne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

A mniejszości seksualne tez mogą .. Bo ja chętnie... I lody przyniose ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

witam planuje wziac kredyt na dom.mam jednak pewne obawy w zwiazku z tym co sie dzieje w tym nasszym kraju ostatnio.moze ktos doswiadczony powie jak to naprawde wyglada.banki tak pieknie zachecaja a 30 lat to jednak spory okres czasu.jest w miare majac taki kredyt mozna normalnie zyc czy sie biede klepie i czeka do pierwszego?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Meine ideale EDV-System sollte aus einem CPU AMD FX-8150 mit 3,9 core volecity Turbo auf 4,2 GHz bestehen. MAX TURBO. Natürlich sollte mein Computer haben mindestens 8 GB Speicher, erweiterbar auf 16 GB. Die Festplatte bietet Platz 5 TB. weil Ich mag Filme in Blu-ray. Der Monitor sollte 23 Zoll in der Diagonale Full HD und 3D-Funktionen. Darüber hinaus muss meiner Lieblings-Desktop haben die Ports, Speicherkarten-Slot und Wireless-Konnektivität. Fast vergessen, sollten die für den Schlaf mein PC Grafikkarte ASUS HD 6990. Zum Abschluss würde ich sagen, dass das Betriebssystem sollte sich ein Fenster achten müssen

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

...który ma "ochotę" pójść ze mną na piwo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Szok!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

hulasz ile dusza zapragnie.( i dokąd kasy starczy)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Temat zamknięty...pewna osoba zrobiła mi głupi żart i podała ten temat... Sorry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Ja daje 400 zł i co ile to % ???

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Jak z sąsiadam na spółę to 4%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

ING może i OK.Ale obsługa u nas w Łomży nie OK.Panie nie bardzo wiedzą co mówią a potem wychodza problemy.Mnie osobiście kazano jechać do Białego po wypłate gotówki.Szok.BPH-też nie polecam.Sama nad tym myślę GDZIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

oszuści.oszczać ich.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

a tego z krzyżykiem to nie pamiętam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

MateuszEk "Ale już gęba sklepana" chyba nie doceniasz kobiet.... znam takie co by Ci oddały z bicepsa bez przy czajki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Ten po prawaj to jej mąż?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

A już miałem nadzieje ze znalazł się jakiś wyjątkowy górkę a tu ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

KRS 0000037904 Fundacja Zdążyć z Pomocą
Adrian Mańczak nr ew. 3168
Jakub Mańczak nr ew. 3169

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

szachmat mam do Ciebie pretensje? sprowokować jednego gnojka do dyskusji ze mną muszę mu pokazać jego miejsce .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

12.01 wyjazd 8.30 komuś pasi , wracam ok.16

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Andy C miłości moja powiedz tylko kto a ja mu pokaże ... Gdzie raki zimuja..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

nie słuchaj bo to są antyfani i sami są trollami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Wydaje mi się, że kierowca wie najlepiej którędy ma jechac :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Autor: szachmat (---.elomza.pl)
Data: 11-01-12 22:38

Ja byłem zakochany w Andym C ale on nie chciał... Ale ja go dalej kocham

szachmat oj to masz silną konkurencje :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Nie dzwiwne ze BJORGEN uzywa inhalatorow dla astmatyczek. Tyle miesni potrzebuje od h.ja tlenu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

kruku ing ok. Ja odbierałem 40koła z bankomatu , max wypłata 4koła , namachałem się trochę ale ściana dała , ale to buło dwa lata temu , dalej jestem u nich i wszystko oko , fakt że nowe gwiazdy czasami muszą dzwonić sie upewnić do centrali ale tak to jest bardzo OK.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Moj silnik 1.8 benzyna pali po trasie 7 litry. A Tobie proponuja 1.4. - zalozysz do niego gaz to opierdzieli Ci po trasie z 9 lub 10 litrow. Mozna powiedziec ze w tej samej granicy wyjdzie. Ja bym nie zalozyl gazu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

prosze pisac na gg o info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Alior Bank. Max wyplata 15 kola (o ile dobrze pamietam). Zero oplat przy pobraniu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

fanka bocianka udaj się na lekcje j. angielskiego...
konsultantka 1234 nie korzystaj z podpowiedzi fanki...:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

szachmat no masz racje że jestem "Okrutny" cieszy mnie widok plączącego mężczyzny przed swoja kobietą tym bardziej cieszy fakt że ja chłopa doprowadziłem do płaczu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Już nie jeden tańczył tak jak obywatel zagrał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

