czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ale beka

Owszem bulwersuje mnie to, bo widzę, że nie tylko w tym temacie, ale każdą osobę/firmę nie znając wersji obu stron, słuchając i czytając opinie innych, potraficie zdeptać i zmieszać z błotem.

Nie jestem z bliskiego otoczenia pana doktora, jednak wystarczająco blisko żeby znać obie wersje. A może Ty jesteś z otoczenia p. Mańczaków?

Skoro zezowate szczęscie jesteś taki/taka wzruszony/a historią tej rodziny to pomóż im i nie siedź bezczynnie wypisując głupoty na forum, bo tak im nie pomożesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale beka

lepiej patrys78 sie dowiedz ile na tym zarobil :P mi tam go nie szkoda, jak winien to zamykac i tyle. Szczerze watpie ze cos mu zrobia, bo to rzady Tusku Tusku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale beka

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale beka

Najlepiej jakby był taki klub 2 lub 3 razy w tyg trening pod wieczór w łomży
Z góry dzięki;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale beka

Drogeria Natura obok Alior Banku, razem z olejkiem 9,99zł. Niedawno kupowałam :) był olejek waniliowy i pomarańczowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale beka

http://www.youtube.com/watch?v=b-TzguHJKxY
Romeo i Julia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale beka

proponuję szybki test :

Kto z Państwa, tak polubił p, henia, że zakładając iż w programie nie byłoby udziału p.Mańczaków oraz nie byłaby przedstawiona sprawa tych chorych chłopców, wysłałby sms-a na rzecz realizacji mrzonek doktorka, ażeby sfinansować mu jego PRYWATNY biznes?

PS: jeżeli , tak, to proponuję żeby henio podał na forum swój prywatny nr. konta bankowego, na pewno przydadzą się jakieś datki, bo na taką klinikę to potrzeba dużo szmalu. Niekoniecznie zdobytego w uczciwy sposób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale beka

Hej mam pytanie ma ktoś może z was chwyty na piosenkę Boys- Anulka i może mi podac? szukam w necie i nichujutki nie znalazłam ;(





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale beka

ja byłam w lutten w tym roku koło vechty sezon był badziewny zbiory tylko zależą od pogody...i duzo osób było z łomży i okolic :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale beka

na górze przy starym dworcu jest sklep z takimi akcesoriami i nie tylko polecam duży wybór i dobre ceny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale beka

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale beka

wpadaj dzis o 19 na salke na alei legionow przed milesiem i cube sa oswietlenia i tam od szczytu wchodzi sie do takiej jakby piwnicy. fajne treningi sa :) treningi 2 razy w tyg o 19



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale beka

Witam
... idź do pracy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ale beka

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org