poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ksiądz od Srebrnej koperty wyjechał do San Escobar

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz od Srebrnej koperty wyjechał do San Escobar

Qwa mać--siedzi ich tam około 100 osób na wszystkich piętrach--PYTAM--CO ONI TAM DO CH... ROBIĄ ??? TO PRZEKRACZA WSZELKIE GRANICE !!!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz od Srebrnej koperty wyjechał do San Escobar

ludzie, w każdym normalnym środowisku podaż jest odpowiedzią na popyt, a tu nie ma zapotrzebowania, próbowało już wielu i się przejechali,
Łomża to dziwne miasto gdzie głównie mieszkają potomkowie roztrząsaczy gnoju a takim to nic nie jest potrzebne, nie zasługują na coś dobrego, bo do szczęścia wystarczy im najzwyklejsza garkuchnia wg zasady " wełna nie wełna, aby du.pa była pełna ", oby szybko, tanio i dużo,

a te kila osób które, mogłyby być potencjalnymi klientami to nie zapewnią rentowności przedsięwzięcia

bez urazy, ale mądrzejsi i poważniejsi od Was inwestorzy też widzą co tu jest grane i nie wchodzą w to drobnomiasteczkowe, zaściankowe i bidne społeczeństwo,

osobiście jestem jak najbardziej za każdą inicjatywą, czy to społeczną czy gospodarczą, która rozrusza to miasto, niech powstaje jak najwięcej ciekawych i dobrych lokali," od przybytku głowa nie boli",

każdemu, szczerze życzę powodzenia, ale jestem realistą i obserwując rynek, (a jestem w temacie), to uważam, że tylko osoba niezorientowana i z brakiem instynktu samozachowawczego, ze skłonnościami do samodestrukcji odważy się tu inwestować,

powodzenia, ryzykujcie i inwestujcie ! może coś w końcu wypali w tej dziurze,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz od Srebrnej koperty wyjechał do San Escobar

Witam!! wiecie może gdzie można kupić, nilegalnie oczywiści olej opałowy, kupie każdą ilość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz od Srebrnej koperty wyjechał do San Escobar

http://www.youtube.com/watch?v=DFLoY7y9GhA&feature=related





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz od Srebrnej koperty wyjechał do San Escobar

Szybszego jak do 20 mb w Łomży nie ma. A w tych okolicach nawet netu do 20 mb nie ma. Weś z cyfrowego polsatu do 100 mb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz od Srebrnej koperty wyjechał do San Escobar

Witam czy wie ktoś z Was czego to może dotyczyć?


Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: BlueScreen
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje o problemie:
BCCode: d1
BCP1: 0000000000000010
BCP2: 0000000000000002
BCP3: 0000000000000000
BCP4: FFFFF88004DC913C
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1


Nadmienię tylko, że wszystkie sterowniki mam zaktualizowane, więc problem dotyczy raczej czegoś innego. Gdyby ktoś wiedział, o co chodzi to proszę o pomoc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz od Srebrnej koperty wyjechał do San Escobar

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ksiądz od Srebrnej koperty wyjechał do San Escobar

Bajki opowiadasz.Przy prędkości wiatru powyżej 7m/s zalącza się tylko hamulec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org