środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bernadeta KRYNICKA już atakuje Lecha KOŁAKOWSKIEGO, oj będzie się działo ...

Witam . Gdzie mogę dostać żółtą duża orchidea.. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta KRYNICKA już atakuje Lecha KOŁAKOWSKIEGO, oj będzie się działo ...

Jeszcze Tamara bidulka sobie nie pojadła :(

http://tablica.pl/oferta/tamara-ze-schroniska-w-gdyni-IDzz1x.html

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta KRYNICKA już atakuje Lecha KOŁAKOWSKIEGO, oj będzie się działo ...

W centrum katolickim :)) wiek tu niema znaczenia i imprezka bezalkoholowa ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta KRYNICKA już atakuje Lecha KOŁAKOWSKIEGO, oj będzie się działo ...

masz nasrane :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta KRYNICKA już atakuje Lecha KOŁAKOWSKIEGO, oj będzie się działo ...

Marzenie lub kwiaciarnia w kauflandzie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta KRYNICKA już atakuje Lecha KOŁAKOWSKIEGO, oj będzie się działo ...

Próbowałam i moim zdaniem jest smaczna. Sos czosnkowy gęsty, aromatyczny pychota. Na pewno jeszcze tam wrócę :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta KRYNICKA już atakuje Lecha KOŁAKOWSKIEGO, oj będzie się działo ...

wyrazy współczucia :) .. i jeszcze chcesz to uwiecznić :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta KRYNICKA już atakuje Lecha KOŁAKOWSKIEGO, oj będzie się działo ...

o ludzie :D:D to TY masz szukać,przeglądać linki,oni mają dużo roboty i nie muszą szukać na siłę (no chyba,że są słabi i maja mało zleceń)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta KRYNICKA już atakuje Lecha KOŁAKOWSKIEGO, oj będzie się działo ...

...najlepiej jest porównać jak wesela były w rodzinie lub u znajomych, obejrzeć film i wtedy zdecydować.... kto trafił w mój gust...
Odnośnie terminów, mój kolega zajmuje sie juz dośc długo nagrywaniem i na 2012r. ma już niewiele terminów wolnych.
Tak to wygląda... także dla jednych jest czas, a dla drugich za późno...
TO NIE REKLAMA, TYLKO INFORMACJA- nie podaje żadnych namiarów, ani nazw firm które się tym zajmują.
..."czarny13"- wejdz w google i poszukaj Łomża i okolice, zawsze kogoś znajdziesz....
Dziś firmy, których nie ma w internecie nie istnieją... taka jest rzeczywistość. Powodzenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta KRYNICKA już atakuje Lecha KOŁAKOWSKIEGO, oj będzie się działo ...

Ja tam u znajomych będę się bawić. Zamiast wydać 400zł to za tę kasę będę miał pełno jedzenia, flaszkę i jeszcze na drugi dzień na kaca się zostanie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta KRYNICKA już atakuje Lecha KOŁAKOWSKIEGO, oj będzie się działo ...

„Niebieski dziurawy kondonie” ‘ myślę że ci to nie ubliża, a nawet pewnie poczujesz się zaszczycony.
Gdzie ty możesz chodzić na uciechy, z lejkiem na głowie? Gdzie takich wpuszczają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bernadeta KRYNICKA już atakuje Lecha KOŁAKOWSKIEGO, oj będzie się działo ...

Jezus też przebywał z takimi Ludźmi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org