我的理想的計算機系統應包括CPU AMD FX- 8150約3,9 volecity渦輪4,2 GHz的核心。最大的TURBO。很顯然,我的電腦應該有最低8 GB記憶體可擴充至16 GB。硬盤可以容納 5 TB。因為我喜歡看電影,藍光。應該有一個對角線23英寸全高清和3D功能的顯示器。此外,我最喜歡的桌面必須有端口,內存卡插槽和無線連接。我差點忘了最夢想的事,應該有我的電腦是圖形卡華碩 HD6990要結束,我想說的操作系統有Windows8。

Моя идеальная компьютерная система должна состоять из процессора AMD FX-8150 о volecity 3,9 Turbo Core до 4,2 ГГц. MAX TURBO. Очевидно, что мой компьютер должен иметь не менее 8 ГБ оперативной памяти с возможностью расширения до 16 Гб. Жесткий диск может вместить 5 ТБ. потому что мне нравится смотреть фильмы в Blu-Ray.Монитор должен иметь диагональ 23 дюймов с разрешением Full HD и функции 3D. Кроме того мой любимый рабочий стол должен иметь порты, слоты для карт памяти и беспроводной связи. Чуть не забыл самое мечта вещь должна иметь мой компьютер видеокарты ASUS HD 6990. Чтобы закончить я хотел бы сказать, что операционная система должна иметь окна 8.

Hệ thống máy tính của tôi lý tưởng nên bao gồm CPU AMD FX-8150 về cốt lõi volecity Turbo 3,9 đến 4,2 Ghz. MAX TURBO. Rõ ràng máy tính của tôi cần phải có tối thiểu 8 gb bộ nhớ mở rộng đến 16 gb. Đĩa cứng có thể nắm giữ 5 lao. , vì tôi thích xem phim trong một blu-ray. Các màn hình cần phải có một đường chéo 23 inch trong một HD đầy đủ và chức năng 3D. Hơn nữa, máy tính để bàn ưa thích của tôi phải có cổng, khe cắm thẻ nhớ và kết nối không dây. Tôi gần như quên điều mơ ước cần phải có máy tính của tôi là card đồ họa ASUS HD 6990. Để kết thúc, tôi muốn nói rằng hệ điều hành nên có cửa sổ 8.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Oddajemy 1% podatku ,dla państwa Mańczak,tak?:-).Wspomożmy tę rodzine ,a napewno zagości uśmiech na ich twarzy.Zdrowie jest bezcenne ,bo bez tego najbogatszy człowiek jest nieszcześliwy!Dajmy im uśmiech,czy to tak wiele?!!Napewno nie!:-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Jak wyżej - polecam Deutsche Bank, Alior lub Polbank.
Dwie pierwsze oferty już były wcześniej opisane. Co do Polbanku to konto bez opłat jeśli masz na nim saldo powyżej 1000 zł (jeśli poniżej to 6 zł opłaty), karta bez opłat jeśli miesięcznie zrobisz min. 5 operacji kartą. Dużym plusem Polbanku są atrakcyjne lokaty, oddział w Łomży, brak kolejek i wpłatomat na miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Szukam osób dojeżdżających do Ostrowi Mazowieckiej, pracujących w szpitalu w systemie dyżurowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

jak zawsze pitolenie głupot jak te twierdzenie ' Kobieta ma spotyka mężczyznę męża na jakiego zasługuje" pitolenie głupot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

w żenskiej czesci polecam szukać, lasy ciągnące sie:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

mały czlowieczku chcesz sie przekonac?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

adamosxx znudziło Ci się forum polityczne? Nie dziwie się czytać posty pseudo yntelgentów żenujące:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

andy wszytko sieznudzilo, na niewazne pytania odp ironicznie:) ehhh te nowe koszy zielska:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

to prowokacja nie reagować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Tu możecie wejść bezpośrednio:-->
blog K&M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

nowe koszy zielska< hehe na tym można nie źle zarobić średnio krajową na pewno:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Tu możecie wejść bezpośrednio --->
BLOG K&M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Ja też chcę się nauczyć grać ale tylko dwa utwory "Chryzantemy złociste" i Piosenkę o kwiatach ;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Zbychu ale to nie są utwory Iron Maiden jeśli się nie mylę?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Nie pracuję w szpitalu. Pracuję w Urzędzie Miasta od 8 do 16ej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

