środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy Wałesa,

jestem ciekawa czy ktorys z piszących wie do czego ten guzik stop? Jest bardzo praktyczny , no ale czekam!!!!!!! a te stare baby były niedawno młode! -wszystko przed wami młodzieniaszki - a czas bardzo szybko leci

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Aha, i jeszcze dodam, żeby uprzedzić totalną krytykę Panów socjalistów:

oczywiście, że osoby skrzywdzone przez los winny otrzymywać opiekę od państwa niezależnie już od tego, czy mogły podjąć nauki i w jakiś sposób zaistnieć na rynku pracy.

I specjalnie dla maćka: nie jestem kodeksem pracy :) chociaż o nim tu mówię w złym świetle.

Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Właśnie wycofujesz się ze swego 1 grudnia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Ptysiu 91 padam na kolana przed twoją matematyką...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

mikan klęczymy oboje (obaj ?) :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Plujecie na wszystkich, których wskaże wam palcem prasa i telewizja.
Rozczaruję was hieny przebrzydłe.
Dziennikrze jakoś nie powiedzieli, że gość był operowany na wyrostek, a zmarł z powodu wylewu tętniaka tętnicy brzusznej. Majtki zachciało mu się zakładać po operacji.
Z tętniakiem pacjemt do nikogo się nie zgłaszał i tętniak nie był on rozpoznany, a został odkryty po śmierci. Nie był to więc błąd w sztuce lekarskiej.
Pani dokór, owszem pić nie powinna, tyle, że świadkowie, i to w nieoficjalnych rozmowach, twierdzą, że operowała na trzeźwo. A potem było pożegnanie pracownicy.

Miała pecha Pani Wanda. Po prostu

Wiem, zaraz oberwę, ale wiem co piszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

A może by tak z ruskimi pogadać...., wiecie te kilka naboi i po sprawie.... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Została rozbudowana w 1998 przez Adolfa Hitlera. Cegły nosił Adam Mickiewicz, a schody wylewał Kopernik.

ptysiu91: Brawo DOWN!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Ja nie zamierzam głupieć na starość ;-)))

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Ptysiu skoro jesteś takim ekspertem to może się wypowiesz się bardziej szczegółowo?
-->malachit - klęczymy oboje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Najpierw się naucz pisać, analfabeto.
Przeczytaj co napisałeś:

"Chciałbym abyście pisali tu pisali o waszych popisach w szkole, czyli co sie dzieje po zebraniu"

Bezsens.
Nawet w nazwie tematu zrobiłeś błąd.
Wywiadówka przez "u", ROTFL.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

ps. przepraszam z podwójne "się" powyżej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Zaraz się okaże, że jego śmierć to wina niekorzystnego układu planet...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

On pewnie liczy na sensacyjne wiadomości typu: dostałem po tyłku, ewentualnie: mam szlaban albo bardziej drastycznie: zabronili mi oglądać telewizję/korzystać z kompa! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Łomża z oddali...

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

ptysiu pała :D

ROTFL przez WIELKIE "R"

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

KiLeR: odwiedzimy jutro ptysia? Pokonwersujemy z nim chwilkę... Co Ty na to? Trzeba szukać nowych kolegów na poziomie, buehehehehe.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

No cóż, każdego kręci co innego... Różne sa zboczenia.

"Jeden lubi chłopców, drugi pomarańcze"

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

na mnie tez poczekajcie :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

hehe... kamilo dastał kare albo szlaban, ja nie mam przeżyć po wywiadówkach bo mój brat nanie chodzi i tylko mnie upomina he ;-)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Ale masz gadane Malahit no no.Lepiej ty się weż za coś innego np pozwiedzaj sobie jakieś ciałko płci przeciwnej bo te twoje gadanie mi już zbrzydło.
Jedziesz jak byś gadał z płyty na okrągło to samo powtarzasz!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

MrS poważnie ?? o której ?? to ja się przejade tam chce zobaczyć ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,


Pt-80 a jaki berecik nosisz?z antenką?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Chodzi mi o to że napewno nie bylą wybudowana w 1953 roku !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

MrS podejrzewam, ze nikt nie planuje glupiec na starosc. Podejrzewam tez, ze Twoj organizm moze nie pozostawic Ci w tej kwestii wielkiego wyboru niestety. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze z wiekiem czlowiek uczy sie coraz wolniej, a technika idzie do przodu coraz szybciej... Wyobraz sobie, ze wiele tych staruszek pamieta pewnie czasy jak ulicami Lomzy smigaly furmanki a nie samochody, a o telewizji, nie wspominajac nawet o czyms takim jak komputer, nikt za bardzo nie slyszal... A teraz lamiglowka dla mlodego, zdolnego szybko uczacego sie czlowieka ;) Sprobuj sobie wyobrazic, jak moze wygladac nasza rzeczywistosc za 60 lat... Moge spokojnie zalozyc, ze pojawia sie rzeczy, o jakich teraz Ci sie nie snilo i ciekawe jak bedziesz za tym wszystkim nadazal. Ci starzy ludzie tez kiedys byli mlodzi, bystrzy i swietnie rozumieli otaczajaca ich rzeczywistosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Zamotał sie chłopak :)

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,


Halina i Malachit a wy w jakim wieku?O niektórych mawiało sie że w wieku balzakowskim a Warszawie że ktoś jest wieku trolejbusowym(pytanie dlaczego?)Pozdrawiam.

