piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

... jak w temacie takiena wage prawdziwe ptasie mleczko z lat 80-90tych ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=27360

wczytując sie dokładnie w program tej uroczystosci dostrzegam tylko opłatek, a moze by tak panie prezydencie po piątce z tych nagrod co pan przydzielil od kazdego dobrowolnie pobrac i jakiejs kapusty z grzybami kociolek postawic dla mieszkancow pod choinką zeby mieli czym ten opłatek zagryżć.
ps. mogą być pierogi jak kapusty nie będzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

Mr Andrzej ta religia to już ci w głowie pomieszała, bo cały czas bełkoczesz i nie wiadomo o co ci chodzi :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

lepiej przemysl czy skorka warta wyprawki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

ja wysyłam na obozy co roku dzieci, mają też ofertę zimową, zadzwoń 86 2157676 i poproś o sprawdzenie ceny, bo w tym już nie pomogę

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

Nie mam skojarzeń mam bezpośrednie parafialne doświadczenia trudne do akceptacji i bolesne dla lokalnego Kościoła który je zamiata pod dywan. Pytanie czy rzeczywiście robi to ze wstydu bo brakuje tu zadość uczynienia

Fałszywi ludzie a nie chrześcijanie - tacy to lokalni katolicy przy jak złodzieje stoją korycie swoich parafialnych interesów.

Roberta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

widziałem na starym rynku, sulima na halach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

plastixal, polecam

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

to miej je dla siebie, a tu zauważ ze temat jest społeczny chodzi o kapuste w garze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

też zauważyłem , że mieszkania tanieją, dobrze bo przy tych zarobkach, to jakaś paranoja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

Pozory wigilijne a nie wigilia głupi baran tylko tego nie zauważy.
Religia pozorów nauczana przez religijnych pozorantów w sutannach na Ziemi Łomżyńskiej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

ceny są różne, jeżeli sprzedawca usłyszy słowo ślub cena będzie wyższa więc nie wypowiadaj tego słowa i poproś o elegancki garnitur np na dwa guziki. pod filarami od ok 500zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

witam wszystkich mam pytanie gdzie najlepiej w lomzy badz okolicy zalozyc gaz do samochodu i jakie sa ceny a autko to hundai coupe 2.0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

Zwierzęta raz w roku w wigilię zaczynają mówić ludzkim głosem i zaraz po wigilii milkną taki tu w Łomży "Folwark zwierzęcy"

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

To jest "Folwark zwierzęcy" więc chodzi o świński ryj wsadzony w religijne koryto biskupa. To bez znaczenia jaka siedzi w nim kapusta z której obie strony mają swoje niespołeczne korzyści teraz i zawsze i na wieki wieków amen.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

wyłuszcze ci pokrotce twoja fobie koscielna: dostrzegasz mikroproblem w skali łomzy a nie dostrzegasz makro czyli w skali unijnych swin. wiec twoje antykoscielne bzdury nic tu nie wniosą

_73_

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

każdy człowiek powinien mieć swój kąt niemożna całe życie spłacać
mieszkania to podstawa życia jak jedzenie
ilu tak naprawdę z naszej pensji pracując we dwoje -mąż żona
zarabiając np.4000zł miesięcznie stać na mieszkanie-startując od zera
kiedyś kwaśniewski obiecywał dużo nowych mieszkań ale niedodał za ile
każde małżeństwo zarabiając 4000zł powinno go spłacić wciągu 10lat
oddając połowe ich pensji a nie 30 lat----------poprostu dno



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

Polecam sklep ,,MAGNAT'' duzy wybor,ceny tez w miare, miła obsluga... przy okazji jest tam pani która dopasuje ci stroj idealnie hehe idealnie,podłozy i takie tam...sam tam kupywałem garnitur i jestem zadowolony :)
POLECAM!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

Jak gówno na polu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zjaki wplyw ma miastlekcewazyl głosy Lomzyniakow

musisz wyjechac teraz niema granic praktycznie polecam k.płn tam bedziesz mial innego boga w stroju montera telewizyjnego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

Jutro o 15.00 na mieście przy choince będzie nasz prezydent. Proponuje przyjść i powiedzieć mu prosto w oczy co sądzimy o jego rządach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

Jeden fałsz, pozory i pokazówa.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

ale wedlowskiego nie ma na wage, przynajmniej nie spotkalem i niestety te pakowane nie umywaja sie do tego ptasiego, jakiego szuka autorka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

andy C Ty sobie kpisz czy powaznie napisujesz tu ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chrzanowski zlekcewazyl głosy Lomzyniakow

W USA i Hiszpanii ceny nieruchomości nagle spadły tak samo szybko jak nagle rosły. Wywindowane ostatecznie spadły sporo poniżej kwoty kredytu z które były masowo kupowane. Teraz wielu jest nieruchomościowymi bankrutami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org