U Wieśka jeszcze gorzej na 7 dań gorących tylko jedno nadawało się do spożycia. M.in. podane zostały surowe kulki ziemniaczane oraz niby zupa ogórkowa na koniec imprezy-> ( czyli woda z ogórków kwaszonych zabielona mlekiem ). Dobrze, że chociaż owoce nadawały się do konsumpcji. Zespół Prolog grał tylko stare disco polo. Odliczania Nowego Roku też jak w Kryształowym Dworze nie było. Jednym słowem DRAMAT!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Autor: edi# (---.elomza.pl)
Data: 12-01-12 00:25

Ile za dyżur masz ?? hahahahha. ja pracuje dzięki Peowiwakom w budżetówce a mogę pracować u pana Prezydenta czy u wójta czy o starosty a zresztą co to Ciebie obchodzi:((((((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

mail kontaktowy: plztru86@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

19051 kogusz tu nazywasz prymitywem ? Mnie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Art 35 walnijmy browara



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

andy kładz paaaaałe juz na to
http://www.youtube.com/watch?v=yhsjRL2O64g&feature=related

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

.... dla tych co mnie lubią lub nie ..

http://www.youtube.com/watch?v=0cNUq6Jvnyk&feature=player_embedded





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

adamosxx ostre dźwięki mało sąsiadów nie pobudziłem:)))))

"kładz paaaaałe juz na to " łatwo powiedzieć jak ktoś nie musi się kłaniać baronom co rano radnym miejskim powiatowym wójtom starostom urzędasom wszelkiej maści naprawdę ludzie są nie siadomi na kogo glosują:(((((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Bardzo wiele emocji budzi otwarcie Centrum Kultury w Zambrowie. Ktoś coś słyszał na ten temat? Ponoć w "Kontaktach" ukazał się w związku z tym artykuł. Ktoś powiesił przy kościele klepsydrę z nekrologiem dla obecnej dyrektor MOK (CK). Na forum Zambrów.org obrzucają ją błotem i szykanują. Nagonka trwa od świąt. Sprawa wygląda na próbę przejęcia stołka [?]. Jestem ciekawa, jak ta sprawa jest odbierana w środowisku lokalnym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

BCCode: d1 czyli zapewne DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL
Jakiś konflikt sterowników...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

NIECH ŁOMŻA DALEJ WALI KASĘ NA TYCH ODMIEŃCÓW! WŁADZE APELUJĄ O TOLERANCJĘ DLA CZECZENÓW.CZYLI CZECZEŃCOM MOŻNA WSZYSTKO BO TO BOJOWNICY,A MY MILCZEĆ I TOLEROWAĆ ICH CHORE WYZNANIE! SKORO SĄ WOJOWNIKAMI TO NIECH WALĄ BO SIEBIE I TŁUKĄ RUSKICH.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

hm ...szkoda że nie dojazd w odwrotną stronę...ja akurat pracuję w Łomżyńskim Urzędzie...
...cóż...pozostaje zamienić się pracą w obecnych warunkach płac za dojazdy (mowa o biletach i o kosztach paliwa) ;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

znaleziono klucze -środa 11 stycznia ( 5 szt), od mieszkania lub garażu, na przejściu dla pieszych, przy rondzie przy kauflandzie, więcej inf pod numerem tel 506 092 873

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Owszem, sporo. Dlatego też nie widzę powodu, żeby jeszcze dodatkowo obcych przestępców utrzymywać :)
Jak zwykle głupi argument, że Polacy popełniają przestępstwa za granicą i tam media o tym piszą. To dlaczego u nas nie wypada o tym mówić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Autor: _maly_ (---.elomza.pl)
Data: 11-01-12 21:52

