wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zrodla polskiego "antysemityzmu"

Ś(....)??? Może prywatnie albo za łapówe jest lekarzem

odbierał mi poród (a że niemam zwyczaju częstowania kogoś czymkolwiek za cos co nalezy do jego zasranego obowiązku) w naszym "kochanym" szpitalu i tak naprawde to mogło go wogóle nie być. pielegniarki i położna naprawde mają fach w rękach

a on to tylko na cos czekał i napewno nie na zdrowe dziecko :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrodla polskiego "antysemityzmu"

wszystko wskazuje na to, że miejscowi kupcy , hurtownicy i całe stado ich poplecznikow kolejny raz starają sie zablokować budowe tego sklepu.

Tym razem w sposób jak dramatyczny i charakterystyczny dla miejscowych reakcjonistów. Trzeba rzucić błotkiem coś zostanie i bedzie dobrze. Zastanówcie się logicznie kiedy ABW bębni dookoła publicznie ,że ma dowody na popełnienie przestępstwa. Nie robi tego tylko jak je ma to po prostu sprawców przestępstw zamyka i to szybko i konkretnie aby im uniemożłiwic jakiekolwiek przeciwdziałania majace na celu mataczenie w sprawie. W Łomży jest jednak inaczej tu rządzą inne prawa napierw się głośno krzyczy a potem co? A potem nic. Bo chodzi tylko o oplucie właśnie tych radnych którzy potrafili oprzeć się miejscowemu zaściankowemu lobby kupieckiemu.
Zwróćcie uwgaę na zachowanie radnych którzy byli przeciw lokalizacji tego sklepu nie podpisali dokumentu w którym radni sprzeciwiają się oskarżeniom o korupcje. Ciekawe dlaczego? Czy oni są w innej radzie? A moze to takie fajne podkreślenie patrzecie jacy my ok a reszta to jakie błoto.

To , że drużyna Pan Winki i Pana Grzymały zamierza w przyszłych wyborach przejąć władzę w mieście to widać aż nadto wyrażnie. To dworowanie ich wokół miejscowego prześwietnego Biskupa , zatroskane miny w TV Łomża przy każdej okazji , dokopywanie radzie to systematyczna pracy własnie w tym celu.

Tak naprawe to żadne konkrety ,ale robi sie wokół rady niedobrą atmosferę i oto chodzi.

W przyszłości czeka nas dyktat lobby hurtowniczo , kupieckigo którego pozycji zagraża wejście do naszego miasta dużej sieci handlowej.
Miejscowi kupcy i hurtownicy nie chcą się starać i zależy na utrzymaniu swoich lukratywnych pozycji i sprzedawania nam tego co im pasuje i za jaką cene im pasuje. Aby własnie to utrzymać muszą zdyskredytowac w naszych oczach obecnych radnych i w przyszłych wyborach przejąc władzę samorządową. Wówczas moi drodzi wielkie sklepy dobrze zaopatrzone i tanie będziemy oglądać przez dziurkę od klucza natomiast bedziemy sycić swoje oczy blichtrem bogactwa i koligacji miejscowego lobby kupiesko , hurtowniczego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrodla polskiego "antysemityzmu"

Coś około 100 lat ma :) ta wieża ciśnień



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrodla polskiego "antysemityzmu"

A ty chyba ty masz amnezje że zapomniałeś o tym że ja pisałem że może być póżniej.
Ha Ha Ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrodla polskiego "antysemityzmu"

Czy ta "dochtór" jak ją określacie miała prawo się pocieszać po takiej operacji?
Jeżeli mnie moja wiedza nie myli, ona przebywała na dyżurze czyli jeżeli w nocy jakiś pacjent wymagałby natychmiastowej operacji to ona powinna ją przeprowadzić. W takim stanie by do niej stanęła czy może dzwoniłaby po zaspanego kolegę który po godzinie by się zjawił?
Jeżeli musiała się pocieszyć to czy nie mogła wcześniej załatwić sobie zastępstwa ? Czy może już była w "stanie" i nie myślała o zastępstwie.

Kobieta musi mieć zdrowe serce bo 1 promil ziółek uspokajających to mocna dawka :) Czy szpital ma aż tak duże zapasy ziółek? Czy może "dochtórka" wyskoczyła na chwilkę do "apteki".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrodla polskiego "antysemityzmu"

Zafir - rzeczywiście jezdnia nie służy do chodzenia ale przeznaczenie przejścia dla pieszych jest dobitnie wyjaśnione w samej nazwie.


Kodeks Drogowy:
przejście dla pieszych - powierzchnię jezdni, drogi dla rowerów lub torowiska przeznaczoną do przechodzenia przez pieszych, oznaczoną odpowiednimi znakami drogowymi;

Art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, korzystać z przejścia dla pieszych. Pieszy znajdujący się na tym przejściu ma pierwszeństwo przed pojazdem.

Przepisów ust. 1-4 nie stosuje się w strefie zamieszkania. W strefie tej pieszy korzysta z całej szerokości drogi i ma pierwszeństwo przed pojazdem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zrodla polskiego "antysemityzmu"

mój pięcioletni podkreślam 5 letni siostrzeniec na pytanie, czy wie, że niebawem będzie Gwiazdka i przyjdzie święty Mikołaj powiedział:
Wujku, Święty Mikołaj, tak naprawdę był biskupem i pochodził z Azji Mniejszej ....
:P

zgoła inne podejście do tematu niźli w moich, w sumie nie tak zamierzchłych czasach

i .....

bardzo dobrze


Wasze zdrowie



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org