P.S.Jam też nie młodzian.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Ja na samo dzień dobry, bym ci kamilo radziła do słownika zajrzeć=) Bo problemy chłopie z gramatyką to Ty masz i to niemałe=) Zresztą tylko nie to bym Ci radziła poprawić=) I jak po wywiadówce? Tata zajrzał, gdzie trzeba? Czy jeszcze nie?
Ja sama przed chwilą wróciłam z wywiadówki brata i moje uszy to chyba jak u słonia wyglądają. Aż się boje w lustro spojrzeć. Powiem jedno: gdzie te dzieci się wychowują? Chyba ulica to miejsce, gdzie poznają "kulturę"!!! Bezczelność, chamstwo i brak szacunku to to, czym mogą się poszczycić. I to niestety nie są już tylko poszczególne przypadki... Wyjątkami są Ci, co wiedzą, czym jest szacunek... Smutne, ale prawdziwe...
Pozdrawiam=)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

W prywatnej firmie (nie mówiąc o szpitalu) nawet przyjscie "wczorajszym" jest równoznaczne ze zwolnieniem natychmiastowym.Pozegnania pracowników wyprawia się w knajpie a nie na oddziale szpitalnym.Mówienie o pechu pani Wandy jest co najmniej niestosowne.Powinna być zwolniona dyscyplinarnie natychmiast.Ale jak wiadomo ujdzie jej to na sucho jak wszystkim pijaczkom łomzynskim tym z układu.Szpitalem rządzi AWS -bis i wiadomo ze kruk krukowi oka nie wykole a Ku..a k...ie łba nie urwie.Pozdrawiam-jeszcze nie pacjent ale juz z duszą na ramieniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

ptysiu zgodzisz sie na małe odwiedzinki z herbatką w programie :) ??

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Czy to jest synagoga z II połowy w., zniszczona w 1939?

Ps. Przepraszam, ale nie mam żadnej zagadki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Zagadka bez zdjęcia.

ul. Sikorskiego (dawniej różnie): kiedy powstała? w jakim celu? jak wyglądała pierwotnie? Pełna odpowiedź zawiera poprawne odpowiedzi na te trzy pytania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Skoro już jesteśmy przy kierowcach i ich zachowaniu się na przejściach dla pieszych, to irytują mnie kolesie, którzy na Piłsudskiego przy Konstytucji próbują się załapać przed czerwonym światłem i gdy mają żółte, to jeszcze przyśpieszają. Tylko baranki boże nie wiedzą, że żółte na tym przejściu trwa wyjątkowo krótko i w efekcie gdy piesi wchodzą na "swoim" zielonym, to po palcach przejeżdżają im jeszcze auta... Kilkukrotnie zwracałem uwagę na te światłą naszejkochanepolicji. I co? Groch o ścianę...


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Autor: majorka (80.240.165.---)
Data: 01-12-05 10:01

(...) Trzecia ciekawa sprawa - nastolatki, czy ktoś potrafi mi wyjaśnić dlaczego te dziewczyny przechodząc przez przejście nigdy nie patrzą czy samochód się zatrzyma zawsze głowę maja odwróconą w druga stronę albo wysoko zadarty podbródek. Czy to jakiś trik nerwowy ? ;) Czy może jakaś moda - nigdy nie rozglądaj się czy coś jedzie?

...jak już umierać to z godnością i wysoko podniesioną głową! hehe


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Ów tunel jest niczym innym jak ...... kanałem ściekowym:) Odchodzi od fortu i dochodzi TYLKO I WYŁĄCZNIE do Narwi:)

Interesuję się tym od "jakiegoś" już czasu. Moja praca dyplomowa jest właśnie na ten temat. Podpieram się też pracą magisterską znajomego, którą to napisał o piątnickich fortach i lewobrzeżnych umocnieniach Narwi w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

a poza tym jak ktos bedzie widzial na wlasne oczy wypadek z ofiarami smiertelnymi to sie nad wszystkim gleboko zastanowi i nad swoja jazda rowniez :(czego nikomu nie zycze

uczciwość i prawda to najważniejsza rzecz


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Wałesa,

Witajcie.
Co się dzisiaj działo na Starym Rynku i w jego okolicach? Policja zablokowała centralny punkt miasta praktycznie z każdej możliwej strony. Nie było możliwości wjazdu (wypuszczano tylko wyjeżdżających). Widziałem także kilka wozów straży pożarnej i karetkę pogotowia...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org