Widzę ,że i Green jest na zdjęciu jak jeszcze młodsza była


_mały_ to zdjącie z tamtego roku ( to dużo młodsza nie byłam :D )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Tak to sa autentyczne fakty sam osobiście zostałem w Łomży zaczepiony w brutalny sposób przez grupę osób narodowości czeczeńskiej i niech mnie nikt nie opowiada głupot o ich spokojnej i kulturalnej naturze. Jak ktoś chce wiedziec gdzie to powiem ,ze oczywiście na Starym Rynku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

ktoś15 ja też jestem slamsem, pożycz trzy dychy jak masz, a jeśli nie to zaczekam aż oddasz puszki do skupu

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

To najpierw zacznij jednego dobrze pilnować, aby przestał ci się gubić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

madzia32323: nie ublizaj wlasnym Rodakom porownujac ich do Czeczenow. Polacy wyjezdzaja za granice i 99% z nich bardzo ciezko pracuje, placi podatki. Bylem w wielu krajach (nie tylko Europy) i wszedzie widzialem tysiace Polakow w pocie czola zarabiajacych na swoja rodzine. Badania wykazaly, ze w Wielkiej Brytanii tylko 2% Polakow uprawnionych do swiadczen socjalnych faktycznie je pobiera! Czeczeni w Polsce to sytuacja zupelnie odwrotna - 99% z nich udaje ofiary losu i nie ma zamiaru pracowac, oczekuja wylacznie swiadczen socjalnych.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

a może ona ma zamiar otworzyć chińczyka i szuka małego, bo taki ładnie w całości wygląda na talerzu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

hahahhaahaa 99% polakow ciezko pracuje za granica hahahhahah.....
z tego co widze jak jezdze to z tych 99% odejmij 90% na legatow kombinatorow itd...tylko 9% polakow jest ciezko pracujacych....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Ale to jednak dobrze chłop zrobił, a ciągają go teraz po sądach, nie dał firmom stracić, zbankrutować a nowy przetarg zamiast 200tys by wyszedł pewnie grubo więcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

a co do czeczenow i innych nacji hmmmmmmmmm wiekszosc polakow to niestety rasisci haterzy itp rowniez potrafia ludzi bez powodu zaczepiac...wiec nie dziwcie sie atakom agresji z innych stron...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Tak przy okazji jak juz jest temat. Mam na sprzedanie Epiphone'a Les Paula Standard.
Takiego :
http://www.burak.pl/produkt/epiphone-les-paul-standard-plus-hs-2/

Jak ktos zainteresowany to mail : stickwitu05@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

A ja wiem jacy potrafią być Polacy za granicą, i wiem, że czasem wstyd, ale co z tego, czy już przez to nie mam prawa mówić o tym co mi się nie podoba u obcokrajowców w moim kraju?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

oki algeroth...ale czytajac wiekszosc postow w stylu*czeczeni to,czeczeni tamto*...no to juz chyba lekka przesada...a jak ktos wspomni o pasozytach bez kultury za granica-dot.wiekszosci polakow zyjacych poza RP to juz oskarzaja cie o nienawisc do polakow wyzywaja od najgorszych...a w czym ***** polak za granica jest lepszy od czeczena araba turka itd...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

A protagoras to juz niestety wogle zieje taka nienawiscia ze az czlowiekowi normalnemu niedobrze sie robi....
tylko jestem ciekawa czy wiekszosc z tych pseudo rasistow umialaby powiedziec komus prosto w oczy to co pisza tu na forach..

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

zgadzam sie z Andym....
a poza tym Zbysiu ja cie nawet lubie :))

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

baska musisz sie baaaaaaaaaaaaaaardzo nudzic.....
ale ogolnie rozpie********asz mnie swoimi postami...od razu mi sie humorek poprawia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

z dedykacją dla Protagorasa :-)

http://www.youtube.com/watch?v=foxURyaDipw&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=ne7fPpxAnuM&feature=player_embedded#!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Pomyslcie logicznie. To normalne, ze wiecej bedzie tych niepochlebnych, bo tylko takie wzbudzaja sensacje i wspomagaja sprzedaz. Nikt nie napisze przeciez o Polakach w Londynie, udzielajacych sie spolecznie od lat. Latwiej napisac o Polaku, ktory ukradl buty w sklepie. Przeciez to taka sensacja. Nie macie zielonego pojecia, ilu Rosjan, Ukraincow i Bialorusinow przebywa na zachodzie Europy uzywajac polskich dokumentow i udajac Polakow.

