piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marsz Niepodległości 2018

czarmon od 2008 prowadzone sa w Polsce dzialania majace na celu zapobieganie chorobie. Kazde mieso w ubojni musi byc przebadane, do tego przy trzodzie sa szczepienia i okresowe badania, wszelkie chore i podejrzane sztuki usuwa sie z hodowli. Na podlasiu juz dawno nie bylo zachorowan i w calej Polsce wszystko dobrze sie trzyma, takze spokojnie mozesz kupic wieprzowine, jezeli sie tak obawiasz to poddaj ja obrobce cieplnej. Nie sluchaj tego, co wszyscy mowia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

Ogłoś się na http://www.zlomzy.pl Polecam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

Zasrales sie Blazen,czy co?
Wogole sie nie odzywasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

lauracrow1 moja mama pracowala w zlobku , ktory byl jeszcze na ul.Bernatowicza. Potem na Wojska Polskiego i mial filie na Slowackiego -----jak teraz jest ,zabij mnie ale nie wiem??!Widze ,ze zostal przeksztalcony na przedszkole.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

Wszystkie psy już nakarmione,a niektore znalazły swoje domy.Suuuuuper.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

Witam, czy ktoś może się orientuje gdzie można w Łomży dostać aureolę dla dziecka? Objeździłem już pół Łomży i wszędzie wyprzedane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

On nawiązał do tego, że Murzyni lubią grube zadki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

na Hali targowej zawsze jest duży wybór kurtek. i szkoda że lumpeksy odpadają, mój nosi kurteczkę firmy next kupioną na ciuchach za 6 zł i była z metkami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

Witam.Czy znacie w Łomży kogos UCZCIWEGO od kogo mozna pożyczyć większą sumę pieniędzy na procent??Na dłuższy okres czasu???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

Jak wielką sume?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

W ZYCIU SA DOBRE I ZLE CHWILE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

nie wynajmuj mu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

Szukam domu dla ślicznej ok. 2 letniej suni, Ami to malutki piesek, ale o wielkim choć nieszczęśliwym serduszku. Ami mieszka w schronisku dla zwierząt w Radysach, rozpaczliwie szuka kontaktu z człowiekiem i czeka aż ktos ją pokocha i zabierze ze sobą do domu. Psinka jest malutka, ma ok 30-40 cm wzrostu i jej potrzeby też sa niewielkie, będzie wdzięczna za garstkę karmy dziennie. Jesli znajdzie sie ktoś, kto zechcialby przygarnać ślicznotkę, chętnie przywiozę ją na miejsce. Kontakt : moni.13@wp.pl GG 36116107





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

prosiłam o normalne, ale jak ktoś zepsute mięso naładuje saletrą, że, aż w gardle drapie. to stracą szybko markę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

starość nie radość, wiele rzeczy może być zepsute, nawet pies.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej :
Autor: Andy C (176.31.202.---)
Data: 19-12-11 18:43

Mr_Andrzej Panie robisz z siebie męczennika walki o "Prawdę" a najbardziej jęczą Ci co chcieli innych oszukani a sami zostali oszukani. Człowiek uczciwy z honorowy nie skamle w każdym "poście" tylko wyciąga wnioski ze swej porażki .

_________________________________________________________

Taa
Czy Paradoks Kłamcy w Kościele Rzymskokatolickim jest możliwy na przykład na Podlasiu ?

Jaki tu Kościół taka tu "Jego" Prawda i takie tu Jego nie tylko moje bolesne donośne wyraźne. Widać tu skamlenie "w każdym poście" nie tylko moim aby cały Kościół na Ziemi Łomżyńskiej wyciągnął wnioski ze swojej niewątpliwej porażki / sukcesu *

* Niepotrzebne skreślić skreślone leczyć.

Czy Paradoks Kłamcy w Kościele Rzymskokatolickim jest możliwy na przykład na Podlasiu ?
1)
Kapłani ukrzyżowali Jezusa i Apostołów i sami głoszą Ewangelię.
Przez wieki głoszenie prze kapłanów tej Ewangelii było nieewangeliczne.
Kościół * został rozerwany na strzępy a ludzie zaczynają odwracać się od Kapłanów. Kapłani rozpoczynają Nową Ewangelizację (?) [b/] A co ze starą ewangelizacją ? Zmieniła się Ewangelia - Jej interpretacja ? Wobec tego czym była poprzednio i czym jest obecnie skoro nie jest tym samym i ma inne "nowe" cele, metody itp. itd.

* Kościół głoszony jest jako mistyczne ciało Jezusa gdzie On jest Głową a katolicy członkami. O czym świadczy kiedy ciało postępuje nie zgodnie z zamysłami głowy (nauką Jezusa - Ewangelią) ? (ciało ma nie poklei w głowie czy jest sterowane jak kukła przez inne Ewangelizacyjne Kapłańskie głowy )

2)
Podobna sytuacja z komunią w Sokółce.

Biały komunikant podczas konsekracji staje się w cudowny eucharystyczny sposób przeistoczony w Prawdziwe Ciało Jezusa. Pod tym wezwaniem kapłan udziela ludziom komunii a raczej ją im przynosi.

