niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chrzanowski wspierany przez KLER

Adamos czy ty musisz każdy temat rozpieprzać. Jest załozony w celu dyskusji o osobistych odczuciach, a nie o tym, co jest sprawą właściciela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski wspierany przez KLER

@Adamoxxxx – ja Ci odpowiem za Nią – Skłodowska. I znów facet musi pomagać”kobieto puchu marny”;)
Ja nie twierdzę że kobiety są upośledzone!!
Niestety! ale nie można, sztucznie zapłodnić kobiety, bez udziału żywego męskiego plemnika{ czy jak tam się to zwie} może się mylę?

Choćbym ciemną doliną kroczył zła się nie ulęknę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski wspierany przez KLER

Oksana widzę że zostałaś osaczona przez tzw. mężczyzn... Prawda jest taka że jest tu dużo inteligentnych kobiet .. tylko w tej chwili są zajęte czynnościami codziennymi typu praca porządki w domu a takie typy odstraszają bo nic nie wnoszą do postu tylko się czepiają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski wspierany przez KLER

to wlasnie moje osobiste odczucie

money

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski wspierany przez KLER

Nie traktuje z gory, ja jestem na gorze i nic na to nie poradze :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski wspierany przez KLER

@oksana – Dzięki za uznanie :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski wspierany przez KLER

adamosxx Maria Curie Skłodowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski wspierany przez KLER

adamosxx dla tego nie wie jak smakuje kawa :):)
Bo nikt nie ma ochoty sie z nim napic :):):)

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski wspierany przez KLER

Hahaha 180 km na Alasce no może na 2 sztukach, zdradziłeś się że jesteś z grona druciaży montujących byle co do wszystkiego i muwiących panie bęzdie ok,to że producent podaje że jest do 150km to jedno a realnie nadaje się on do 90 km,stabilny reduktor to taki co nie przekracza spadku ciśnienia poniżej 0.20 bar
W łomży przeważnie wszustkie warsztaty montyją gotowe Kity od AC w skład kturych wchodzą [Stag 4 Valtek i Alaska]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski wspierany przez KLER

Oksana na pisz do mnie na subhuman5@wp.pl ? :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski wspierany przez KLER

Jeśli Rosmany, CCC czy inne Biedronki buduje inwestor prywatny to jego decyzja, ryzyko i jego włożona kasa. Straci to swoje a my cieszmy sie że coś się buduje.
Obawiałbym sie gdyby to Pan Czerniawski czy Sasinowski czy inny MOSiR coś budował bo wtedy na 100% deficytowe i my podatnicy bysmy do interesu dopłacali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski wspierany przez KLER

adamosxx kobiety chodząc po mieście zastanowią się który to desperat adamoxx:))) boja się Ciebie:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski wspierany przez KLER

wiecie na czym kryzys polega dam przyklad to ze prezes banku mial 300tys na miesiac a teraz 100tys no tragedia z czego on dzieci wyzywi 200tys w plecy to jest po chlopsku pojecie kryzysu to sie k u r wa sluchac nie chce szmaciarzy mediow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski wspierany przez KLER

Tu sroczka kaszkę wżyła
tu sobie ogonek sparzyła
temu dala na łyżeczkę
temu dala na miseczkę
temu dala do fartuszka
temu dala do garnuszka
a adamosxxowi nic nie dala-tylko ogonek urwała i frrrr..poleciała do laska po nowego ptaszka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org