martuchnam: po Twoich wypowiedziach widac, jak "odkrywcze" byly Twoje wyjazdy za granice. Wypisujesz bzdury. Owszem, istnieje grupa Polakow, ktorzy nie przynosza nam dobrej slawy, ale jest to znakomita mniejszosc. Dlaczego Polak za granica jest lepszy od Czeczena, Araba i Turka? Z przyjemnoscia odpowiem na Twoje pytanie: JEST LEPSZY, BO NIE JEST LENIWYM SKUR****NEM, KTORY JEDZIE ZA GRANICE Z MYSLA O SOCJALU, jak robi to wiekszosc wymienionych. Mieszkam za granica od ladnych paru lat, w roznych krajach (Francja, Belgia, Holandia, aktualnie Wielka Brytania) i mam pewne informacje z pierwszej reki. Anglicy dopiero teraz zaczynaja doceniac Polakow. Kilka tygodni temu zostalem przywitany z otwartymi ramionami w jednej z wiekszych korporacji w Londynskim City, gdzie powiedziano mi, ze sa dumni z zatrudnienia Polaka na stanowisko managerskie, ze jako narod, jako pracownicy, mamy bardzo dobra opinie. To juz Twoja wina ze obracalas sie w towarzystwie ponizej poziomu mojego lewego buta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Jeśli chodzi o WSOP czyli World Series of Poker to sądzę że jak ma się spore umiejętności to można dobrze zarobić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Nie mam ...jestem czysty jak łza ..cieszę się ze ty jesteś czysty to zwiększa nasze szanse.. Chciałbym poznać twojego konia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Stawiam :-))





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

jak się nie zwróci? proste szybkie wyliczenia , an chwilę obecna bez jakiś założeń co do przyszłości itp
Spalanie:
pb95 - 7,4 litra/100km
lpg - 8,5 litra/100km

cena
pb95 - 5,57 zł
lpg - 2,90 zł

średnio dziennie przejadę na pewno 20 km razy 365 = 73 000 km rocznie
zakładam 80 000km/rocznie

koszt intalacji (o którą właśnie pytam) zakładam na 1 500zł (tu strzelam)

liczymy:
pb95
7,4 l * 80 000km/ 100 km = 5 920 litrów
5920 * 5,57zł = 32 974,40 zł - koszt roczny benzyny

lpg
8,5l * 80 000km / 100km = 6 800 litrów
6 800 * 2,90zł = 19 720 zł

i doliczamy koszt instalacji?

nie opłaca się ?:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

99% naszych Rodakow jedzie za granice aby pracowac i utrzymywac rodziny. Sa to odpowiedzialni, normalni ludzie, ktorzy wiedza ze tylko ciezka praca przyniesie efekt i z takim nastawieniem wyjezdzaja. Poznalem tez tych kombinujacych, ale wszyscy wiedza, ze takie zycie jest mozliwe tylko na krotka mete. Na zachodzie wszystkie kombinacje sa juz dobrze znane i wychodza od razu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

fakt, mamy z tym problem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

po ile teraz stoi gram złota?? gdzie najlepiej i najtaniej kupować biżuterię ze złota??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Nie powiem bo wolę być anonimowy co do niektórych a jak napiszę to można mnie szybko skojarzyć haha

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Czy nie przerażają was komentarze politycznie poprawnych idiotów - człowiek dostał nożem. Może umrzeć. Pewnie ma dzieci, rodzinę. Uczciwie pracował. A te durnie piszą jacy to biedni ci Czeczeni, jaki to zły ten taksówkarz.

Zaden nie napisał "szkoda człowieka" - wszyscy idioci piszą, że Czeczeni są fajni, a Polacy są źli. Typowe wypierdki co to rodakowi nóż w plecy by wbiły a Czeczenowi loda zrobiły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Zgadzam się... Rasistką nie jestem, ale jeżeli cały czas utrudniają nam życie to powinno się ich zamykać, a nie jeszcze zasiłki dawać z naszych podatków.
Ja muszę ciężko pracować na parę groszy a oni dostają je za nic.
Jak nie mogą znależć wymarzonej, godnej dla siebie pracy to niech chodniki zamiatają, jak to robią również Polacy.
A moim zdanie Ci co tak ich chwalą i bronią są tacy sami... Z jakim przystajesz takim się stajesz... Szkoda tylko że to zawsze głupotą się ludzie zarażają, a nie uczą się od mądrych ludzi.
Niedługo Ci co ich bronią zaczną noże wkładać między żebra, strach na ulicę wychodzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Przepraszam już nie będę pisał ..... moja wina.....moja wina ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Moje wina, moje wina, moje bardzo slodkie wina...