Nagle w Sokółce cud. Komunikant który już raz stał się najświetniejszym sakramentem - Ciałem Jezusa staje się nim ponownie (?) i całkowicie różnym i odmiennym od pozostałych Prawdziwych Ciał Jezusa (Komunikantów) oraz od tego Prawdziwego Ciała Jezusa którym sam był wcześniej. Albo coś czymś - kimś jest albo nie jest. Bo jeśli staje się czymś - kimś, czym nie było wcześniej to czym było wcześniej skoro nie było Tym czym się stało.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

och, czemu was nie kładą, fajne te wasze studia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

taa
Człowiek całe życie uczy się na błędach którzy wszyscy popełniają jak efekt domina powielając ciągle te same akty zdeprawowanej wiary przed którymi nikt już nikogo nie ostrzega poza Jezusem i Jego świadectwem autentycznej Prawdy wiary.

Dobrze się uczyć na cudzych błędach a nie na swoich.
Gdybym nie był wychowany w ślepym posłuszeństwie kapłanom Rzymskokatolickim to od samego początku nauczony przykładem Jezusa i apostołów omijał bym podstępnych Kapłanów z daleka.

Oni nie mają Boga w sercu i stają się Ludźmi bez Bożego serca i rozumu dla Kościoła któremu przewodzą na swoja modłę.

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

A JEZELI KTOS NIE MOZE stosowac anty hormonalnej... nie jestem dzieciakiem tylko dojrzala kobietą i chyba forum to nie jest tylko do 18 lat chyba ze ty FROTKA tyle jeszcze nie masz i nie wiesz co to jest sex albo stosujesz niezawodne prezerwatywy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

jezeli mowisz o BigBeacie to jest na Lakowej w Konarzycach, wczesniej mieli na legionow. Wybor najlepszy i co najwazniejsze, ceny nie sa z kosmosu i zawsze mozna sie dogadac co do ceny, a jak czegos nie ma to za 2dni jest. Od kilku lat jestem klientem tego sklepu i polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

ani hiszpański ani portugalski:) zgaduj dalej jeżeli masz ochotę i nie szkoda Ci czasu;)

widzę, że etymologia mojego nika jest bardzo interesująca, DLATEGO się cieszę, że zapewnia tyle radości :)
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

Oj, chyba nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi, dziecko drogie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

W odniesieniu jak wyżej.
"Kościół naszym domem"
To obecne hasło Nowej Ewangelizacji lansowane i wmawiane ludziom przez biskupów w Polsce.

Według Starej Ewangelizacji Kościół był uważany za mistyczne ciało Jezusa.

Przez wielu uważany był za Bożą rodzinę ustanowioną pod krzyżem w ostatnich słowach Jezusa dotyczącego jego matki i ucznia.

"Kościół naszym domem" - Kto wymyślił to hasło kalecząc właściwą konotację Ewangelii.

O jakim Kościele - kościele, jakim czyim domu to hasło stanowi komu i czemu tak naprawdę biskupi służą niosąc wypaczające Oryginalną Ewangelię krypto treści arcykapłańskiego relatywizmu religijnego budowane na nauce Jezusa którego zaszczuli.

Kim czym jest Kościół sprowadzony do "ukrzyżowanej" Nieruchomości - głównym bohaterem - aktorem - postacią religijnego pogrzebu celebrowanego przez arcykapłanów

Komu i czemu Jezus przynosi zmartwychwstawanie tej również Łomżyńskiej Kościelnej umartwionej na modlitwie powalonej krzyżem - ukrzyżowanej "nieruchomości" ( Zwłok Kościoła na Ziemi Łomżyńskiej )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

a w barze tam gdzie kiedyś była Alicja, przy pogotowiu, też porażka... Moja znajoma miała tam Wigilię z roboty, składali sie po 30zł - podali śmierdzące ryby, kluchy i barszcz z torebki do popicia.... Już nigdy więcej za tą cenę nie zrobią tam wigilii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

dla jednej osoby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

tak jak twoja kobieta czesio?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

a nie interesuje pokój?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

A może w Moherowych Batalionach by się coś dla Ciebie znalazło??

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

hahahaha :) dobre dobre berta :):)
czesio przefarbuj się bo żółte w oczy razi !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

Może ktoś ma do odsprzedania tabletki Sylvie30?

zuzia_fruzia77@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

Gdzie w naszej ŁOMŻY można dostać ( o ile wogóle :)) takie ubrania?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

zapadła w sen zimowy;)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

Lub przyniesc na Partyzantów 82 do łomzynskiego koordynatora akcji Zakretki.info lub do WSA na pierwsze piętro.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

Czy sobota jest uznawana na zwykły dzień?
Ja w soboty do szkoły nie chodzę, chyba że ty uczusz się zaocznie i to we wigilię.
Jak dojeżdżam codziennie z Jarnut to widze ilu pasażerów jeździ. W dni szkone to jak cię mogę a w weekendy jak sama nazwa mówi "łykient" to się bawi i imprezuje.
Po wizycie Mikołaja idę na imprezke toć to sobota nonie.
A ty idziesz na pasterkę??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marsz Niepodległości 2018

nie bzdura sam stosuje wyzej wymieniony patent od 3 lat i mam tylko 2 mandaty za predkosc na kwote 800 zl :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org