sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
12 lat temu był taki \"twór\" o nazwie Chrześcijański Ruch Samorządowy, a na liście do sejmiku ... Agnieszka Barbara Muzyk

trzeba nauczyć się języka polskiego zanim się takie tematy rozpoczyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 lat temu był taki \\\"twór\\\" o nazwie Chrześcijański Ruch Samorządowy, a na liście do sejmiku ... Agnieszka Barbara Muzyk

po co dzwonisz do rodzicow omg

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 lat temu był taki \\\"twór\\\" o nazwie Chrześcijański Ruch Samorządowy, a na liście do sejmiku ... Agnieszka Barbara Muzyk

Jeśli jestes zainteresowana suczką labrador ma 8 tygodni koloru biszkoptowego to zapraszam:kontakt:magda_310@wp.pl okolice łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 lat temu był taki \\\"twór\\\" o nazwie Chrześcijański Ruch Samorządowy, a na liście do sejmiku ... Agnieszka Barbara Muzyk

160tyś zł na jakieś 8-10 lat

kuła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 lat temu był taki \\\"twór\\\" o nazwie Chrześcijański Ruch Samorządowy, a na liście do sejmiku ... Agnieszka Barbara Muzyk

o moj dobry panie boze....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 lat temu był taki \\\"twór\\\" o nazwie Chrześcijański Ruch Samorządowy, a na liście do sejmiku ... Agnieszka Barbara Muzyk

P.A. dzięki za informację:) Troche się uspokoiłam. W barfie obróbka cieplna nie wchodzi w grę, karmi się mięsem tylko surowym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 lat temu był taki \\\"twór\\\" o nazwie Chrześcijański Ruch Samorządowy, a na liście do sejmiku ... Agnieszka Barbara Muzyk

MAM NOWE,JEANSOWE SPODENKI FIRMY GAP NA 18 MSC.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 lat temu był taki \\\"twór\\\" o nazwie Chrześcijański Ruch Samorządowy, a na liście do sejmiku ... Agnieszka Barbara Muzyk

xxxANGELxxx nigdy nie chciałam być blondynką i nigdy nie zejdę do tego koloru ,chciałam mieć brąz jasny i mam ,nie wiem w jakim stanie bym miała jak zeszłabym na blond w każdym bądź razie mam śliczny brąz i jestem zadowolona .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 lat temu był taki \\\"twór\\\" o nazwie Chrześcijański Ruch Samorządowy, a na liście do sejmiku ... Agnieszka Barbara Muzyk

A Szczebiotka się pokręciła za śmiechu i nie powiedziała, co chce jej córka :) Mnie na prezent interesowało by coś praktycznego, coś w stylu zmywarki albo odkurzacze piorące ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 lat temu był taki \\\"twór\\\" o nazwie Chrześcijański Ruch Samorządowy, a na liście do sejmiku ... Agnieszka Barbara Muzyk

władziu :):)
A o kulturze rozmowy to w tych twoich bajkowych wersetach nigdzie nie napisali ??
Bak przeciwwagi słownej uzupełniać epitetami uczy twoja księga z Tysiąca i Jednej Nocy??
Takich jak ja wpuszczaję wszędzie tam gdzie przebywaja normalni ludzie :):):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 lat temu był taki \\\"twór\\\" o nazwie Chrześcijański Ruch Samorządowy, a na liście do sejmiku ... Agnieszka Barbara Muzyk

Jeżeli chodzi o BMW młodsze to jazda nimi jest zaje***** i przyjemna . Jeżeli chodzi i te starsze tuning wiejski to zgadzam się z twoimi słowami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 lat temu był taki \\\"twór\\\" o nazwie Chrześcijański Ruch Samorządowy, a na liście do sejmiku ... Agnieszka Barbara Muzyk

http://magiastorczyka.wordpress.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 lat temu był taki \\\"twór\\\" o nazwie Chrześcijański Ruch Samorządowy, a na liście do sejmiku ... Agnieszka Barbara Muzyk

W tym linku są 3 gatunki pokazane :)
Ostatnio widziałam żółte Oncidium w kwiaciarni na Kazańskiej (od strony szpitala). Możesz też zajrzeć do tej mieszczącej się od strony Piłsudskiego, obok apteki.
Phalaenopsisy, Oncidia (zwane potoczne Cambrią), Dendrobia i Cymbidia (ich nie polecam, trudno je po przekwitnięciu "zachęcić" do kwitnienia) mają zawsze w Marzeniu, często tez żółte. Zapytaj właścicielki kiedy będzie dostawa i najwyżej poproś, by Ci odstawiła na bok jedną sztukę. Prawie wszystkie storczyki mam od niej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 12 lat temu był taki \\\"twór\\\" o nazwie Chrześcijański Ruch Samorządowy, a na liście do sejmiku ... Agnieszka Barbara Muzyk

Każda dekoloryzacja niszczy włos, to prawda, jednak to również zależy od tego jakich preparatów używa fryzjerka jak i od jej kwalifikacji oraz od pielęgnacji włosa.
Mówi się, że malowanie włosów na bardzo jasny blond je niszczy. Ja zainwestowałam w bardzo dobre kosmetyki do pielęgnacji (nie sklepowe), dbam o nie i zarówno fryzjerki jak i koleżanki nie mogą się nadziwić jakim sposobem mam tak zdrowe i ładne włosy.
Sama miałam raz dekoloryzację, jak koleżanka ucząca się na fryzjerce "testowała się na mnie" i wyszedł jej rudy zamiast blondu. Włosy się zniszczyły, to prawda. Jednak po saunie, kapsułce oraz odpowiedniej pielęgnacji po dwóch tygodniach włosy były już ładne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org