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

zapłacę 2000 zl za wiarygodną informacje kto ukradł w łomży torbe ze sprzętem do tatuowania lub gdzie się obecnie znajduje. gwarantuje anonimowość i dyskrecję.
tel 534 767838



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

do: Shot_vc
słowo - rocznie oznacza 365 dnia, a nie 30/31 :)

tyle to ja wiem:) ale 20 km x 365 = 7300;] ale to tak na marginesie :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Malllaaaa może i masz rację co do gazu, ale musimy założyć, że cena jego nie pójdzie tak w górę jak beznzyny - wtedy Ci się opłaci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Zezowaty ale ty agresywny jesteś... Przyznam szczerze ze coraz bardziej zawracasz mi w głowie ... nie mogę przestać o tobie myśleć .. Ja nie wiem ale to chyba miłość .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

dopsze, wiencyj nie bede

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

i co Jasiu, czacha dymi ?

ufażaj ! żebyś się nie przegrzał,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

ja tylko Chianti wytrawne pije ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

głos rozsądku ma rację, no jakby nie było to jest Polska mieszkają tu Polacy, katolicy nie jacyś inni, a do nas niech przyjeżdżają, ale na krótko a nie status uchodźcy i tak całe życie, Polacy z pokolenia na pokolenie tu żyją i nie mają za co a oni? no jak?
i jeszcze awantury i problemy nam przynoszą, a taka prawda że nic tu nie wnoszą, nic nam nie dają
no bo powiedzcie pracował ktoś kiedyś z jakimś Czeczenem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Heh, głupota ludzka nie zna granic. http://mylomza.pl/home/lomza/item/1743-alarm.html - wynika z tego, że naprawdę ktoś zadzwonił i to jeszcze na policję... nie wiem, czego dzwoniący oczekiwał, bo chyba nie wierzył w te 10 tys.???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Gdzie najlepiej zrobić kolczyk w uchu i ile by to kosztowało razem z kolczykiem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Ja znalazłem to trochę humorystyczny


http://www.youtube.com/watch?v=aoxAsh7ngxg&feature=player_embedded





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

podobno właśnie zadzwonił to uczeń ze szkoły z klas 3 gimnazjum , wraz z jakimś kolegą i zarządali 10 tyś .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Te Jaś weź nie rozśmieszaj :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

gr wr br

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

własnie przekazalem 1% podatku na fundacje Fazap



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

zrobię tatuaż profesjonalnym sprzętem, jeszcze ciepły :):) a tak na serio, zgłoś się na Policja , może posiadają nagranie z monitoringu z miejsca gdzie się to wydarzyło o ile było to w miejscu gdzie takowy jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Popieram ANGEL. Do samochodu z silnikiem 1.4 sie nie zaklada gazu bo sie po prostu nie oplaca, widac ze rasowa dziewczyna z Ciebie mala ze tak uparcie bronisz swojej teorii.
Przeczytaj dokladnie co pisze angel. Bo ma racje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Jest w czym wybierać.


http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę-:: http://kasiorka.eu/ref-andreo
http://MixReq.com?ref=1247262 -ankiety 4$ jednawww.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko
http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Zezowaty coraz bardziej mnie zaskakujesz ty normalnie jesteś najlepszy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Dodam jeszcze ze tez powinnas pocwiczyc pisanie bo Pawle napisalas "Pawele". Tez obrazilas kogos, w tym wypadku Pana instruktora ze jest niemily i ordynarny. Kazdy ma pisac do kogo warto isc a do kogo nie warto isc, ale nie obrazac.!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

podobno nowy salon powstal fryzjerski w sniadowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Tanim kosztem ale towar najwyższej jakości to jest filozofia producentów,pracodawców!


http://londonay.com/LM4949 -zarabiaj,kupuj.sprzedawaj
http://www.20dollars2surf.com/?ref=480529 -surfuj i łap kasę-:: http://kasiorka.eu/ref-andreo
http://MixReq.com?ref=1247262 -ankiety 4$ jednawww.abantonino.blog.onet.pl- zobacz wszystko
http://www.AWSurveys.com?R=andreo -ankiety dobrze płatne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Dokładnie na wedzidelku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

z tym mam przemyślenia czy aby nie za małe zasiłki dostają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

w końcu wszystko idzie w gore

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

wystarczy poszukac
grzeszni i bogaci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Utnij sąsiadce, (za darmo) ewentualnie pogadaj z jakimś grabarzem.( trza dać na litra)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

http://manczak.republika.pl/index.html

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Nie odróżniam tych ras, dla mnie jest to maleńkie cudo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

weź ty kuźwa nie 'lecz' swoich 3 centymetrowych kompleksów na forum bo i tak każdy wie o co chodzi jak to czyta.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

@emija
Skoro potrzebuje pilnie to jedynie wpłaty indywidualne wchodzą tu w grę. Na jeden procent fundacje czekają ponad pół roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

mateusz potocki jak bym czytał opowieści z mojego życia za kawalera haha oj działo sie działo :))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Świat według PiSu wszystko za darmo a później druga Grecja;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

za kawalera się działo a jak się skonczyło Zbychu..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Informujemy, że awaria w komorze ciepłowniczej przy ul. Piłsudskiego (przy Hotelu Pielęgniarek) została usuniętą. Podawanie czynnika grzewczego na wyłączoną sieć rozpoczęło się o godz. 13.20. Do mieszkań ciepła woda i ciepło do kaloryferów powinno dotrzeć w ciągu kilkudziesięciu minut od włączenia. Przy dużym rozbiorze ciepłej wody w poszczególnych obiektach ciepła woda może docierać z opóźnieniem. Również ciepło w centralnym ogrzewaniu na wyższych kondygnacjach może pojawić się z opóźnieniem, szczególnie, że temperatura zewnętrzna jest dodatnia (plus 2,10C) i co za tym idzie automatyka pogodowa węzłów cieplnych na poszczególnych obiektach nie pozwala na przesłanie w instalacjach wewnętrznych wyższej temperatury czynnika grzewczego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

nudno na forum czy nikt nie otwiera w lomzy nowego biznesu byloby przynajmniej byloby na co ponarzekac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

oj oj oj a czemu tylko ponarzekac??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

mnie właśnie przyszedł do głowy genialny pomysł :

otworzyć w Łomży hipermarket z dewocjonaliami i moherowymi beretami, jak myślicie będzie zapotrzebowanie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

debi40 jeśli możesz to daj zdjęcie suni i chociaż krótki jej opis,mogę zrobić jej ogłoszenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Mówisz chyba o darmowym skupie moherów? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

na sezon zimowy zamierzam wymyslic cos innego...jak na razie szukam pomyslu....moze jakis uzywak/outlet w jednym...z ciuchami dobrych marek...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

ooooooooooooooooooooooooo fantastyczny pomysl:)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

ja polecam studio fryzur Estetica an Hipokratesa. fajny wystrój ( kominek), miła obsługa. Chłopak potrafi doradzic i produkty ma dobre. ja tam jestem zadowlona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

znaczy wiesz ja tak chce zrobić tylko górę a dół z pokojami, u mnie to by nie przeszło bo latem to ja mam taką rotacje przyjaciół na chacie ze muszą mieć swoje pokoje do spania

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

http://www.youtube.com/watch?v=QKUkH0SlFLg POLICJA ARESZTUJE DONALDA TUSKA. CAŁY FILM

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

http://www.youtube.com/watch?v=QKUkH0SlFLg POLICJA ARESZTUJE DONALDA TUSKA. CAŁY FILM



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

fiu fiu;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Dodam tylko, że żadne wpuszczane i wstrzykimane do zamka odmrażacze, płyny smarujące itp nie pomagają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

mkp zle Ci nie mowie w rzezni skore masz prosto od producenta najlepszo i najtanszo ..

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 500 zł na pierwsze dziecko !

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org